www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plesanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da plešem, naravno Very Happy

 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: :)) Na vrh strane Na dno strane

Mooj decko odlicno plese, bilo da smo u nekom restoranu ili diskoteci, tako da mi je suuuperr...
Danas je to veoma retka slika, obicno vidite decko stoji,pice u ruci i cupka, prati ritam glavom a devojka ispred njega kao da nastupa ubi se od igranja... Very Happy

_________________
...dozvola za ljubav...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
ja obzavan plesat Mr. Green ...često plešen, doma, na ulici, disko, ma kad me god uvati želja, Mr. Green ..., nisan za neke ozbiljne večere..vise volin ic na neki party i plesat dugo u noc Razz (I vrtit guzom Embarassed )



Uz ovo moran nadodat da najdraže i najizazovnije se pleše na narodnu muziku, turbo folk Wink Jednostavno ja kad cujen Daru, Cecu, Tinu, Draganu, Radu...ne mogu stat na mistu..i tad pocinju one kretnje Very Happy Wink


I da jos dodam da volin plesat i s drustvom, priom ali i s dečkom... Obozavan ga napaljivat u plesu Razz
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim naravno Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam plesati i bitno mi je da i dečko zna... ipak ne bi bilo u redu da plešem s nekih desetim momkom dok moj dragi stoji u kutu jer ima dvije lijeve noge... Laughing ili još gore, odvedem njega na plesni podij pa me izgazi cijelu... Shocked

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesionalno se bavim plesom, tako da nemam bas partnera u diskotekama za ples... hehe... jedino da ja plesem za njih... nisam bas za neke mirne zabavice gdje bi se mogao plesati valcer tako da...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da plešem i imam dobar osećaj za ritam, još kad sam raspoložena - sve pršti Very Happy

A dečko mi je bivši breakdancer Very Happy kombinacija samo takva Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam plesati, a dragi uci skoro da usavrsi Wink
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 9:35 am    Naslov poruke: Re: Plesanje Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Volite li plesati.
Da li vas momak plese sa vama kad ste zajedno u disku ili da li vas je odveo u neki restoran sa ozbiljnom muzikom i zamolio za ples.??


Obožavam da plešem... Tako, u isto vreme, izbacim iz sebe svu negativnu energiju i nakupim se pozitivne... Smile Moj dragi jako lepo pleše, bez obzira na vrstu muzike i uopšte ne brine da li je sam ili je oko njega bezbroj ljudi... Very Happy Dok je meni, u početku, bilo jako neprijatno plesati pred drugim ljudima... Embarassed Igrali smo i u diskoteci i u restoranu... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam plesati, no nažalost nisam imala priliku plesati sa svojom polovicom... Embarassed
Nadam se jednom da će mi ostvariti želju, pa da ćemo otići na nekakav tečaj plesa... Volim Latino-američke plesove, to mi je baš mljac. Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim do sada sam valjda svuda plesala, na ulici, na plazi, u snegu, na takmicenjima... Mislim stvarno vise ni ne znam gde nisam plesala.. A on? On voli... Uci.... Zato ga i volim...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 1:40 am    Naslov poruke: Ples i vaši muškarci Na vrh strane Na dno strane

Da li vaši muškarci znaju plesati? Wink Što u slušaju da ne znaju, puštate ih da se motaju ko deve ili ih pak pokušavate naučiti?
Da li vas je sram ako vam dečko ne zna plesati?
Razz

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Plesanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon