www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koliko smo i na sta osetljive?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:28 pm    Naslov poruke: Re: koliko smo i na sta osetljive? Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Cinejnica je da su zene..mislim na ce zenski pol prilicno osetljivije od muskaraca..sta vas kao njegove pripadnice najvise moze pogoditi...


Ne bi rekla da san osjetljiva jer me malo toga može uvrijedit a kamoli nešto jače od toga.
No na pitanja o fakultetu i vezama .. bolje da me ne pitate. Posebno ono pitanje : " Jesi dala ispit!?" Koji te BiiiiP boli da ti to mene pitaš?
Ne svaćam ljude koji nemaju svog života pa se bave tuđim .. ako ću davat ispite, davaću ih zbog sebe a ne zato šta će mi neko govorit da ih dajem .. Neutral Rolling Eyes


 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 28, 2009 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,dosta sam osjetljiva hihi.Ne volim inace previse pitanja,jer da hocu nekom reci nesto rekla bih to bez da me pita Mr. Green . Ljudima ne vjerujem inace,ne zivim u svijetu gdje su svi dobri jer nisu...ne mislim da su svi sada losi,ali ih je vise Mr. Green .
Samo sam oprezna Cool .
Ma i previse sam osjecajna na gluposti pih Rolling Eyes
 
..Detinja dusa..
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 723

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh..najvise me nervira kad mi se neko petlja u moje odluke,kad krenu da pametuju a ni ne znaju zasto ja to radim.. i osetljiva sam kad dozivim neki neuspeh i kada meni bliska osoba dodje i kaze da sam je razocarala..da ne moze da veruje da sama sebi dozvoljavam tako nesto..itd.. pa zar nije logicnije da dodje da me utesi i pomogne mi da se iskobeljam nego da me sama sve vise zakopavaaa????
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja isto ne volim kada se neko pocne petljati u moj zivot.. No, ako su to roditelji, onda mi je sasvim normalno, ali kada je neko iz okoline, neko od famelije Shocked onda vec puknem.
Osjetljiva sam na price drugih ljudi o mom decku, kakav je i sta radi.. Govorim sve: Ma svejedno je to meni, ali duboko negdje znam da mi nije svejedno.
Sta jos? Kada me neko kritikuje, u bilo cemu. Ne volim kritiku i gotovo. Jedna moja mala, ali sta cu..

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se ne lazemo...ja cikluse ne moram da obelezavam na kalendaru.Moji jadni ukucani tacno znaju kad sam u PMS-u. Mr. Green

Tada sam preeeeosetljiva...Zaplacem za sitnicu..ponasam se potpuno nenormalno.Posle se pitam kako mogu hormoni tako grozno da uticu i da mi menjaju licnost? Shocked
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osetljiva sam na to kad mi neko kaze e ne valja ti to, uradi ovako.. radim sa svojim zivotom sta mislim da je najbolje, saveti roditelja su uvek dobro dosli naravno, ali kad mi neko ko je u goroj situaciji soli pamet tad poludim...

inace sam jako osetljiva, i jako emotivna, jedna svadja moze da me rasplace takodje i jedan lep gest moze da me dovede do onih pozitivnih suzica
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo malo stvari u zivotu moze bas da me povredi. Na svaku uvredu ili neko delo lose ucinjeno uvek nekako posmatram sa blagonaklone strane i ne posmatram to kao nesto licno. Mogu me jedino povrediti bliske osobe za koje sam jako vezana i koje mi nesto znace u zivotu, ali ovako... nebitne osobe ne mogu nikako uticati na moj licni zivot.

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
carinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Sep 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad me neko laze, kad pravi budalu od mene...to moze najvise da me povredi....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> koliko smo i na sta osetljive? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon