www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se plasimo ljubavi?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se plasim ljubavi, jer me je strah prekida, velike svadje, pa da mi od jednom kaze, gotovo je. Ne volim te vise ...
Ili jos gore : prevario sam te, volim nju Crying or Very sad


 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne plasim se ljubavi, niti se plasim da cu biti povredjena, slomljeno srce nije nesto sto ne mogu da prezivim, prezivela sam i mogu jos sto puta! lako se zaljubljujem, ali tesko zavolim nekoga, to je moj problem, ne strah od ljubavi, nego prezasicenje od tog nekog... jednostavno to sto je neko srecan sa mnom ne znaci da sam i ja srecna s njim, ljubav ponekad prestane da bude obostrana, to ne znaci da je se plasim, nego da idem tamo gde cu je naci u sebi.

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto se brzo zaljubim i mogu vrlo lako da budem povredjena.

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne plasim se ni malo... mozda ponekad izgleda da se plasim...
mozda ponekad izgleda da sam pod pritiskom zbog osecanja koja su prisutna... ali kada se za neko vreme prociste ista... ostane samo cista, apsolutno cista ljubav...
smatram da uz obostranu volju i zelju moze sve da se prevazidje... koliko god se mi za trenutak osetili sami ili nespremni... sve izadje na povrsinu... samo ili podstaknuto nekim dogadjajem.
generalno... mislim da se ljudi plase da ne budu shvaceni u ljubavi... pa povezuju taj strah sa samom pojavom ljubavi.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto se plašimo?
Neki zato što su doziweli i prewiše razočarenja...
Neki zato što se plaše ljubawi...
Neki zato što ne znaju da wole...
Ja lično,plašim se,zato što ne bi podnela,da nekom dam swe,
a on da to samo koristi dok je njemu lepo...

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zašto se plašimo?
Neki zato što su doziweli i prewiše razočarenja...
Neki zato što se plaše ljubawi...
Neki zato što ne znaju da wole...
Ja lično,plašim se,zato što ne bi podnela,da nekom dam swe,
a on da to samo koristi dok je njemu lepo...

_________________



Apsolutno. Plašimo se da ne bi zavoleli i poklonili srce osobi koja ne zaslužuje, a za uzvrat dobili samo bol i patnju.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto se plasimo ljubavi... Pa jednostavno recno zato sto je ljubav kao droga... Ona nas moze dici u zivot za tren a isto tako u tom jednom trenu i ubiti...
A, naravno svi se plase tog ubistva jer posle njega sledi razocarenje i patnja a mi to zelimo da izbegnemo po svaku cenu ... ali nekada ne uspevamo u tome...

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... zato jer se bojimo promjena

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
... zato jer se bojimo promjena

Znam zasto to kazes!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..jer smo bili povrijeđeni i ne zelimo opet

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne plasimo se ljubavi...plasimo se da nas neko ne povredi...ljubav sama od sebe je prelepa i ne boli.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majche je u pravu. Ne plašimo se mi ljubavi, mi je želimo, čekamo, tražimo, u stanju smo cijeli svoj život i biće da podredimo voljenom biću, ono što nas plaši je u stvari strah od povrijeđenosti, od onoga što nosi sutra, strah od gubitka te iste ljubavi u koji smo stavili sve svoje snove i maštu, želju i htijenja ... mnogo je strahova vezano za ljubav, ona razara i boli, ali i dalje volimo i dalje se nadamo ... i dalje nam ta ista ljubav kola venama. I uvijek poslije jedne mislimo da nas je ubila, a i dalje je tražimo i čekamo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zasto se plasimo ljubavi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon