www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada bi dete reklo da je gej...mislim da bi mu to bile poslednje reci......

 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma doveo bi mu neku strasnu ribu koja bi ga ubedila da su zene bolje.
ako to ne upali ubio bi ga ko vola u kupusu.
ako i to ne upali...prihvatio bi ali se nikad ne bi odrekao sina.
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da mi to kaze u ovoj sredini u kojoj trenutno zivim, za okolinu bilo bi sasvim prihvatljivo, medjutim, mislim da ga ja kao takvog ne bih nikada mogao prihvatiti Sad
 
bejzbol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kako su tvoji reagovali kada si im rekao?
 
SaricaOmarica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 101

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatila bi ga jer se nikada ne bi odrekla svomu sinu..i bitno je samo da je moj sin sretan i zdrav 8)
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih ga se odrekla nikad...koliko god da mi to tesko pada pokusala bih se kontrolisati...ipak je to njegov zivot!,njegov izbor...retko ko to moze da izmeni
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je kako,stvari uvek treba prihvatiti smireno i opusteno,nikada ne bi odbacila svoje dete nizasta na Svetu,a po najmanje zbog toga sto je jedno u milion takvih....

_________________
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HAMI_LOLIC je napisao/la sledeće:
iff bilo bi mi tesko al bi cutao jbg pokusao bi to nekako da sredim npr da ga nagovorim da su zene bolje Very Happy

da mi sin kaze da je gay trudio bi se da mu objasnim da su zene puno bolje i poklonio bi mu ovo da se snadje ako ga je sram...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam jos uvek decu ali nemam pojma kako bih reagovao jer ja sam za produzavanje ljudske vrste i svaki oblik koji je sputava osudjujem jer to nije prirodno a sina verovatno ne bi vise video u zivotu ali nadam se da necu imati tih problema jer cu mu usaditi da voli zene jos od malih nogu tako da i ne pomisli da postane gay

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ustvari bi reagovala pozitivnije nego da cujem da mi dete slusa cetnicke pesme, iskeno Very Happy ne bi mi bilo svejedno jer bi znala da ga ceka puno borbe sa ovim konzervativnim drustvom. upoznala bi moje dete sa org koje se bave lgbt pitanjima i verovtno bi se ja ukljucila zajedno sa mojim detetom u promociju ljudskih prava. ako bi videla da je mom detetu jako tesko u ovoj sredini, podrzala biga u nameri da ode u liberalniju sredinu-makar to znacilo da dam poslednji din.
sve u svemu, pokusala bi da mu stvorim sigurnu sredinu makar to znacilo da ja otvaram gay klubove, organizujem parade i tribine.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako bih reagovao? Tuko bih ga ko vola svaki dan. Sin da mi bude gej ili cerka lez? Pa ja sam ih napravio ja mogu i da ga odvalim od batina. Homoseksualizam (po nekim novim naucnim teorijama) jeste bolest tj. poremecaj u mozgu. Pa dobro bre da je to normalno svi bi mogli da pravimo decu, i ne bi bilo potrebno musko i zensko za to.

Kao sto rekoh ... pokusao bih da ga osvestim da to nije normalno... ako ne uspem batina je iz raja izasla. (nije pedagoska mera al je mnogo uspesna metoda)
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe diem je napisao/la sledeće:
ustvari bi reagovala pozitivnije nego da cujem da mi dete slusa cetnicke pesme, iskeno Very Happy ne bi mi bilo svejedno jer bi znala da ga ceka puno borbe sa ovim konzervativnim drustvom. upoznala bi moje dete sa org koje se bave lgbt pitanjima i verovtno bi se ja ukljucila zajedno sa mojim detetom u promociju ljudskih prava. ako bi videla da je mom detetu jako tesko u ovoj sredini, podrzala biga u nameri da ode u liberalniju sredinu-makar to znacilo da dam poslednji din.
sve u svemu, pokusala bi da mu stvorim sigurnu sredinu makar to znacilo da ja otvaram gay klubove, organizujem parade i tribine.


Svaka čast na ovom odgovoru! Poptuno se slažem sa tobom!

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Kako bih reagovao? Tuko bih ga ko vola svaki dan. Sin da mi bude gej ili cerka lez? Pa ja sam ih napravio ja mogu i da ga odvalim od batina. Homoseksualizam (po nekim novim naucnim teorijama) jeste bolest tj. poremecaj u mozgu. Pa dobro bre da je to normalno svi bi mogli da pravimo decu, i ne bi bilo potrebno musko i zensko za to.

Kao sto rekoh ... pokusao bih da ga osvestim da to nije normalno... ako ne uspem batina je iz raja izasla. (nije pedagoska mera al je mnogo uspesna metoda)


Misliš da bi mu batine pomogle da se vrati na "pravi put"?

Da li si ikade čuo za "suprotni, tj. obrnuti efekat" koji je izazvan prvenstveno inatom?!
Na takav primer naletiš svaki dan... Deca postaju narkosi, alkosi u inat roditeljima - kako bi im napakostili. Roditelji ih zbog toga tuku i šta postižu?! Samo stvaraju, bude veći bunt u dečjem umu koji deci stvara veču energiju, budi veću snagu inat. Nego da ne idem u off - topic, batinama ne bi ništa mogao da postigneš jer je to u ljudskom umu, svesti.... Nikakve batine, psiholozi, TV simulacije striptizeta, bliznakinje u krevetu ne bi mogle da izbrišu šta se nalazi "zapisano" i "predodređeno" u mozgu!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon