www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

srna2422 zelje
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 5:22 am    Naslov poruke: srna2422 zelje Na vrh strane Na dno strane

moze li nesto od ksenije mijatovic? mnogo mi se svidjaju njene pjesme, a samo imam "daj mi ovu noc", "vise nikada" i "miris tuge". znaci bilo sta odim ove tri molim. Smile


edit by ComiX Ako si ti Ksenija Mijatovic onda moze, a ako si citala pravila onda bi znala kako treba da das ime ovoj tvojoj temi, ali kad vidim ovu tvoju slicicu sve ti je oprosteno Wink


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavio sam ti "Hajde me voli" od Ksenije Mijatovic u muz. zelje! Wink
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
edit by ComiX Ako si ti Ksenija Mijatovic onda moze, a ako si citala pravila onda bi znala kako treba da das ime ovoj tvojoj temi, ali kad vidim ovu tvoju slicicu sve ti je oprosteno


kriva sam! ocigledno da nisam citala pravila! Embarassed ali kao sto i vidis na slicici, imam toliko drugih muka da nisam stigla da se pozabavim pravilima. i zahvaljujem se na oprostaju. Razz

jugovic, mnogo hvala za pjesmu! srce si! Very Happy
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
moze li nesto od ksenije mijatovic?


Nisam te zaboravio, tj. vidim da si bila aktivna, pa sledi sledeca pesma od Ksenije, a to je "Ljubav je u meni"! Skini pa uzivaj jer je pesmica lepa! Wink
A ako imas neku posebnu zelju, javi se! Wink
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 4:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Skini pa uzivaj jer je pesmica lepa!
A ako imas neku posebnu zelju, javi se!


pjesma je super--hvala. ne znam gdje nalazis pjesme, ali ako mozes naci "zasto mi, dragi"--bila bih jako zahvalna. Wink

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavicu ti je cim budes malo aktivnija! Very Happy
Recimo kad stignes na 270. poruku! Wink
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah, nije fer! Wink ko zna kada cu ja dotle stici! Smile


Poslednja prepravka: srna2422 datum Uto Feb 07, 2006 6:19 am; ukupno izmenjena 1 put
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugo, jugo, ti si me zaboravio.... Crying or Very sad

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
"zasto mi, dragi"


Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink

PS: Nisam te zaboravio, tj. tvoju zelju, vec nisam bio online zadnjih 10 dana! Wink
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pesma ti je u muzickim zeljama


hvala, hvala. i naravno, oprosteno ti je! Wink

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh, pa recimo kad napunim 420 poruka (vidis kako brzo ucim!), zelim pjesmu "samo da zaboravcis" od cece slavkovic. Wink

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
"samo da zaboravcis" od cece slavkovic. Wink


Pesma ti je u muzickim zeljama! Wink
PS: Brzo ucis! :lolj: :lolj:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> srna2422 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon