www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke ..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reko bih mu da se lagano okani poruka i da bi mogo dobit malo po zubima

 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razbijem mu nos i tako to

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razbio bih ga bez ražmišljanja...
 
..::Griffin::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 34
Mesto: VR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nem atu mirnog resenja.Uhvatis psa i promenis mu licni opis.

_________________
Some days wouldn' be special,if it wasn't for rain.Joy wouldn't feel so good,if it wasn't for pain...
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pozoves kulturno tog indijanca i pitas ga za mesto i vreme i sto kaze griffin - promenis mu licni opis... Very Happy

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 4:22 pm    Naslov poruke: zdravo Na vrh strane Na dno strane

Mora prvo da sagledas zasto to on njoj salje te poruke trebas da proveris situaciju detaljno! Da vidis da li je tvoja cura imala nesto sa tim tipom! Pa tek onda da preuzimas stvari u svoje ruke!!!



[Edit by coco_bill: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^+1 U svakom slučaju bih za devojku koju volim i život dao, tako da je zastrašivanje i prebijanje sitnica.
 
Cirissimo
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 14 Nov 2006
Poruke: 813
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poprićati sa njim na ćetiri oka...a ako nastavi još više onda bi verovatno pesnice govorile

_________________
The living legend Wink
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci ne razmisljate ozbiljno, sta ako on vas zgazi, a ne vi njega??? Sta ako potegne pistolj ili noz, i malo vas izreseta ili u najboljem slucaju bocne nozem.... A sad zamislimo ovakvu situaciju, zgazili ste ga i stavili mu do znanja ko je gazda, - a on posle navali jos vise da progoni devojku.... Sta mislite o tome? Nekada ni batine ne pomazu Exclamation Exclamation Exclamation Razmislite o tome Wink

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom mi se desilo, dok sam otisao po auto na parking (moja tadasnja devojka je ostala ispred kafica iz kog smo izasli, mrzelo gospodjicu da hoda pa je odlucila tu da me saceka), jedan mangup joj dobaci nesto vulgarno i ona mi se odmah pozali. Ja sam se samo nasmejao i rekao joj da je on tim gestom sam pokazao kolika je prostacina, a da je ujedno, na neki nacin, dodelio kompliment njoj, a samim tim i meni.
Hocu da kazem da takvim stvarima ne treba pridavati neki veliki znacaj. Nazalost, pacijenata je uvek bilo i bice ih, a oni ce uticati na tvoj zivot samo onoliko koliko im ti dozvolis. Na stvari uvek treba gledati sa najlepse moguce strane.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi su jaki samo na rečima.Problem je ako neki manijak fizički počne il krene da fizički maltretira devojku.Tu se treba raspitati ko je taj tip,kakav je,da li ima ''zaledjinu''(da li ga ''štiti'' neko,a to je najvažnije).Ako je tip koji nema nikakvu zaštitu,treba ga tako isprepucati da mu se promeni lični opis,a ako je neki ''krimos'',onda bi trebalo uključiti i policiju.Naravno da nekom ljudima nisu dovoljne batine,medjutim,takvim istim nisu dovoljne reči.Ako ih ignorišeš,oni postanu još agraesivniji,jer se obraća pažnja na njih,ako počneš da se rasravljaš s takvim,on postane još gori.Bolje ga srediti da ostane i invalid nego se objašnjavati s njim.Jednostavno,neki su toliko maloumni,a istovremeno i bezobrazni,da ih nikakvim rečima ne možete sprečiti da vas uznemirava.Moja parola je:Ko tebe kamenom,ti njega sa dva,ko tebe sa dva ti njega sa tri.Isteraj stvari do kraja.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bih ga pozvao i rekao da prestane

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Tip progoni vašu curu, piše joj uvredljive poruke .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon