www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljica ili drug??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 5:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto volim jednostavne osobe, volim vise da se druzim s muskarcima
a ako sam u problemima, volim s prijateljicama sjest i popricati


 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druzila sam se oduvijek podjednako s momcima i curama...ali sam naucila se ophoditi s deckima da to ne shvate odmah kao povod necemu!
Izlazimo po dogovoru....svasta skupa radimo Laughing
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oduvek sam imala mesovito drustvo, bilo mi je vazno da mi drug/drugarica odgovara kao osoba, a ne da li je musko ili zensko, sto sam starija sve vise suzavam krug najboljih prijatelja, ali postoje teme o kojima je lakse u muskom odnosno zenskom drustvu. Nekako su tracarenja laksa u zenskom drustvu Very Happy . Sto se tice izlazaka, izlazim i s drugovima i drugaricama, znaci sto vece drustvo ludji provod Smile

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
mostarka_78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2005
Poruke: 49
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s.ana je napisao/la sledeće:
vise volim da se druzim sa muskarcima... nekako su iskreniji i mogu da daju savete i iskreno misljenje sto mi mnogo znaci.


U potpunosti se slazem sa ovim Razz
 
marina20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 63
Mesto: Kladovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam se vise druzila sa muskracima zato sto nije bilo ljubomore i pricala sam sa njima o svemu i svacemu. Laughing
 
tttttttttt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izlazim i sa jednim i sa drugim ,takodje i radim ali moram priznati da se poveravam uvek najboljem drugu,jer ume da slusa bolje od zena
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno imam 3 naj bolja prijatelja... 1 druga sestru i drugaricu... nas 4 smo uvek zajedno.... Wink

_________________
Happy & Married
 
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako me taj neko ili ta neka super razumije i poznaje onda nije vazno je li musko ili zensko...mada tajne preferiram da dijelim s prijateljicama Laughing

_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 37

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim da imam drugove,nekako me mnogo bolje razumeju i mogu da mi daju savet sto se tice muskaraca.
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa...imam jednu drugaricu koju ne bih menjala ni za 1000 drugova, mada mnogo volim da budem u muskom drustvu (u mom razredu ima samo 3 devojke, pa sam navikla), jer su kao prijatelji mnogo iskreniji od nas, devojaka! Razz
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super iskrena drugarica i drug za zezanje

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam zašto, ali obično kada sam imala najbolje drugarice, ili su bile ljubomorne, ili su mi zavidele (a ne znam na čemu), ili su ogovarale... Ja to nisam mogla da podnosim, pa su naša drugarstva brzo pucala. Sada imam par drugarica, sa kojima se baš družim, i koje nemaju takvih predrasuda. Ali, sa muškaricima, nikada nisam mogla da nadjem drugarski odnos, koliko god se ja trudila da sa njima budem drugar, oni se uvek zaljube Embarassed Jako bih volela da imam najboljeg druga...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Prijateljica ili drug?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon