www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

napisite vasu omiljemu sms poruku
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu te voleti vecno, jer nista ne traje vecno... Volecu te samo mali delic vecnosti, onoliko koliko traje ceo moj zivot...


to mi je moj dragi nedavno poslao... Razz



_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u mom drustvu vlada jedna opsta izjava ljubavi:

"kisa pada,
cvetaju bandere,
ja te volim, ti si moja mala"
Laughing Laughing Laughing

svaki put kad vidim to na displeju meni srce zaigra i do suza me nasmeje Laughing
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nocas cu fly in your kraj,da te kiss je mi mnogo miss,ugasicu ti light da ti pozelim sweet night,a sad close your eyes and sanjaj nesto very nice Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"2 i 10 i neko misli na nju...P.S. ne valja ti sat. Razz"

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 35

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hocu da te gricnem i da te mazim,kao kap vode na dlanu da te pazim
da te volim i da te cuvam....i sta mislis duso da li te muvam?? Mr. Green

_________________
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa NAJ omiljenija mi je ona kada je u celoj poruci ispisao "VOLIM TE,VOLIM TE,VOLIM TE...."
A posle te ova:

"ovo je slatka poruka,pisana slatkim slovima,u slatkom trenutku,jedne slatke veceri,i moze je dobiti samo slatka osoba kao sto si ti.VOLIM TE SLATKISU!!!" Razz

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
imad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 60
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napisacu na svim ciglama ovog sveta
koliko te volim,
a onda cu se moliti da ti jedna padne na glavu
da vidis koliko boli
kada mi nedostajes!!!





Ha!
kao stigla ti je poruka
i sad mislis kako neko misli na tebe
E niko ne misli na tebe
nikoga nije briga za tebe
i niko te ne voli
...
vise od mene

_________________
•"Nezrela ljubav kaže: Volim te jer te trebam. Zrela ljubav kaže: Trebam te jer te volim."
 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako postoji jača ljubav plakaću, što nisam znala jače da te volim. Ako sam tebi nanela bol, oprosti nisam mogla da odlučim. Tvoje reči su bile okrutne, i ja sam iste takve morala da vratim, al’ nisam znala da ćeš otići..... Eeeee.... da znam kako da te vratim...



EDIT:
1. Ne vrediš mojih suza, ponekad pomislim: „ Nije on suza vredan.“
Al’ kad bolje razmislim.... Moj život je bez njega bedan


2. Smrt će jednom doći po svoje, Bog će biti svedok za nas dvoje i posle dužeg vremena kad otvore srce moje u njemu će pisati: „Kucalo je samo za tebe!“

3. Dođi do mene jer te snažno želim, sve najlepše trenutke sa tobom bih da delim, ti nisi pored mene, to me strašno boli... Pokušaj da shvatišo da te ludo volim!

4.Voleti nije kad zaboraviš, već kad oprostiš, ne kad razumeš, već kad slušaš, ne šta vidiš, već šta osećaš i ne kako puštaš, već kako čuvaš ono što voliš.

_________________
Волим те
 
MEDOLINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 48
Mesto: SUBOTICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne dozvolda neki pogresni ljudi udju u tvoj zivot,pomute bistrinu tvojih ociju,nateraju te da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju-mene. . .

andjele,kad sklopis okice i uhvati te san,doci cu sa kuhinjskim nozem u ruci pa ces zaspati ko zaklan.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja te volim ja te obozavam, ja bih sa tobom da se razmnozavam.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Jel znaš za onaj glupi trenutak u životu kad ti se po ko zna koji put sve sruši,a znaš da ćeš ujutru morati da smogneš snage za novi početak?Jel znaš kako je kad se nadaš i raduješ,misliš da se sreća i tebi osmehnula,a onda ti neko sve sruši u trenu?Jel znaš kako je kada u tebi opet oživi ono dete koje te tera da se smeješ,a neko ga jednostavno ućuti?Upravo se tako osećam...*
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krava kaže mu a ja kažem I Love You,
koza kaže me a ja kažem volim te
svinja kaže grok a ja tebi šaljem cmok!
Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> napisite vasu omiljemu sms poruku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon