www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

B i l i j a r i S n o o k e r
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MEni se dopada. Svojevermeno su u Novom Sadu postojala dva Snooker stola i voleo sam da igram.

Istina, dosta je teze ubaciti kugle nego na klasicnim stolovima, ali samim tim zanimljivije i duze se igra.

Zao mi je sto vise nema gde u NS da se igra, vrlo rado bih opet.

Ne pratim wrldSnook, ali u koliko se desi da gledam tv i naletim na neki mec, pokusam da ispratim..


 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok je to...nije prostranjen u nasoj drzavi kao sto je u stranim...dosta je slican obicnom bilijaru samo su mi malo glupa pravila...ono kad mozes da pomeras belu kuglu sa sred stola bla bla...navikao sam na obican i ne bi mogao da igram snooker
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to jedna od omiljenih igara. Imao sam priliku da igram,i zaista je fantastican osecaj. Divna igra. Sto je zanimljiv,zanimljivo je kad se igra sa pomocnim stapovima,cesto gledam snoocke na euro Sportu,navijam za O'Salivana,jako mi se svidja njegov stil i superiornost,a od starih igraca volim J.White-a,on je zaista legenda tog sporta. Drago mi je da je neko otvorio temu o ovom dosta popularnom sportu,pogotovo u Britaniji.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel prati neko World Championship?Rezultati u prvoj fazi su zaista iznenadjujuci za neke igrace tj mnogi favoriti su ispali kao sto su Stephen Hendry, John Higgins, Jimmy White...
sada je na redu druga faza i koliko vidim, bice i ovde iznenadjenja... Confused

_________________
Master
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volin bilijar al nezna igrat Confused
 
XwarTep
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 1338
Mesto: SaRaJevoo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igram bilijar...skoro svaki vikend...recimo da sam dobar Smile

_________________
_-_-_-BORIS-_-_-_



Pazi s kime spavas...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao mala obozavala sam da igtam bilijar, sada nemam vremena ali bi bas volela da opet pocnem da idem na bilijar bar kad imam vremena
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ovde dosta potencijalnih dobrih igraca Smile Ajmo da organizujemo neki turnir... Smile

_________________
Master
 
Edigis83
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1345

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se zove onaj bilijar bez rupa?? Igra se sa tri kugle
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim igrati bilijar s vremena na vreme odem s drustvom da odigram koju partiju i vas se lepo zabavimo
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

09/11/2006 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Pool: Novosađanin u 1/16 finala SP

Najbolji igrač bilijara u Srbiji Šandor Tot plasirao se u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva u disciplini pool, koje se održava u Manili.

Posle dobrih rezultata u grupi, 34-godišnji Novosađanin uspeo je da načini veliko iznenađenje i pobedi Amerikanca Čarlija Vilijamsa. Vilijams, koji je početkom veka bio prvi igrač na svetu, poražen je rezultatom 10-5. Taj skor je potvrdio totalni debakl Amerikanaca, koji nemaju predstavnike među 32 najbolja na svetu.

Tot, koji sa preko 35 hiljada zarađenih dolara trenutno drži 33. mesto na IPT listi, u sledećoj rundi igra sa Nemcem Tomasom Engertom. Bolji iz tog duela igraće u osmini finala sa pobednikom meča Li He Ven (Kina) – Rudi Monti (Filipini).

U prvoj fazi prvenstva Tot je igrao u grupi 15, gde je pobedio Ahmeda Al Sadu iz Katara (8-3) i domaćeg igrača Gandija Valea (8-7), a poražen je od Nika van der Berga (5-8), Holanđanina koga smatraju najvećim evropskim talentom.

Svetsko prvenstvo na Filipinima završava se u nedelju

_________________
I C E M A N
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šandor Tot Question .. Jel to neki mađar Question .. Drago mi je radi uspeha .. samo napred .. nadam se da će stići i dalje

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> B i l i j a r i S n o o k e r Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon