www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
darko mla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: nadogradnja je super, radite samo tehniku sivenja Na vrh strane Na dno strane

[radite samo tehniku sivenja, jer je tehnika lepljenja silikonom veoma stetna jer ostecuje celokupnu strukturu kose. Ja sam frizer-stilista, vrsim nadogradnju i imam veliko iskustvo sa nadogradnjom kose. Morate paziti ko vam nadogradjuje kosu jer moze jako da je osteti. Kosa mora biti prirodna, sa evropskih prostora, ne azijska. Ako zelite dodatne informacije mozete mi se obratiti na email : darko_mla@yahoo.com [B]


_________________
frizer-stilista
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi volela to da uradim mada nisam imala vremena za to i otkud znam,nikako nisam.verovatno nije lose ali neznam posle kako se to skine i kako se to cini.
 
*DiKi*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je sanjam!!! Stvarno želim, da na nadogradim kosu! Sad
U nekih je nadogradite kosa lepša, nego prirodna. Ma stvarno mi se više svidja nadogradita. Neke imaju dugu kosu a redku, pa je zbog toga nadogradjuju. Posle ima lepši oblik. I kratka kosa je lepa kad je nadogadita samo zbog guščine...
Ma stavit ću je kad tad!
U nas je jedan pramen oko 3 € i više... Kad nastavljaš kosu, onda moraš staviti najmanje od 100 do 150 pramenova, pa se onda nikako ne zna. Izgleda skroz prirodno! Very Happy
Al ebote, od kud mi tolike pare. Shocked
Sad igram loto! hehe Čim dobjem sedimicu, prvo što ću da uradim - stavljam nadogradnju Wink
 
recmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv nadogradnje kose, cak naprotiv, izgleda odlicno, ali ako se dobro uradi. Moja sestra je inace frizer i njene musterije su prezadovoljne jer im nadogradnja traje vise meseci, bez ikakvih problema. U svakom slucaju se treba dobro raspitati o frizeru i kvalitetu njegovih usluga, pre nego sto mu poverite nesto tako vazno kao sto je kosa.
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto je vestacko ne valja
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam potrebu za tim, imam dugu kosu, zdravu. Da nije tako, nebi imala ništa protiv nadogradnje kose.
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moja velika zelja, jer nikada nisam zadovoljna svojom kosom.
Znam da je skupo,
ali ako bi bila zadovoljna, ne bi novac trebalo zaliti.
 
salonespana
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tehnika sivenja izgleda ocajno (barem meni) kao da mi je neko operisao glavu ili kao da imam neke proteze po glavi uzas
nisam ni za silikon,svima nam je dobro poznato da silikon ostecuje kosu
zato postoji idealno resenje KERATIN

_________________
Espana
 
cile2005
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Nov 2005
Poruke: 134
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se i odlucite za nadogradnju kose onda znajte par stvari, cisto da vam ne prodaju praznu slamu: Za normalnu gustinu je potrebno od 75 do 95 pramenova, znaci varijante od 150 pramenova su cista kradja i totalno nepotrebna stvar. Cena ne sme biti veca od 4.5 Eura po pramenu s tim da je u tu cenu uracunato i skidanje pramenova koji bi morali da traju minimum 6 meseci. Otprilike traju 8 meseci. I naravno, nikako ne preporucujem sivenje, vec iskljucivo keratin.

_________________
No fear
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam iskustva sa tim ali sam protiv zato sto sam videla kako ta kosa izgleda ako je ne sredjuje frizer.Kao da si mrtvu zivotinju stavila na glavu. aI cesto posle toga (4 meseca traje max)moras da odseces vise kose nego sto si imala pre nadogradnje.Cemu svrha onda?
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako ostanes bez kose do 30-te onda budi sretna da postoji ta opcija hehe 8)
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadogradnja mi je tako bljak.... ne mogu da shvatim te cure koje tako nesto urade... kako nemaju strpljenja da naraste njihova kosa??? ili ako vec nadogradnji izvrse, da li u svjesne da se moraju osisati skroz kratko kada budu skidale te repove... ma samo mogu reci da mi se to gadi...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 6 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon