www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mirisljave svece
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
crazy_angeL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 61
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ja obozavam mirsljave svece, imam ih previse hehe...
kad god vidim neku koja mi se svidja po izgledu kupujem odmah a jos + ako lepo mirise eee odlicna kombinacija onda Very Happy


 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf...obožavam sveće..
i mirišljave, nemirišljave...
imam jih punu sobu..
još mi najlepše kad ih upalim, ugasim svetlo, sušam muziku...i uživancija...hihih....

Uglavnom...obožavam ih... Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ih brdo... buduci da sam pushach a naravno ne volim "miris" duvana mirishljave svece su savrsheno reshenje za odrzavanje lepog mirisa moje sobe Mr. Green

male, velike, raznih mirisa.... sve ih imam Very Happy

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih, tako moja soba lepooooooooo mirise Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam ih, najvise mi se svidjaju sa mirisom jagode... mmm...

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Idealno_loša
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Nov 2008
Poruke: 463

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ne koristim ni stapice ni mirisljave svece...boli me glava od njih



Mr. Green Mr. Green

Od nekih i mene boli glava al od nekih npr malo laganijih mirisa bude predobro. Naravno da je extra romantično. Wink
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih! Mr. Green
Sve oblike, velicine i nacin...
To mi je neki vid fetisa...jednostavno mi mora goriti svijeca u sobi...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mirisljave svece ne praktikujem bas nesto jer se,bar do sad,uvek ispostavilo da uopste ne sire nikakav miris.
Samo su lepe za oko i to je sve.
Mirisljave stapice medjutim upotrebljavam vrlo cesto i super su.
Omiljen mi je miris sandalovine i Indije,a nije los ni miris sume i kajsije.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam mirisne svijece..mmm...uvijek mi u sobi gori mirisna svijeca uff..taj miris..i osjecaj ugode je naprosto neopisiv...predobro osjecam se opustenije..lakse disem...xD..i..obozavam romantiku..a miris..a ono zavisi.. Laughing

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 6:39 pm    Naslov poruke: Re: Mirisljave svece Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Kakvo vi misljenje imate o tim mirisljivim svecama? Dali ih koristite? I kakve? Posto postoje vise vrsta: one obicne svece,one sto idu kao na isparavanje ili evetualno mirisljkave stapice ili nesto drugo?


Hmm mirisljave svece, tiha muzika, opustanje i uzivanje Very Happy Naravno obozavam ih Wink Trenutno su u trendu obozavam da ih koristim kao delove dekoracije mog interijera (ono sto treba znati je to da se svece nikada ne cuvaju nove, cak ni kao dekor, vec uvek upale pa makar ih odmah ugasile, znak da volite da ugostite drustvo i volite prijatan ambijent, tako bar pricaju ovamo dok su ne upaljene svece znak "hladnoce" kod mene su trenutno nove svecice kao ukras na stolu Mr. Green Laughing led ledeni Laughing)

_________________
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 7:00 pm    Naslov poruke: Re: Mirisljave svece Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Kakvo vi misljenje imate o tim mirisljivim svecama? Dali ih koristite? I kakve? Posto postoje vise vrsta: one obicne svece,one sto idu kao na isparavanje ili evetualno mirisljkave stapice ili nesto drugo?


Kao sto rece lady, mirisljave svece koristim kao dekoraciju
Arrow

Te nikad ne zapalim (jako sam hladna Mr. Green Mr. Green ), mozda cak i ne mirisu Confused , a ako hocu da mi prostorija mirise upotrebim one posudice gde se odozgo naspe mirisljavo ulje a ispod se stavi obicna mala svecica Very Happy

Inace svecice koristim i npr. kad hocu da se opustim; naspem u kadu toplu vodu, napravim si kupku, ugasim svetlo i upalim koju mirisljavu svecicu, pustim neku laganu muziku i samo uzivam Very Happy ...

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Re: Mirisljave svece Na vrh strane Na dno strane

erilla je napisao/la sledeće:
Inace svecice koristim i npr. kad hocu da se opustim; naspem u kadu toplu vodu, napravim si kupku, ugasim svetlo i upalim koju mirisljavu svecicu, pustim neku laganu muziku i samo uzivam Very Happy ...


Moja NL Rolling Eyes ja bih dodala jos casu belog vina Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Mirisljave svece Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon