www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak zbog papira....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Re: Brak zbog papira.... Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
U danasnje vreme se sve cesce cuje kako se neko venca samo za papire da bih imao mogucnost da ode u beli svet!

Ja kad odem na odmor, se cure vise zanimaju da li imam borovak Very Happy nego za moj zivot i ne bi im smetalo da nastave svoj zivot u inostranstvu sa nekom osobom koju i ne poznaju. A i sve cesce se to pojavljuje kod muske populacije...

Dakle: Da li bi pristali na brak zbog papira?? Ako da, zasto i kakve motivacije imate za to??

PS: Poruke tipa: "Nisam za brak zbog papira", ili "nisam", ce biti obrisani! Wink


Nisam za takve brakove ni zbog papira ni zbog novca ni zbog nečega drugog. Pristala bi na brak samo iz ljubavi i nadam se da ću imat samo jedan i ako mi on propadne ne namjeravam se više ni udavati.
Znam nekoliko ljudi koji su se vjenčali da bi dobili vizu i razveli se. A znam i za jedan takav brak koji još traje jer su se zaljubili Very Happy


 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, zamislim sebe u nezgodnoj situaciji. U tom slucaju bi i ja trazio neki izlaz....to bi bilo inostranstvo.

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, imala sam zelju da i ja odem u inostranstvo, kada sam imala 16-17 god.
Ta zelja se javljala samo onda kada je letnji raspust, kada svi gajsterbajteri dodju u jugu i rasipaju se parama, a mi skolarci smo krpili kraj sa krajem.....
To je bilo onda dok nista nisam razmisljala, jednostavno dok nisam odrasla i remenom shvatila da i tamo "negde" ruze bas ne cvetaju....
Danas nikada ponovo ne bih to pomislila....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je više ljudi koji bi platili da pobegnu sa Balkana. mislim da bi trebali o tome da razmislimo.
 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema braka bez ljubavi.
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam pristalica toga,ali mnogi mladi ljudi to rade radi svoje egsistencije
 
subway
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas zbog tih glupih papira me svaki treci dan htjeo neko da zeni:)
Bilo je jasno zasto, nudili su i para. I ima toga na sve strane, al postenije je ono kad se plati nego kad lazes nekoga i silis se da lijezes pored nekoga koga ocima ne mozes gledati. I sad sam se udala iz ljubavi i covjeku mome nece da daju boravak i ako je on vec godinama ovdje. Tako da mogu samo reci nekima uapli i lazno a nama nece nikako Sad
" Neki mogu cak i gore, a ja i Zuga ni na more" Smile)
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKAD TO NE BIH PRIHVATILA
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je glupost, ali ako je covek dovoljno ocajan onda on svasta radi.
 
Abibas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

te cure ocigledno misle da nama u inostranstvu ruze cvjetaju ....i da pare na drvecu rastu ....nikad se nebi opredjelila za inostranstvo kad bih mogla da biram .

_________________
DAL VI ZNATE KO JE MARKO LUKIC EEEEEEEEE!?
ZNATE VI KAKO ISO TUCE NOGOM!
 
Laf81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto da ne !! nemam ništa protiv!!
 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE!!!!!!!!Znam da su ljudi generalno na sve premni da bi dosli do necega, posebno kad je u pitanju materijalna korist.Ali je smatram da to nije to u zivotu.Bitna je sloga.
Jer ako sloge nema u braku onda ti taj brak i netreba. Takvi brakovi su i kratki(cas izuzecima).I nazalost su djeca ta
koja ispastaju u svemu tome.
Ljudi koji se zrtvuju za tako nesto nisu svijesni kolko je zivot kratak!!!!I da svaki cas moze biti kraj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Brak zbog papira.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 9 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon