www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

hoho-jeve :) zelje
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E druge hvala ti na pjesmi,ma munja si sto je nema,vec ne mogu da je downloadujem ne radi link pise mi can't be found name on ths site, il tako nesta uglavnom u smislu nema pjesme na ovoj stranici,a skidam je s firefox-om ,ebemu čarapu ne nam do čega je Smile pa javi ako mi mos rec ta da radim!Pozdrav i sretan ti 1 maj ba Wink praznik ubijanja ,nemoj mi se previse ubit ,da te poslije zena bude morala trazit hehe Wink


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radi download meni,ne znam sta je kod tebe problem,ali ja isto idem sa firefoxa i radi

_________________
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni radi download samo preko dap-a*
*za one koje neznaju dap je skracenica za download acelerator plus
Laughing

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sanja do ceg je ali mi salje poruku ne postoji file na site-u ,e hvala trola,znam sha znaci dap;) pozdrav

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nece ni s dap-om!ebem li ga ,koji mu je!Gile pomagaj?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslacu ti na mail Smile ne vici Smile

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala kono,eo potrudio se ja i skino cijeli album vec,pa ako ti treba reci,poslace komso svojoj koni;),mislim ja ga nes i ne gotivim,vec ova pjesma mala,eto pusa i pozdrav kono!Kono ti si ostavila jedan velki minus u Sarajvu a Novom Sadu jedan velki plus dodala Sad

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se Smile hvala Smile

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jelena_ns je napisao/la sledeće:
nadam se Smile hvala Smile


pa vracaj se kono vamo bona Wink nema tako lijepih crnki vise u Sarajevu,ima ali malo,vrati se da povecas procenat Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj da i ja sta zaiskam keke,da malo Sanjiceka peglam Razz mozel pjesma iz filma Mi nismo andjeli 2 ,ne znam ko pjeva ali je u onom fazonu Mirzino jato - apsolutno tvoj,ali ne ta pjesma,vec u filmu se pjeva ide ovako "Ako neces ti,hoce drugarrr tvooj" ta nana nana opala,mislim moze i naziv pjesme ili ko to vec pjeva,pa da je pokusam nac,hvala unaprijed Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj na kraju filma ko je radio muziku i eto ti resenja Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh da pogledam,otkud mi film Razz

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> hoho-jeve :) zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 9 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon