www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan izbacen iz uefa kupa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam mislio samo nao ovu utakmicu.......... nego sam mislio i na ostale necivizolovane navijace u nasoj zemlji........hrvati su to namerno uradili i ne krivim samo nase navijace...ali mi smo nasijeli ko dripci..........reci dali je moguce kad igra zvezda partizan da vecina navijaca ide na stadion da bi se tukli.....jer nemoze svak da navija slobodno za svoj klub sedi prati utakmicu i peva navijacke pesme a ne nacionalisticke i uvredljive


_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate moj to rti je dobro pitanje!Ima nas idemo na utakmice i da bi se tukli!Ali zna se da se za vreme utakmice navija!Od 1999 i 2001 na stadionima gotovo da nije bilo tuca sem malo medjusobno!sad lepo imamo mobilne telefone pa ako je ljudima do tuce lepo se dogovore pre (uglavnom pre) ili posle tekme!Ali postoje i drugi kao na primer zvezdini navijaci koji gledaju da se pobiju medjusobno ili sa pandurima bukvalno na svakom kosrkaskom derbiju!i time ocekuju da se utakmica prekine!Ni panduri vise ne nasedaju na to, a mi im pevamo SPANSKA SERIJA...!Tako da to sa bakljama i tim kaznama je preterano!Jednostavno kakav je to zakon da vise blejis u zatvoru sto si bacio baklju nego onaj sto je roknuo nekog pa ce pre mene da izadje uz uslovnu!Tako da nasem pravosudju treba reforma jer je puno rupa a, ne da dodaju samo par zakona da pokusaju da potkrpe "rupe"!Ali dotsa teskih polemika ostaje nama Evroliga, a oni svi nek se slikaju!!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja partizan volim, ali volio bi isto tako da vodim svoju decu da navijaju zajedno samnom za partizan......ali gde da ih vodim?? negdje gdje bi svakog trenutka moglo da ih zvekne nesto u glavu.... bilo bi super da je kao u engleskoj i ako sa ovim novim kaznama pomogne da se ocisti fudbal od neprijatelja ovog sporta ja se slazem.ja sam izabrao da navijam partizan i tacka, ako neko navija za zvezdu, ofk ili vojvodinu nemam nista protiv....nek navija i ne dira mene... ako partizan pobedi super idem da slavim ako izgubi zao mi je ali makar sam na miru gledao utakmicu..... a dok god bude uligana nas fudbal nece nigde stic jer ce pare da trosi da placa kazne umjesto da kupi nove igrace....Za sve se navija, Partizan se voli........ Wink

_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je samo kada su derbiji!Ti ih onda zaobidji!Idi na utakmice u Evropi i domacem prvenstvu!Jer tada nema shorke!!!!
[P]artizan
[S]e
[V]oli

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Plesni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Avg 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizanu svaka cast!!!!!!!
 
batabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 55
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema veze,....
sad smo jaci nego ikad
i imamo team ..koji je bolji od glupe zvezde ... uvek :PPPP

_________________
bata
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan izbacen iz uefa kupa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon