www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
MARKOsb
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 149
Mesto: sl.brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

most wanted je lako los naspram undergrounda 2
u 11 mjesecu dolazi nfs carbon mjesavina undregrounda i most wanteda


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MARKOsb je napisao/la sledeće:
most wanted je lako los naspram undergrounda 2
u 11 mjesecu dolazi nfs carbon mjesavina undregrounda i most wanteda


Osecam da ce mu zahtevnost takodje biti kao MW i Underground 2 ALI ZAJEDNO!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ Intruder je napisao/la sledeće:
MARKOsb je napisao/la sledeće:
most wanted je lako los naspram undergrounda 2
u 11 mjesecu dolazi nfs carbon mjesavina undregrounda i most wanteda


Osecam da ce mu zahtevnost takodje biti kao MW i Underground 2 ALI ZAJEDNO!

Pa...bice sigurno zahtevniji od MW, a koliko to - videcemo.Iz EA kazu da spremaju cudo od igre i da ce izaci za sve igracke platforme.Ja bih najvise voleo da igram ovu igru na PS 3 je ne smem ni da pomislim kakva ce biti grafika na ovoj konzoli Shocked Rolling Eyes Trke ce se voziti po ulicama gradova iz Kalifornije, bice oko 100-inak automobila, vozice se samo nocu i bice naravno pandura Smile Valjda ce vredeti da sacekamo da izadje ova igra... Smile

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
Vec nekoliko dana imam Most Wanted i mogu da kazem da je bolji od svaki Underground. Svidja mi se cela prica, cela scena. Onaj Blacklist je odlican koncept, motivise te da budes apsolutni #1. Nasao sam samo dve mane do sada:

1. Ne moze nocu da se vozi
2. Nema Nissan Skyline Sad Sad Sad (mada to su kompenzirali sa drugim bolidama: BMW M3, Mercedes CLK 500 itd.)

Ali inace u svemu je mnogo bolja igra! Za sada vozim ovaj auto i mislim da ga necu menjati skoro

Svakako da je MW bolji od prethodnih delova, U1 i U2.Nema nocne voznje jer su autori hteli malo da promene desavanja na sceni, ali su ubacili pandure.Sto se tice Skyline-a, to je veliki minus ali ima na pretek dobrih automobila koji mogu da ga zamene...
SL 500 je po meni najbolji automobil u igri i sa njim sam zario i palio sve u igri.Ne znam koliko dugo igras ali ovaj tvoj mi deluje malo siromasno, oskudno Smile sredi ga malo Smile
Pitam se kako ces reagovati kada predjes celu igru? Smile


Tek sam na 20%. Moj SL izgleda super spolja!!! Evil or Very Mad ne volim ja razlicite boje i zajebancije na auto. Svidja mi se zadnja vuca, cak i u igrici hehe.

_________________
 
bojan99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Jun 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bolji Most Wanted!

_________________
Hitman
 
zyllion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u MW-u su bolja kolaaa
 
marikris
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2006
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MW se može uspoređivati s Undergroundom 2 samo na starijim grafičkim karticama gdje se ne mogu upaliti sve opcije Laughing
 
baks81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jul 2006
Poruke: 213

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto su drugi vec rekli, dobro je sto su vratili pandure,
kao i Rap Sheet mode
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Underground je po meni najbolja race igra! MW ja sam probao i presao, ali je mnogo glupa, preterana je. Mozes da kupis auto koji u realnom zivotu bredi vise od tvog bubrega i onda da brljas po njemu i da ga tunujes. Ja cak evo posle godinu dana pozelim da ponovo ( skoro svaki dan ) probam NFSU, bez obzira sto mi dosadi posle 10 dana. ja ga onda obrisem pa posle 10 dana ponovo igram, a za MW to ne mogu reci. E jedino ne znam za Carbon probacu, ali mislim da je U jedan jedini!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste U serijal dobar ali to sve zavisi od coveka do coveka.Svako od nas nadje neku posebnu car u svakoj igri i zbog toga mu se ista dopadne.Kada je NFS u pitanju, neko vise voli U jer hoce da vozi, recimo, nocu, da vozi automobile iz U-a...Neko vise voli MW jer, za promenu, hoce da vozi po danu, da se podseti kako je to kad te juri policija, hoce da vozi novije automobile...Dakle, sve zavisi od mnogo faktora i od samih igraca.
Meni su, do sada, svi delovi NFS serijala bili dobri, a svaki novi koji je izlazio bio mi je bolji od prethodnog.Za Carbon cemo videti ali ocekujem da ce biti bolji od MW-a.

_________________
Master
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Re: NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted Na vrh strane Na dno strane

NikolaKO je napisao/la sledeće:
Po meni,NFS most wanted me razocarao.Toliko sam ocekivao od njega a na kraj...pocev od grafike preko detalja koji se mogu ugraditi na automobile,svidja mi se to sto mozes uzet auto protivniku ali nema street race-ova,nema dosta toga sto je na 2 bilo Sad


Totalno se ne slazem sa tobom, sve zavisi na koliko si jak komp igrao i pod kojim efektima, ali mislim da je Most Wonted, jed od boljih NFS-ova

A definitivno mislim da je naj NFS Hot Pursuit 2

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tkodje mi se vise svidja nfs most wanted.
Mogu reci da sam ga igrao danonocno dok nisam presao.
Uostalom, ne samo nfsmw vec i sve nfs-ove.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> NFS Underground 2 VS NFS Most Wanted Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon