www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostalgija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
bobibraun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki dan mislim na povratak i mrzim to sto sam morala da odem iz svog grada i svoje zemlje ali zivot je takav pomalo grub i tezak i ne ide bas sve onako kako ti zelis ali nadam se jednog dana da cu se vratiti mada znam da nikad vise nece biti onakvog zivota kao prije ali ne treba gubiti nadu

 
sreleg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 52

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nostalgija me hvata svaki put kad govorim maternji jezik, budem na internetu (domaci.de) i slicno samo mi se jos uvijek neide dole. Kad zavrsim fakultet mozda...... SR Njemacka ipak pruza previse poslovnih mogucnosti
Pozdrav Very Happy Very Happy

_________________
Srele(akademik)
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih, pa mene je nostalgija udarala i to zesce na pocetku, dok nisam shvatio neke stvari.
E onda malo te pusti pa te uhvati i tako.
Sve dok nisam bio zadnji put dole kod nas i shvatio jos bolje nego pre situaciju i video. Covek treba prvo da rascisti sam sa sobom, da shvati neke stvari.

Sada, dodje nekad navrati nostalgija ali ne bude mi toliko tesko. Naucio sam ziveti sa njom 8)

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
deZorzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2003
Poruke: 60
Mesto: Canada

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako godine prolaze tako i sa njima nostalgija iscezava
obicno mi naidje period jednom u nekoliko godina ali sada vise i nemam tih problema posle 20 godina van domovine
 
Belette
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 5

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto ja nisam rodena tamo cak nisam ni nesto mnogo ni zivela tamo ali me vise vuce tamo nego moju majku koja je tamo i porasla i se udala.
Ja sam tamo malo bila u skolu i nekolko raspusta ali tolko sam zavolela, ja pripadam tamo i nikad necu se osetiti skroz francuskinja iako sve pokazuje naprotiv.
 
vedran31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 411
Mesto: Labin

brunei.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivim tamo gdje sam rodjen, ali da sam bilo kojim slucajem moro ici ziviti negdje drugdje ja mislim da bi se uvjek vratio u svoj rodni kraj

_________________
driver
 
mimo
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 251

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nostalgija, da ko je nema ko je u tudjini?
Za mene je najbolji lijek za nostalgiju kada dodjem na godisnji i posle nedjelju dana bih volio da nisam ni dolazio.
Ubise brate ovi sto se i danas dan busaju u prsa (te ja sam ovo, a ja ovo, i naravno mi smo bolji, samo oni su gamad ..itd. do besvjesti, a ne vide ni prst pred okom.
Kako stvari stoje ja se mogu "kuci" vratiti samo sa nogama naprijed.. Sad
 
Dana_LA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 44

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drma me nostalgija dnevno, kako da ne? Ipak od povratka nema nista- znamo svi kako je...
 
halis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 178

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na stalni povratak ne razmisljam, imam novi zivot ovdje, al ponekad se vratim, samo da vidim kako je sad tamo
 
AMLES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Re: Nostalgija Na vrh strane Na dno strane

Ja sam otisla iz Bosne 93 godine. Tada sam imala 8godina. Odkako sam dosla u Norvesku sanjam o povratku... Zelim se vratiti jer me rodnji kraj vuce....
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa normalno da me rodni kraj vuce,nadam se da cu se jednog dana vratiti ali jos sam mlad pa neznam sta se sve u mojoj glavi moze dogoditi!!! Very Happy Surprised Laughing Razz
 
slavasic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 173

norway.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenormalno me vuce da se selim dole, nekad cak i zaplacem zbog toga.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nostalgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 9 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon