www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Sweet Baby_85
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 427

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~*Hahahaha, ma muškarci nemaju pojma startati. Jedan mi je nekidan upao sa pričom - Ajme, šta su ti dobre hlače!! Koji je to materijal?? (i prođe mi rukom preko bedra).....
Dobio je toliku šamarčinu..... Budala!



_________________
Ja bezobrazna, bezobrazna sam bila
negde usput ja sam ostavila krila....

_______________________________________________
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled je po meni najbitniji - ako devojka ne odgovori na njega onda je il nezainteresovana za tebe il je konzerva a ja nemam zivce za takve a i otvarac ne nosim sa sobom otkad sam izaso iz vojske Mr. Green
Ako te pogleda zainteresovano onda je stvar resena - pice setnja, pricanje, slusanje... Wink
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweet Baby_85 je napisao/la sledeće:
~*Hahahaha, ma muškarci nemaju pojma startati. Jedan mi je nekidan upao sa pričom - Ajme, šta su ti dobre hlače!! Koji je to materijal?? (i prođe mi rukom preko bedra).....
Dobio je toliku šamarčinu..... Budala!



hahaha.. stvarno neki nemaju pojma...jedan jadnik me je davno pitao: Sta su ti lepe cipele odakle si ih kupila....rekoh mu da su na rasprodaju i ako pozuri moze priustiti i sebi takve...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm, nemam pojma ali skoro kad sam bio u posetu bg-u primetio sam da ribe padaju ako se pretvaras da ne znas srpski. ako ono fol si stranac i brat se trudi da ti prevodi sve sto kazes.

A jos ako ti brat ume da muva ribe na srpskom....e to je vec extra. na taj nacin smo ja i brat svaku noc za vikend imali po drugaciju kombinaciju riba u njegovom apartmanu...

Inace primetio sam da je srpski jezik relativno tezak za muvanje. Na engleskom pridjes sa poezijom, shakespear-om itd ili na komican nacin. ali kad pokusas to da pretocis u srpski...e tu problemi nastaju. Inace srpski mi nije prvi jezik kolko god da dobro u ovoj poruci zvuci...

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u sustini treba samo da skupis BiiiP, bacis neku spiku i pola posla si zavrsio, ali meni je frka kada mi se neka devojka stvarno svidja onda se unervozim i samo pricam ko navijen, ali nadam se da cu malo da se kontrolisem u buducnosti. A inace sa nekom devojkom koja mi je slatka, ali ne osecam nista prema njoj, mogu da se raspricam, u fazonu da saznam gde je letovala sa 6 godina. Bedaka
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koja je fora ali sam primijetio da se momci koji nikad ne startuju djevojke uvijek vade kako su sve djevojke sponzoruse. Kako za njih treba para, mocna kola, da potrosis 50 eura na noc. Uopste nije tako. Ja sam uvijek bio za to da momak startuje 5 djevojaka za noc i moraju dvije da upale. Smile
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam svasta pokusao, svakakvim sam prilazio, bacao svakakve spike, isao samo igrom, bez spike i opet ne vredi!!! U cemu je stos? Mozda brzo odustanem?

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
fatboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 246
Mesto: Banjaluka, RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uvijek idem na foru "nemam sta izgubiti" Smile
Ma sve zavisi od tipa cure.. kako koja...ja npr. sam sadasnju malu zbario za 10 min... malo price i ona je meni ubrzo rekla " ti se meni toliko svidjas i tako to" , a ja rek'o " a, olaksala si mi posao' Laughing i gotovo .. KISS 8)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 6:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budes sam svoj i same ce ti prici ili dati znak 8) Nikakva bre gluma! Istina ce doci na videlo kad tad.
Pogled i osmeh to je sve sto vam treba, a kasnije ce sve doci na svoje Wink
Znaci, samo opusteno!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada se devojka startuje treba imati pricu,vise ne pale one price-znamo se odnekud,ili onaj fazon da nam drugi sredjuju nalazenja ili nesto slicno.Samo akcijaaaaaaaa(licna) Wink Twisted Evil
 
Bobo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 33
Mesto: CH / KV

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milosdorcol je napisao/la sledeće:
Pa u sustini treba samo da skupis BiiiP, bacis neku spiku i pola posla si zavrsio, ali meni je frka kada mi se neka devojka stvarno svidja onda se unervozim i samo pricam ko navijen, ali nadam se da cu malo da se kontrolisem u buducnosti. A inace sa nekom devojkom koja mi je slatka, ali ne osecam nista prema njoj, mogu da se raspricam, u fazonu da saznam gde je letovala sa 6 godina. Bedaka


E to je to!

I meni tako. Imala je jedna riba koja mi se bas bas bas bas svidjala, 4 godine, i tako svaki put kad smo sedeli zajedno nismo imali sta da pricamo jer sam jednostavno bio nervozan. Uvek me nesto bilo strah da ne kazem nesto pogresno.

A ovako ako nekoj obicnoj curi pridjem. Boli me djoka, korpa je korpa, dolazi sledeca. Ali eto, ako ti se bas jedna svidja... Embarassed
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kao i svi muski imam hrabrosti samo kad malo popijem. Onda bi se potuko sa petoricom bez razmisljanja i onda imam i hrabrosti uletiti sa nekom spikom. Najgore mi je kad se nadem sa ribom u predvecer i malo mi je neugodno u to vrjeme vec smrdit po alkoholu... I tu pocinju moji problemi....

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon