www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besplatan Antivirus
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avg ti nije los, al bolje crackiraj neki pravi anti vir,hehe

 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:50 am    Naslov poruke: gv Na vrh strane Na dno strane

Skini Nod on je bolji
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Za tebe Na vrh strane Na dno strane

Za tebe sve sreco moja samo kada nadem!evo jedne:www.pctv.co.yu

_________________
AzzO
 
LiquidJesus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 9
Mesto: nk(NIJE NIKSIC!!!)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol avast ?? pa to je zakon od virusa,neusporava komp ko prokleti kaspersy,koji je inace s.... snjim sam skenirao komp nasao 2 virusa.posle sa avastom on mi je nasao 6,7 ZAKON! Smile
Link za download (ima vecina jezika Smile
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html#DownloadAvastHomeEdition
 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avast? Free potpuno ili je samo trajal verzija?
 
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: asdf Na vrh strane Na dno strane

Imas na www.microsoft.com/download besplatne trial verzije najboljih svetskih anti virusa (trial verzija 6 meseci!!!!)

_________________
nije zvaka za seljaka
 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala!
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lavtolstoy je napisao/la sledeće:
preporučam avast! ima oko 10 mb home verzija...ne usporava toliko kompjuter kao većina ostalih antivirusa...potrebna je besplatna registracija, zatim na mail dobiješ reg key koji traje godinu dana, a nakon toga se opet besplatno produžuje

pa ko voli nek izvoli.....do sada mi nista sa neta nije uletelo........eventualno detektuje neke trojance.....jbg
 
djovani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 14
Mesto: udine

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AOL by kaspersky free licenca za godinu dana!!! Arrow
 
mjxfactor23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: x-factor Na vrh strane Na dno strane

ja imam registraciju za kasperky 5.03 do 2010 godine, najbolji je....ako nekom treba neka se javi na xfreegame@yahoo.com
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AVG je najbolji free antivirus... ali ni ja ne bih preporucio free antiviruse jer sam sa njima imao dosta problema...
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AVIRA AntiVIR( PersonalEdition Classic) + free updates Download
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Besplatan Antivirus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon