www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljica ili drug??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh kako kad.zavisi od situacije.-...ja to rasporedim po raspolozenju Wink ma salim se... zavisi nekad i jedno i drugo misljenje dobro dodje

 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam samo 1 drugaricu skojom se druzim godinama i volim je kao sestru...dok se ja druzim samo sa muskarcima....nema kod njih zavisti i to mi se svidja

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma odlicno je i jedno i drugo...drugarice naravno za price,ogovaraja,traceve.....a drugove treba imati zbog one druge strane...tako najbolje mozes da razumes muskarce,da vidis malo stvari iz njihovog ugla....treba imati i jedno i drugo....mada,u nekim situacijama pre ce ti pomoci i reci istinu drug nego drugarica....

_________________
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa treba imati i drugaricu i druga, sigurno da nema nista lepse od tracarenja sa drugaricom, a drug moze da ti da neke savete koje niko ne moze, da ti bude i drug i brat u isto vreme.

_________________
***Dacu ti gram po gram ti samo reci am, tvoja sam od cokolade devojka, pod rukom lepim se topim u ustima, to sam JA***
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do pre nekog vremena sam preferirala zensko drustvo, mada sam se uverila da devojke umeju da budu bas velike kucke, tako da sam se okrenula drugovima... Smile
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam par drugarica sa kojima mogu da podelim svoje probleme, ali uglavnom izbegavam da pricam o nekim tipicno zenskim temama, ne volim puno da se zalim na svoje "momcove" i ostalo,mada lepo je i to ponekad onako uz kaficu, baciti "osvrt" na svog dragog onako,mmmhmmm
Uvek sam bolje funkcionisala sa muskarcima kao prijateljima. Ako prezivimo onu krizu "zaljubljivanja" tj nekog mozda-usputnog-zanosa onda se sve to sredi i bude super. yeeeeeeeey! Very Happy
U svakom slucaju,lepo je imati prijatelja/cu!!!
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim drugove, jer devojke su zavidne, ljubomorne...
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vise volim drugove jer sa njima mogu biti iskrenija i opustenija i znam da mi nece zabiti noz u ledja cim se okrenem. nema medju drugom i drugaricom one konkurencije koja je izmedju dvije drugarice. zene zavide jedna drugoj, pa i kad ti se prodaje kao najbolja drugarica ja joj ne vjerujem potpuno. sa momcima volim da izlazim na mjesta gdje je dobra muzika i gdje se moze dobro popiti...znam da sutra nece uz kaficu komentarisati kako sam se napila prethodno vece

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druzim se i sa drugovima i sa drugaricama, mada imam vise drugova... Imam druga i drugaricu sa kojima mogu da pricam otvoreno o svemu i ne bih mogla da izdvojim sa kim se bolje slazem...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da budem iskrena,uvek sam imala vise musko drustvo,neznam zasto ali tako je...
Imam par drugarice ali ipak mi oni bili preciji mada sad zavisi,kako koja osoba...
 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam više drugova nego drugarica jer se u njihovom prisustvu bolje osećam. Draže mi je da slušam o utakmicama, nego o pojedinim ženskim pričama. Mada imam nekoliko najboljih drugarica i dooooosta drugova, al' samo jedan zna svaku moju skrivenu tajnu i ona je sa njim 100% sigurna.

_________________
Волим те
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 9:55 pm    Naslov poruke: Re: Prijateljica ili drug?? Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Sa kime se vise voliti druziti? Sa muskarcima ili curama? Gde izlazite sa drugarima a gde sa drugaricama?? Da li rukovodite sa zenama kao sa muskarcima?? Sa kime vodite ozbiljne razgovore - prijatelj ili prijateljica?


Imam dvije ekipe, jedna se "sastoji" od mužjaka, a druga od ženki. Cool

S dečkima sam odrasla, svi žive u krugu nekoliko kuća od moje i s njima lumpujem vikendima. Mr. Green Ozbiljne razgovore mogu voditi sa svima, ali ovisno u kakvom su stanju - alkoholiziranom ili trijeznom. Mr. Green

Sa prijateljicama rijetko, ali stvarno rijetko kada izlazim jer sve moje naj, naj žive predaleko od mene...
Ovdje gdje sam ja, imam nekoliko prijateljica koje vidim jednom u tri mjeseca tako da to ne bih mogla nazvati pravim prijateljstvom. Jednostavno, super smo bile dok smo išle zajedno u školu, a više to nije to od kako je svaka krenula svojim putem.

I zaključak - s prijateljicama provodim radne dane, a s dečkima vikende. Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Prijateljica ili drug?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon