www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prekid-sms
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, znam kako ti je, i meni se to desilo.
bili smo god i po zajedno

da ti pravo kazem
samo je lepo oteraj u "materinu"

vreme leci sve (istina je)
proci ce


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nikakve veze. Ipak je to nachin, tj. vid nove tehnologije, komunikacije.
Da skratim. Ne smeta, ako se tako desi. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
vladica20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2004
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma izbrisi je za sva vremena.Kajace se ona kad tad. Laughing

_________________
Rodio sam se iako to nisam trazio.
Umrecu iako to ne zelim.
Zato cu da zivim kako ja hocu.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to i raskid preko telefona mi je nesto najgluplje.. znaci tu se vidi ko su kukavice Rolling Eyes

_________________
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

doživio Sad , jadno je skroz,papčinski,kukavički, al šta je, je, jeftinije nema..... Mr. Green
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako ti je dala do znanja i uzivo da ne funkcionise pa ti zapeo, a ona te odbila i preko sms-a, mobitela i ne znam ti ja cega..pa sta ces joj? Jednostavno te nece i tacka.
Meni to nije kukavicki niti mislim da se moze tek tako odjednom nesto desiti da te preko sms-a otkaci, vec smatram da tu nesto nije stimalo od ranije, pa se eto odlucila da ti putem sms poruke objavi kraj. Neke su osobe jednostavno takve, mozda zbog onog ili ovog .. ja necu da sudim ali ima onih koji biraju taj nacin iz razloga sto je mozda druga polovina nasilna, vulgarna bla bla.. pa eto zeli da tim putem sebe postedi jer verovatno ne moze da se na civilizovan nacin raskine od te osobe. Za sve postoji razlog..i ne moramo da sudimo tako olako jer ne znamo pravu istinu. Toliko.
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro tako je najlakse, iskucas poruku i nemas problema sa suzama i histerijom, a sto se tebe tice verovatno joj nisi toliko znacio , jer da jesi ne bi te tako ostavila sigurno!

_________________
 
moon64
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Nov 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 7:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jednom raskinuo MMS porukom.Poslala mi sliku kako se ljubim sa drugom pijan u kafeu.Eh sta ove nove tehnologije ucinile od coveka Shocked
 
D.A.M.I.A.N
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2007
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije fer.ja sam naprimer uvek za razgovor u 4 oka.ali vecita ljudi u danasnjem vremenu neznaju vise za pravu komunikatiju, tehnologija cini svoje,lakse je jednostavno iskucati par reci tako da se ne treba raspravljat zas nekim.ali to je samo znak za slabost u mojim ocima!
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivimo u modernom dobu... kad su mogli vladari pismima da objavljuju ratove (sto je nekada predstavljalo sredstvo komunikacije) sto ne bi sada i raskinuli sa devojkom preko sms-a koje je sada jedno od najrasprostranjenijih sredstava komunikacije... i te price o tome, da li je neko raskinuo jer nije imao hrabrosti da to kaze u lice, ne stoje jer je mozda slanjem sms-a postedeo sebe neprijatne moguce situacije koja bi usledila i raznoraznog objasnjavanja i pravdanja zasto je kraj neminovan
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Re: prekid-sms Na vrh strane Na dno strane

grgam je napisao/la sledeće:

jer to se upravo meni sad desilo. ona me samo tako napucala i nece mi se vise javit na mob ni nista


Dobro je što ti se to dogodilo. Valjda si sad shvato da ti takva devojka nije ni bila potrebna !!!

Najbolje se uči na sopstvenim greškama, iako najviše boli, a i poslovica kaže drugačije...

Glavu gore i pazi sledeći put.

_________________
 
zoran032
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 9
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi ja sam sa devojkom tri godine i mesec dana, i upravo mi je poslala poruku da vise ne zeli da bude samnom!ja mislim da je to bas kukavicki i popi*deo sam samo tako,ako sam mogao te 3 godine da izdvojim za nju ali bas za nju,cak se i sa drustvom nisam vidjao kako treba zbog nje,a ona ne moze ni pet minuta da izdvoji da se nadjemo da mi kaze sve u oci!!!
poludeo sam kao nikad Evil or Very Mad
zbog nje sam bio spreman svega da se odreknem
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
ZooM Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> prekid-sms Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon