www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Užas, znojenje!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neistina je da je neprijatan miris, posledica hrane. Rolling Eyes Kao sto pinki rece, dokazano je da je to rad hormona! Dve osobe mogu da jedu istu hranu, pa da se jedna znoji i da taj znoj misrise neprijatno, a druga osoba, da se znoji mnoooogo manje i ne mirise uopste!


_________________


 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: ajde Na vrh strane Na dno strane

ajde nadjite pravi lek ja ga zaista neznam jer sve proba ali nema nade znojim se ko sumanut premda pijem mnogo vode...
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JAO! ja imam josh gori problem i od tebe lopezice, imam 15 godina... znojim se u oblasti oko obrva, po celom nosu, nausnicama, bradi, ledjima i ispod pazduha! Shto je najgore to traje vetj godinu dana i sve je gore i gore...i bez obzira na to koje je godishnje doba ja sam uvek mooooookra! Ne prestaje nikada, jedino u bash retkim situacijama, kada spavam ili nekada pokusham da ne obratjam pazhnju na to ali kada pipnem lice ono je mokro! znoje mi se i dlanovi ponekad...znojim se ispod pazduha, ok, prezhivetju, znoj ne smrdi. Jeste neprijatno ali shta tju, dlanovi i ledja takodje...ali liceeee..ja ne mogu to da podnesem, ponekad me tako peche lice da mi dodje da sama se pojedem. Mnoooogo mi smeta, nervozna sam i uvek neraspolozhena zbog toga. Ponekad a veoma chesto plachem zbog toga jer razmishljam o tome koliko bi mi zhivot bio lakshi da nije toga...Ne smeta mi estetski, mislim smeta ali ne toliko koliko mi smeta jer osetjam kako mi je lice non stop mokro. Svako jutro je pakao za mene. Svi mi kazhu da tje protji a to traje duzhe od godinu dana i najgore je zimi, tj najneprijatnije Sad ja se nadam da tje prestati ali ako ne prestane uskoro, ja ovako vishe stvarno ne mogu...Mozhda izgleda kao mali problem ali izazive mnoge veeeeeelike probleme. Tako sam tuzhna...Posetila sam i dermatologa koji mi je rekao da je problem u mom mozgu, tj da moram da se smirim i poslao me kod psihologa ali ta nervoza je prouzrokovana znojenjem ali to niko ne razume. Ti mozhda poznajesh nekoga kome se to deshava, ja bih volela da poznajem nekoga s kim mogu da delim svoj problem jer mi je tako teshko da non stop trljam lice maramicom i osetjam se taaaaako uzhasno. Nemam ni jednu jedinu bubuljicu na licu, mnogi mi kazhu da sam najsladja devojka koju poznaju, treniram plivanje vetj 8 godina, bavim se trchanjem...ali nishta mi to ne pomazhe kad se osetjam najgore na svetu. Toliko zavidim ljudima koji se ne znoje po licu Sad
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ljeti znam oznojit po licu i stvarno je gadno. Prođe mi kroz puder pa budem cijela šarena
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veruj mi, ne smeta mi da se znojim po vrutjini. Ali ja se znojim non stop, sem kad spavam..i ponekad mi predveche prestane. Josh je gore kad ti se znoji lice a napolju je hladno ili svezhe! Doktori su mi rekli da tje protji...a ja sam tako sj***na zbog toga


Edit by Srna : Ajmo malo pripaziti na rečnik.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je sada ova najnovija nivea a i super mirise... Very Happy
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nive deodorant PURE,
najbolji je, ostavlja kožu čistom,suvom i mirišljavom.
Wink
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: znojenje Na vrh strane Na dno strane

pa shta da radim? da prskam anti-perspirant po licu? ....
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pomaze ti nishta..to je jednostavno pojachan adrenalin - jedan vid nervoze...

i ja imam isti problem. dovoljno da izadjem iz stana i proshetam nekih 100-150 m ledja i lice su mi vlazni...uzas. a ja sam u super kondiciji.analiza doktora:nervoza.neki unutrashnji nemir. leka nema..to mora da prodje samo po sebi.razumem te. znam da je uzasno, ali veruj mi bolje tako nego da ti se to izrazava na bilo koji drugi nachin..npr..boleshcu..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, znoj kao znoj nema neprijatan miris, on nema miris uopšte. Neprijatni miris nastaje kada dodje u dodir sa bakterijama. Što više tuširanja, i naravno dobar stik. Ja volim "nivea" kozmetiku...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 15 godina a treniram plivanje vetj 8 godina(mozhda i duzhe) ! Idem na trchanje redovno, ponekad u teretanu tako da sam u strava kondiciji! A problem je u tome shto ne moram ni da shetam, ja se znojim i dok sedim. To je pogotovo izrezheno ujutru kad se tek probudim pa nekih osam sati potom...onda se polako smanjuje a predveche se ne znojim, sem ako mi nije vrutje. Josh je gore znojiti se po hladnotji, to je za mene tek pakao...Ne znam da li je vezano sa pubertetom, ali nadam se da jeste i da tje prestati, inache ja stvarno jesam nervozna i preokupirana obavezama. I nerviram se jer ne mogu da vodim normalan zhivot zbog tog znojenja. Mnogo toga bih dala da se jedno jutro probudim i da ne osetjam kako mi znoj izlazi kroz pore a pritom me lice pecka... to je za mene najgori osetjaj na svetu! A izmedju ostalog ne koristim dezodoranse ni anti perspirante tako chesto jer mi smetaju jaki mirisi. Ne samo onoga shto loshe vetj i onoga shto lepo mirishe.
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rocket_Queen je napisao/la sledeće:
Ja imam 15 godina a treniram plivanje vetj 8 godina(mozhda i duzhe) ! Idem na trchanje redovno, ponekad u teretanu tako da sam u strava kondiciji! A problem je u tome shto ne moram ni da shetam, ja se znojim i dok sedim. To je pogotovo izrezheno ujutru kad se tek probudim pa nekih osam sati potom...onda se polako smanjuje a predveche se ne znojim, sem ako mi nije vrutje. Josh je gore znojiti se po hladnotji, to je za mene tek pakao...Ne znam da li je vezano sa pubertetom, ali nadam se da jeste i da tje prestati, inache ja stvarno jesam nervozna i preokupirana obavezama. I nerviram se jer ne mogu da vodim normalan zhivot zbog tog znojenja. Mnogo toga bih dala da se jedno jutro probudim i da ne osetjam kako mi znoj izlazi kroz pore a pritom me lice pecka... to je za mene najgori osetjaj na svetu! A izmedju ostalog ne koristim dezodoranse ni anti perspirante tako chesto jer mi smetaju jaki mirisi. Ne samo onoga shto loshe vetj i onoga shto lepo mirishe.



Do sada bi ti dezodorans neki sigurno pomogao.Tako da je definitivno u pitanju pubertet a pod broj 1. nervoza i povećan nivo adrenalina, pokušaj se malo smiriti, rešiti neke stvari ako te muče. Imala sam sličan problem, na primer - dok nisam dobila prvu menstruaciju . Različito je kod ljudi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Užas, znojenje! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 7 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon