www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je najbolji audio player??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
badLuck
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2007
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dugo sam trazio zamenu Winampa, i jedno vreme sam koristio Quintessential Player. Ali naleteo sam na Aimp2 koji je za mene trenutno najbolji. Od najbolje reprodukcije zvuka preko dobrih opcija do potrebnih dodatnih funkcija.

 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Winamp Laughing
 
cakki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jan 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aimp2 je najjednostavniji a ima odlican zvuk i odlicno organizovanu plej listu. Instalacija je svega 2,5 mb teska i besplatan je.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instalirala sam aimp2 i prezadovoljna sam njime Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jet Audio rulz

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji put skrecem paznju na OVU temu! Dakle kad pishete koji je po vama najbolji net browser, audio player ili bilo sta vezano za kompove dajte objasnjenje! Vec sam na nekoj drugoj temi objasnio da ova tema sluzi da se ljudi koji nisu toliko upuceni u rachunare opredele koji Audio player da koriste i zato vash odgovor "Jet Audio rulz" (uzeo sam ovaj primer jer je poslednji inache ima ih dosta) ne pomaze puno. Napisite koje ste sve audio player-e koristili, na kakve ste probleme kod njih nailazili i na kraju - zasto ste se opredelilli bas za TAJ!

Svi naredni postovi koji se ovoga ne budu pridrzavali bice obrisani a korisnik kaznjen (mislim da sam dovoljno apelovao i prichao u prazno...).
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Jet Audio rulz
Evo posto sam ovde malo prozvan Razz da navedem zasto je po meni JA najbolji:Ne sece zvuk kao npr Winamp takod a se cak i na malim a kamoli velikim zvucnicima oseti jako velika razlika u zvuku(mnogo je cistiji i kvalitetniji),gomila podesavanja,toolbar skin s opcijom hideout-a,extra ekvilajzeri,jos gomila stvari,jedina mana po meni je eventualno nedostatak izbora vizuelizacija po kojima winamp stvarno nema takmaca

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedno pitanje

skinula sam neki film koji nece da otvori ni u jednom plejeru, a format pise da je

xvid.dvd.rip

pa, koji je najbolji plejer za to?

hvala unapred

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Instaliraj K-Lite codec-full.
A plejer mozhesh onda da uzmesh onaj iz K-Lite codeca: Media Player Classis
To bi trebalo da pomogne.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Instaliraj K-Lite codec-full.
A plejer mozhesh onda da uzmesh onaj iz K-Lite codeca: Media Player Classis
To bi trebalo da pomogne.



hvala jos jednom

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne morash da instalirash nikakav kodek pak.
To je obichan xvid fajl.
Ako imash instaliran xvid codec ili ffdshow, treba da radi.
Moja preporuka svima je ffdshow.
Univerzalni besplatan kodek velik celih ~4 mega, za razliku od glomaznih codec pakova koji u vecini sluchajeva pobrljave sistem i natovare ga pespotrebnim stvarima! Smile
http://www.free-codecs.com/download/FFDshow.htm
Ovde uvek ima prekompajlirana sveza verzija kodeka. Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aimplayer ako zelis muzcki
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Koji je najbolji audio player?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon