www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
sinner
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na radio i tv stanicama niposto,to je "svetogrdje",hahhaha,ali se zato po pojedinim mjestima ne moze zivjeti od narodnjaka(znaci,pustaju se non-stop!)....

 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se sada malo vise slusa srpski folk u hrvatskoj, nego obrnuto.......ali je hrvatskim pevacima puno lakse nastupati u srbiji nego sto je srpskim u hrvatskoj...... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi njih gledamo kao bogove u srbiji a oni nas ne smeju nigde ni da spomenu.licno mislim da i nemaju neku muziku
 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lekic je napisao/la sledeće:
Ljudi da vam kazem sve je to politika, Hrvatska vlast propagira to da je ne primereno pustati Srpske pesme, dok nasa vlada pusta sve. To sta se po Hrvatskim privatnim klubovima slusa to apsolutno nema nikakve veze, mogu ja u moj privatni klub dovesti Marlen Olbrajt i Bin Ladena da pevaju duet, ko moze da mi zabrani. Ali televizija, bato moj... Secam se pre par godina na nekom od nasih festivala prvo mesto Ivana Banfic, drugo Tose, trece Karolina, u Srbiji. Na nekom hrvatskom festivalu nasi pevaci ne smeju ni u publici da budu...
Postujem ja Hrvate i verujem da oni vole nasu muziku, ali politika koja se tamo vodi...


Slazem se i to je zalosno!!U ovom slucaju sam na strani Srbije jer jeste tako !!!Hrvatski pjevaci slobodno nastupaju u Srbiji ,Bosni cak i napune dvorane,dok je kod nasih naravno rijetkost a ako i naprave desi im se ovo
http://www.halid-beslic.com/main.htm

Zalosno je da jos uvjek postoji ovako nesto !!!
Drago mi je da izmedju Bosne i Srbije funkcionise sve super i da nam se ovakve stvari ne desavaju!!!

_________________
Muskarci su vrlo naivna bica:
1.misle da su pametni jer imaju 2 glave
2.misle da su njezni jer sjede na jajima
3.misle da je ovo:--------20 cm
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sigurno bolje prolaze hrvati kod nas nego nasi pevaci kod njih ............ ne znam zasto ali je tako
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja znam definitivno je njihova(hrvatska) muzika slusanija kod nas nego nasa(srpska) kod njih sto doduse i ima smisla s obzirom da su uvek imali veca imena u muzici cak i za vreme juge tako da i dan danass imaju bolju i kvalitetniju muziku no mi koji slusamo zadnje vreme sve same gluposti koje ne znam kako nasi klinci uopste i mogu da slusaju...
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da smo mi vise otvoreni za hrvatske pevace nego oni za nase
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise se slusa hrvatska u Srbiji nego srpska u Hrvatskoj ( u javnosti )
Ali kada se drustvo u Hrvatskoj zalije nema nista bez srpskih narodnjaka
 
mila55
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1251
Mesto: london

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da se vise slusa srpska narodna u hrvatskoj

_________________
"Vodite ljubav, a ne rat" Jer zivot ce vam biti puno lepsi!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije to moguce izmjeriti.

Meni se cini da je ovako:
Oficijalno - ima vise Hrv izvodjaca na Sr TV i radiju.
Neoficijalno - na vise se mjesta u Hrv slusa Sr muzika nego obratno

Nedavno sam bio u Zg. - nemres pobjec od (Srpskih i Bosanskih) narodnjaka. Po kucama, klubovima, kaficima, svadbama, ma svugdje...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je sada to podjednako...Srpski narodnjaci su prevladali u Hrvatskoj, i jako su slusani...A sto se tice pjevaca i gostovanja, mislim da je srpska scena vise otvorena za hrvatske izvodjace...Za bosansku scenu znam da je najvise otvorena srpskim pjevacima i narodnoj muzici....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!


Poslednja prepravka: Erdal82 datum Uto Sep 19, 2006 10:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon