www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta kazu decaci kada vire tange?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  

Da li je bas seksipilno i slatko i privlacno i ocaravajuce i zavodljivo kad malo vire tange ispod farmerki?
Da,to mi se mnogo svidja
67%
 67%  [ 86 ]
Ne,to mi se ni malo ne svidja
8%
 8%  [ 11 ]
Niti mi se svidja niti mi se ne svidja
23%
 23%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 127

Autor Poruka
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dopada mi se sexi je


_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
zex_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 249
Mesto: Novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: da i ne Na vrh strane Na dno strane

lepo je videti ali takve devojke su 95% kucke koje ce prevariti decka

_________________
If you see me on the club, you'll be watchin' all night...I ain't here to seat..wanna see you work your body..so give it to me..
 
marko98
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 12
Mesto: novi sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate extra je kada vidish da su ribi ispale tange ali ako je neka tosina onda se skenjash tako da nemora da je extra ako nekoj ribi na ulici ispadnu tange ako je ona nakaza
 
bracuca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako mi se dopada takav izbor kod zenske,jer ne samo da su privlacne nego nekako kao da izazivaju veliku zelju u meni
 
igor0000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 86

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna da bude sexy(ako je ukusno-diskretno),ali treba naci granicu da ne predje u vulgarnost.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niti mi se svidja niti mi se ne svidja.Jednostavno,postoje situacije gde je neukusno tako se obući,a postoje i situacije gde je to u redu.Volim da vidim kad devojka koja se tako obuče,''ume'' da to nosi.Nažalost,imao sam priliku da vidim često devojke koje imaju po 20-ak kila viška i koje vole tako da se obuku i to mi izgleda odvratno.Em,što imaju zadnjicu kao Sovjetski savez sa sve Aljaskom,nego što imaju i salo po stomaku i ledjima pa sve to izgleda odvratno.Ili još smešnije je kad neka anoreksična devojka nosi isto to to pa na njoj sve visi,tj.samo što joj ne spadnu i tange i farmerice.Mislim,da ne može svako to da nosi i bez obzira koliko je to ''in'',ne treba po svaku cenu pratiti modne trendove i obući se u trendu,ako sve to izgleda smešno.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Uto Mar 06, 2007 12:17 am; ukupno izmenjena 1 put
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



To je bas seksi,
ali,
inace nije kulturno da nekom donji ves viri iz odece,
i inace tange i vire jer su napravjene da stoje na kukovima,
i jos jedna stvar, ne bi virile kad bi se nosile uz pantalone i suknje, posto inace tange se ne nose uz dzins, bas mogu da zamislim kakav je osecaj kada vam uske grube farmerke sa svojim savovima lagano po ceo dan grebu guzu.
Tange idu uz laganiju odecu, pogotovo da se ne bi ocrtavale crte donjeg vesa ispod tako lagane odece,
nose se samo u specijalnim prilikama, uvece, nocu,
ne svaki dan,
posto je utvrdjeno da moze da dovede do ozleda intimnih delova, cak i do steriliteta kod devojaka i brojnih fizickih problema u vezi sa radjanjem.

To su stvarno neke osnovne stvari bontona, zdravlja i stila...

_________________
Zauvek slobodan...
 
kalaver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo Izgleda,Ali Opet Zavisi Ko Nosi

_________________
!!!!!!!!!!!!!!!
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad vire tange ne kazem nista! gledam i uzivam!
 
SANJAR72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 18
Mesto: NIŠ

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi...ako je zhena pored mene nishta...tjutim i gledam...a ako nije....eee onda u sebi promrmljam....auu sine Very Happy
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:24 am    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je sexy, ali sasvim malko kada vire nikada previse....

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu:auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a kad se okrene kazu:I jao nasta lici.... Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta kazu decaci kada vire tange? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon