www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NAJBOLJOM drugaricom? Cekaj, vidi se da se ne razumemo, pa ne znate vi nju... Very Happy Dakle, zagrade oko onog "najboljom", i sad moze... Smile Ne znam, nemam pojma... Opet sam mozda naivna, ali ja previse verujem svojim drugaricama...


_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
To se desilo sa mojom drugaricom. Prevarila je decka i priznala mu i ostali su zajedno. Medjutim, on nije mogao bas da svari njene prevare(iako su bile samo poljupci), pa ju je prevario sa najboljom drugaricom. Sa njim je raskinula a sa njom ne razgovara.
Ja ne bi volela da mi se tako nesto desi ali uradila bi kao i ona da dodje do toga.



verovatno bih isto ovako postupila.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
..Detinja dusa..
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 723

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se jednom..nikad to necu moci da zaboravim.. sta mi je preostalo drugo nego da prvo pobesnim pa da se ubedacim i dugo nisam mogla da verujem nikome..ali bas nikome Sad
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 16, 2010 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma onako slomljenog srca bi ih izbrisala iz zivota.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 16, 2010 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On više ne bi bio "dečko"
Ona ne bi više bila "najbolja" prijateljica.
Neka se kolju skupa dalje, a što se mene tiče, ne bih se smarala sa tim. Život je previše vrijedan da bi mi ga obezvijeđivale osobe koje nemaju duše.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 16, 2010 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
On više ne bi bio "dečko"
Ona ne bi više bila "najbolja" prijateljica.
Neka se kolju skupa dalje, a što se mene tiče, ne bih se smarala sa tim. Život je previše vrijedan da bi mi ga obezvijeđivale osobe koje nemaju duše.


apsolutno se slazem Exclamation
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 18, 2010 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec sam dozivela tako nesto,bila sam klinka i naravno da sam burno reagovala,ona mi je posle toga rekla kako me voli bla bla bla,danas ne sme da me pogleda u oci kad me sretne na ulici,sto je sasvim o.k.


Tako da na to gledam kao nesto "normalno" i "nista neobicno" moze svakome da se desi,mada ne shvatam poentu,ali ljudi su cudni,danas je sve moguce,tako da mi se to opet desi,nista ne bih uradila,nasmejala bih se i ne bih trosila nerve na takve gluposti i takve ljude.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2010 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja prijateljica?
Decko?

Vise ne bi bilo ni jednog ni drugog
Laughing Laughing
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2011 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vixi23 je napisao/la sledeće:
gkukolj je napisao/la sledeće:
On više ne bi bio "dečko"
Ona ne bi više bila "najbolja" prijateljica.
Neka se kolju skupa dalje, a što se mene tiče, ne bih se smarala sa tim. Život je previše vrijedan da bi mi ga obezvijeđivale osobe koje nemaju duše.


apsolutno se slazem Exclamation


Slažem se! To je tako nisko! Onda bi se slobodno moglo reći da ona nikad i nije bila prijateljica. A što se njega tiče...Ma kao da je on i bitan. Laughing

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2011 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Zaista sam mislila onako kako sam i rekla u prvom postu na ovoj temi. Jer, to je za mene čista izdaja. A izdaja je jedna od stvari preko koje ne mogu preći. Izdaju počine ljudi bez morala, karaktera, izdaja je ono zbog čega se jedno biće osjeća poniženo, bezvrijedno... Da li mi kasnije, kada bi, recimo, prvi šok prošao, uopšte i trebale osobe na koje se ne bih mogla osloniti u životu kada mi je teško, kada me boli, kada očekujem podršku... Ne. Treba sve podnijeti bez svađa, teških riječi, osveta i sitnih pakosti i nastaviti dalje, potisnuti povrijeđene emocije, čak i zaželjeti im sreću takvima kakvi su. To čini jačim, to te čini ženom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon