www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osecaj nepostojanosti...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Osecaj nepostojanosti... Na vrh strane Na dno strane

cesto se zapitam kada mene nema sta ce se desavati i tada me obuzme ovakav osecaj.oni ce biti tu a mene nema...


_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 04, 2005 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas zanimljivo Smile Ha ha ha

P.s. Kad odes otiso si, to ti je ko sto kaze jedna pesma od
Cansasa - All we are is dust in the wind...

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to i sam znam mada opet nije lep osecaj zar ne ?

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
saidos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2004
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 5:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grozan osjecaj koji se svakome javlja:( jednostavno treba sebe staviti u drustvu il vec bilo gdje na neki odredjen nacin
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja taj osecaj vidim kao onaj koji imas kad se probudis,a nisi nista sanjao...samo praznina...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 13, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to cesto desava, pocnem razmisljati o danom kad se nebudem probudila i uhvati me neka zalost, panika, neku neopisivu bol. To mi se desava u periodu zivota kad mi je sve monotono, nedesava mi se nista, nesmatram to za nesto strasno jer znam da mi je to zelja za zivotom, jer se bojim da umrem. Daj sebi malo promene bice ti odmah bolje..

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi se muce da dostignu taj osecaj... a vi se zalite Very Happy ! Pa mozda ste blizu nirvane?!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PantaOz je napisao/la sledeće:
Ma ljudi se muce da dostignu taj osecaj... a vi se zalite Very Happy ! Pa mozda ste blizu nirvane?!

Desiće se i tebi nešto ovako, samo polako, kada se jednog jutra probudiš i kao što milicaanchy kaže ništa nisi sanjao a u glavi praznina.... Onda se javi da li si sošao u stanje nirvane.

A nirvana je praznina i ništavilo bez Boga! Bez istine! Bez ljubavi! Bez cilja i nade! Besmisao...

_________________
 
amirru
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 74

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bude mi nekad svejedno ... al nakon nekog vremena kad skontam da me nece biti ,ne osjecam se bas ugodno al sta je tu je , niko me ne moze spasiti da nestanem !

_________________
Hajmo curice hajmo djecaci
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa o tome sam i ja razmisljala.Koja je zapravo svrha postojanja, kad se mene za 200-300god nece nitko sjecati.Osim ako ne postanem neki ludi znanstvenik, ili srusim neku poznatu gradjevinu, zapocnem neki rat....itd. I ponekad me obuzme strah da nikada necu nista napraviti u svom zivotu.Da cu ostati "Zrno pijeska u pustinji.Ista kao i svi.Samo jos jedna u masi..." Wink ....

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nesto specijalno o tome razmisljala. Volela bih da me bliznji po dobru upamte, a za svet me i nije bas nesto briga.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'kad smo mi, smrti nema.... kad je smrt - nas nema'
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Osecaj nepostojanosti... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon