www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Folklor u Dijaspori?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jeki_carica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je bilo par grupa koje su igrale, i ja sam bila clan jedne grupe ~4 godine. Prestala sam igrati prije par godina, i mnogi kao ja su prestali kad su krenuli na faks. Odavno nisam cula da se igra, steta.

 
yellena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2004
Poruke: 21
Mesto: STGT / VA

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre par godina je postojala folklorska grupa "Ivo Andric" kod Stuttgarta.

Igrala sam tamo, jer su me roditelji "ubedili". Posto bas nemam neke veze sa "nasima" smatrali su da je to dobar nacin da bi nasla nase drustvo. Mada moram reci, ja se tu nikad nisam uklopila. Mrzela sam da idem u taj folklor. A pored toga nasa grupa je na takmicenjima uvek zauzimala zadnje mesto, prema tome motivacija mi i nije bila posebna.

Ko zna mozda cu i ja sutra moju decu terati da idu tamo Very Happy
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj drugar iz Mannheim-a je clan folklorske grupe "Sloga Mannheim"

_________________
Mil-KG
 
marijance036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 158
Mesto: ni na nebu - ni na zemlji ..

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i vi u frankfurtu imate folklorne grupe i to bas jake ''kolo'' i ''oro'' ffm!

_________________
FC REDSTAR BELGRADE!!!!!!!!
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u Svajcarskoj, ima takmicenja i to sve, ovde ima sve nase, kao da je srbija al nije Sad !Ja i moje drustvo svi znamo da igramo kolo i to sve, srbi smo Very Happy i ponosni smo na to Very Happy
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ima ovde u Sidneju par folklornih grupa. Neki su u Bonering srpskom klubu, a neki su u SNO.
Uvek se organizuje za Sv. Savu u Kanberi i u Sidneju prva nedelje u Avgustu, pa se okupe Srbi iz cele AUS.
Sada se u SNO poceli da se vracaju ljudi koji su igrali pre skoro 10 godina folklor. Zena mi je igrala folklor duuuuugo duuuuugo godina. A ja sam igrao folklor u III i IV osnovne.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikako nisam mogao nauciti igrati kolo. bio je jedan 'koreograf' koji se trudio ali nije bilo sanse. Sad
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u parizu i okolini ima neki folklore koje se nas narod skuplja i igra ali nazalost nikad me nije privuklo da igram.
 
flashbull
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U njemackoj, tacnije u minhenu, ima dosta nasih ljudi.....Znam dosta ljudi koji se bave forklorom....I ja sam planirao, ali zbog neki drugi obaveza to nije moguce Crying or Very sad
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:22 am    Naslov poruke: Folklor u Dijaspori?? Na vrh strane Na dno strane

Meni nije poznato da ima u mojoj blizini takvih klubova,inace to me i ne zanima Rolling Eyes
 
djapeman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 72
Mesto: Нови Сад - Србија

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ево да се ја поново јавим и да вас све поздравим!

Ја играм 13 година у Фолклорном ансамблу Вила из Новог Сада и до сада смо се спријатељили са много наших друштава у дијаспори...

нпр:
Бисери - Париз
Вук Стефановић Караџић - Швајцарска (Шененверд)
Опанак - Канада
Коло - Франкфурт

Поздрав свима из тих друштава, а и осталима! Wink

_________________
Само слога Србина спасава
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je jedna prelepa igra, igrala sam kao mala u osnovnoj skoli i mnogo mi je zao sto nisam nastavila....

kad samo pomislim sta propustam.....ne mogu se nakajati...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Folklor u Dijaspori? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon