www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

haljine muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacnije dve druga se zove "volim je ja"

 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
npr.
Zaljubljena tinejdzerka i Subota uvece


Subota uvece je u muzickim zeljama Wink

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala, vidi ove dve jos ako mozes da potrazis
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
tacnije dve druga se zove "volim je ja"


Ova pesma je u muzickim zeljama, druga ce biti ovih dana.

Hteo bih samo da ti skrenem paznju da se aktiviras malo na forumu, jer otkad si napravio sto postova, ti si na domacem jedino zbog muzickih zelja. Tacno je da treba 100 postova za zelje, ali mi ispunjavamo zelje zbog nase dobre volje, a ne zato sto moramo, tako da ako ostanes neaktivan na ostalim delovima foruma, pravo na muzicke zelje mozes i da izgubis

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne budi okrutan
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
ne budi okrutan


Nisam ja okrutan, to je realnost, nas dvoje ko zna koliko vremena izgubimo za trazenje vasih zelja, a vas zabole za ostatak foruma, e pa to tako nece moci, rekao sam ti da cu ti vampire ispuniti, a za ostalo razmisljaj sta ti je ciniti

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gile80 je napisao/la sledeće:
halja je napisao/la sledeće:
tacnije dve druga se zove "volim je ja"


Ova pesma je u muzickim zeljama, druga ce biti ovih dana.



Sta bi sa drugom?
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
Sta bi sa drugom?


Druga mi je na kompu, ali cu je podici na server kada vidim 200 postova kod tebe. Ovo nije ucena, ali ne volim da pricam u prazno. Vidim da si u jednoj poruci ignorisao sve sto sam ja pokusao da kazem, pa da vidimo dokle mislis tako

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci postavljas pravila koja vaze samo za mene, drugim recima!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
znaci postavljas pravila koja vaze samo za mene, drugim recima!


Sta ces, moze mi se da postavljam pravila, ali nazalost ona ne vaze samo za tebe nego i za sve ostale koji se tako budu ponasali.

Da pocnemo otpocetka:

Skupio si 100 postova, citiram: Skupih (nekako) 100 postova pa bi bio red da mi se ispuni zelja (konacno)
Sport i reinkarnacija - Cika

Ovo je jo jedan dokaz da si postovao na forumu samo da bi stekao pravo na muzicku zelju

Tvoji postovi posle broja 100 su:

- 2 posta u Muzickim zeljama
- 3 posta u temi Trazim (izmedju ostalog ovde si se raspitivao o Serbedziji, znaci opet cilj muzicke zelje)
- 4 posta u Muzickim zeljama
- 2 posta u temi Nagradne igre na internetu (uopste mi nije jasno kako si zalutao ovde, verovatno da skupis nesto para ako uvedemo clanarinu, da bi mogao i dalje da trazis muzicke zelje)
- 7 postova u Muzickim zeljama
- zatim si opet zalutao i svratio u Vazno i tuzno obavestenje da bi rekao aprililili
- 10 postova u Muzickim zeljama
- pa si opet zalutao u Pedjine zelje da bi mu rekao da ti imas Tonija
- i na kraju opet post u Muzickim zeljama

Znaci od 31 posta 25 postova su bili vezani za muzicke zelje

Shvati Domaci.de kao kucu u kojoj zivis. I ti sve vreme provodis u jednoj sobi i slusas muziku. Logicno je da ce kuca vremenom propasti i srusiti se. Ali mi nije jasno kako zamisljas da ce cela kuca da se srusi, a soba u kojoj ti slusas muziku da ostane citava?

Zapitaj se da li si se nekada zezao sa nekim od clanova na forumu, da li si pokusao nekom da pomognes u necemu, da li si cestitao nekad nekome na nekom uspehu, pogledaj koliko Jana ima postova, a ti verovatno ni ne znas da deo za zelje, cestitke i pozdrave uopste i postoji.

Imas dve alternative:

1. ili ces poceti da postujes po ostatku foruma
2. ili ces sad ti meni naci 3 pesme na netu, cisto malo da vidis kako je to.

A da zaboravio sam i na trecu alternativu:

3. ili ces zaboraviti na svoje muzicke zelje

Na tebi je da odlucis
Pozdrav

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
halja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Dec 2004
Poruke: 110

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 4:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. pomogao sam pedji rekao sam mu da imam pesmu koju je trazio npr.
2. igrao sam po pravilima, skupio 100 postova i ne krijem da sam ih skupio da bi mi ispunili zelju ( ako malo bolje obratis paznju vecina ljudi koja primeti da ova tema postoji i ujedno trazi neku pesmu kasnije skuplja 100 postova i prvo sto uradi je : zatrazi muzicku zelju

Gile80 je napisao/la sledeće:

- 2 posta u temi Nagradne igre na internetu (uopste mi nije jasno kako si zalutao ovde, verovatno da skupis nesto para ako uvedemo clanarinu, da bi mogao i dalje da trazis muzicke zelje)

Pozdrav


Ako ti nemas izvore prihoda ne brini za druge, to sto si skupio tih 2000 postova i mislis da ce neko da te nagradi za to, grdno se varas zemljace, ako ne volis posao koji radis (sto se ocigledno vidi iz poruka koje pises) nadji nesto pametnije! Od ovoga se 'leba neces najesti!
Ja bih pre rekako da si ti postao to sto jesi da ne bi eventualno placao clanarinu, a cim si to pomenuo u podsvesti ti je zarada od sajta domaci.de, verovatno neku crkavicu da izvuces...
Sto se tice tvojih muzickih zelja napisi koje su i naravno da cu ih ispuniti, a posto si iz Beograda imam neopisivu zelju da ti ih dam licno, jer i sam si rekao :
" Zapitaj se da li si se nekada zezao sa nekim od clanova na forumu, da li si pokusao nekom da pomognes u necemu "
pa da ti pomognem u necemu...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad cemo ovako,posto izgleda nema druge,a sad da pisem,da pravdam i sebe i Gileta mislim da nema potrebe,jer ovo je nasa dobra volja,ali to neznaci da cemo dozvoliti bilo kome da nam skace po glavi,da se ponasa kao da smo mu mi nesto duzni,posebno ne da nas omalovazava... Prema tome ja ovu temu zakljucavam,Halja sa Muzickim zeljama se mozes pozdraviti,Gile je u pravu sto se tice toga da ne pises nigde sem u Fontani zelja,a i tih 100 postova koje si skupljao,bar je 60% za brisanje,ali mi je bilo zao da ti brisem poruke,mislim da smo prema tebi bili i vise nego fer,nisi nam se oduzio na isti nacin,ako ti je tesko piskarati po forumu,odigrati koju igru ili razmeniti misljenje sa nekim od clanova,stvarno mi je zao,ali od tvojih zelja nece biti nista...

Tema je zakljucana ...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> haljine muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon