www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ikada prevara opravdana?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Lila84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 99
Mesto: SG

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: ni slucajno! Na vrh strane Na dno strane

Nema opravdanja !!!!!

Nemoj biti kao ja, jednom sam oprostila i ubrzo se pokajala jer je posle ce to stalno da radi.. mislice ma oprostice ...

Imas veliki CMOK od mene Smile


 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sam protiv prevara jer one ubijaju one koji su prevareni, malkice drugacije gledam na prevaru ukoliko je veza pred opstim "raspadom sistema" ili prevaru iz cistog hira, u svakom slucaju prevara je uvek to prevara.
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko kada mada ponekad moze da se progleda kroz prste
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz dana u dan shvatam da ipak nikada prevara nije opravdana i da nikada ne bi mogla da oprostim ..... a ne bi ocekivala ni meni da bude oprosteno ako bi prevarila
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 29, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad ce sve ove devojke po meni osuti drvlje i kamenje ali ja mislim da je prevara uvek opravdana. jer ako se desila postoji neki razlog i to je opravdanje za istu. ja nikad ne zameram davojci kad me prevari, ali mogu reci da nije bilo isto i u suprotnoj situaciji. moja logika je bitno je da je nama lepo. a ako nije onda ni ne treba da smo zajedno. koga briga ako se malo fura sa strane...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elem, prevara inace nije opravdana, ali kada recimo saznas da si prevaren, osveta je opravdana. Bar po meni.
Mislim da ako ti se neko dovoljno svidio da bi me prevarila sa njim, onda i budi s njim. Nemoj da se lazemo, reci fino, ovako si samo iznevjerila moje povjerenje. Kad ja tebe ne varam(a imam MNOGO prilika), zasto bi ti mene? Svidio ti se neko drugi?? Pa sta, jel ja treba da se ljubakam sad sa svakom curom koja mi se svidi?? Buduci da je to svaka druga, onda to ne bi bilo dobro.
To SVIDJANJE, je samo tjelesno, da li ste spremni da izgubite sve sto imate u dobroj vezi zarad nekoliko minuta zadovoljstva?? Ja nisam...
Sad, pitanje je kako postupiti - u vezi si sa mladom devojkom i jos niste spavali, jel'te, nije spremna, treba joj jos vremena. A s'druge strane, imate opciju da spavate sa djevojkom, ono - one night stand. Kako tu postupiti? Ipak dobijas nesto sto ti osoba ne moze da pruzi, i ja mislim da je i tu prevara opravdana.

_________________
 
13.2._pepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 3

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Prevara Na vrh strane Na dno strane

Ja sam uvijek pričala da ne treba oprostit prevaru, al eto kad sam doživjela da me dečko prevario-oprostila sam jer nisam vjerovala u te priče....samo sam njega slušala i vjerovala mu.....!!! I naravno-oprostila, a kad sam saznala da je istina, sad mi je žao jer ne znam više kako trpim svaki vikend kad je on bez mene u gradu!!Užas! I sad sam na velikim mukama.....
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni prevara nikada ne moe biti opravdana ali bolje da se prizna nego da se sve vreme vice nisam,nisam

_________________
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije, prevara se čini svesno, čak i kad si pijan i besan jer je možda osoba s kojom si u vezi isto to učinila, možda ti je došlo da se zezaš, neki razlog je postojao i ne postoji nijedno opravdanje čak i da je vrlo jako. To sam činila mnogo puta i nikad mi se nije vratilo dobro, čak i kad se za tu prevaru ne bi saznalo. Sada - neka hvala. Ako mi se neko drugi i svidi, pre ću to priznati neko se uplesti. I neću tražiti opravdanja
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne oprastam, i smatram da to ne treba oprostiti... kako me jednom prevari, opet ce!! Twisted Evil

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja prevaru ne opraštan... čim te jednom prevari, to je gotovo
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada!!!! mislim da to nikada ne bih oprostila
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ikada prevara opravdana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon