www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

smrsala sam i sta sada?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobila sam 20 kg i izgubila 20 kg...tako da sam na istoj kilazi.
naravno da se slazem da vliki visak koze ne moze da se resi vezbama...samo govorim o svom primeru...
samo se ne slazem sa tvojom tvrdnjom da samo i iskljucivo operacija moze da sredi bilo kakav visak....
mali visak sa dobrom kozom moze i bez noza da prodje..
sto se tice strija...moze da se proba da se sprece recimo dok se dobija ili gubi kilaza mazati saljicev melem za strije...posle mozda moze samo malo da se ublazi njihova vidljivost.
recimo meni se manje vide kada pocrnim...


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GiGi je napisao/la sledeće:
A jel moguce nekako ukloniti strije ako se koza naglo poveca pa naglo smanji? Smile

Evo kolega da se javnem i ja i da pokusam da odgovorim na tvoje pitanje.Postoji mali milion krema za vec nastale strije.Zavisno od toga koliko su stare te strije zavisi i efikasnost kreme. Naravno sto su svezije, lakse ih je ukloniti.Opet zavisno i od vrste koze. recimo, ja sam se u toku trudnoce ugojila punih 20kg. Punih Shocked Od trudnoce skoro da nije ostala ni jedna jedina strija zato sto sam redovno mazala stomak kremama i pomadicama te je koza bila elasticna i rastegljiva. Nakon porodjaja trebalo mi je 12 meseci da se vratim na svoju kilazu i za tih 12 meseci sam redovno mazala telo, narocito stomak , grudi i svaki predeo tela gde bi se strije eventualnoo mogle pojaviti. Kazem ti, srecom te je moja koza elasticna pa i ono malo strija sto ima se ne primecuje osim kad razvucem kozu pa se naziru crtice Wink U svakom slucaju Jomelop krema postoji, slicna kremi za opekotine koja pomaze kod uklanjanja strija.to je ono sto je provereno.A imas i mali milion proizvoda koji se danas reklamiraju e sada koliko su efikasni, to moze da potvrdi samo neko ko ih je redovno koristio. U svakom slucaju cinjenica je da sve zavisi do vrste koze. Ja sam se dugo godina bavila gimnastikom, i odrzavala sam telo vise nego dovoljno, te zaista ne mogu da gresim dusu... nisam imala problema ni sa viskom koze, ni sa striijama, ni sa skidanjem kilograma nakon porodaja.E ne zamerite mi sto sam u ovom odgooru izmesala nekoliko tema, ali sam se potrudila da odgovorim na vise pitanja odjednom.
I da slazem se sa koleginicom kikiriki da ukoliko taj veliki visak koze uistinu postoji, onda je operacija jedino moguce resenje. Jer nemoguce je ako elasticnost ne postoji vezbama ucvrstiti kozu.Misice da, ali kozu ne.Koza ostaje mlitava i opustena ma koliko vi ucvrstili misice tela.Dakle tu jedino skalpel moze da pomogne Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ti radi vežbe od toga ti ne može biti loše, nikome nije škodilo vežbanje

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Samo ti radi vežbe od toga ti ne može biti loše, nikome nije škodilo vežbanje

Naravno da ne škodi ali u ovom problemu ne može ni pomoći!
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pocetak,cestitam!!!
Ja pokusavam vec duze vreme i ne ide mi bas najbolje tj.ni 1 kg nisam smrsala.Mislim da je resenje za tvoj problem bavljenje sportom i to trcanjem i plivanjem.Srecno!
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nema izgovora za bilo sta.Na sport,na masaze, na laser ako treba za sve postoji dobar koluntant samo ga treba naci.Probaj neki bolji spa centar.
 
otkaceni_decko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre otprilike godinu i po dana sam smrsao 40 kila. Imam veliki problem sa viskom koze. Zadovoljan sam ovime sto sam procitao ove (informacije). Jedino me zanima koliko se krecu cene i gde je najbolje u Beogradu to odraditi?

_________________
Ima ljudi kojima je nada isto sto i hleb,ili vazduh koji udisu. Kada nada ugasne, kao da je sve nestalo i tada oni koracaju u smrt s' podrugljivim osmehom u uglu usana, s' nestrpljenjem u srcu...
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preporucujem estetsku hirurgiju
stvarno nemam drugo resenje,mislim da se koza ne moze zategnuti vezbanjem

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vježba,vježba i samo vježba

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
limited
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sta posle te operacije, jel se treba redovno vezbati da bi ostao ravan stomak ili...? Koliko su dugotrajni rezultati opeacije, tj ravan stomak?
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vredi nishta od vezhbi, ako se smrsha na brzaka, a kozha se ne zategne "sama". Vezivno tkivo je u pitanju. Preostaje samo "nozh" i kraj. A koliko to koshta u BG-u? To sigurno ima neko ko ce biti tako dobar da nam da izvesne informacije. Smile Uostalom imamo i google.com Mr. Green

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smrsala sam oko 15 kg a sto se tice viska koze tu nemam problema jer stalno sam u pokretu i radim fizicke poslove pa se sve vratilo kolko tolko u normalu Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> smrsala sam i sta sada? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon