www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kobe Bryant
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
E,ljubo085,sad je stigao Pau Gasol,sad Lejkersi imaju šanse da se bore za titulu.Kobi je fantastičan igrač,po menim,prirodni Džordanov naslednik.


Dzoni .. dzoni .. sad si me razocarao .. ali bas razocarao .. koji bre Kobi .. Kobi je dokazao da uopste nije igracina kada je prosto oterao Sakila iz Lakers-a da bi mu ovaj sledece godine dokazao da je 100 puta bolji igrac od njega time sto je osvojio titulu sa Majamijem dok Kobi nije ni usao u playoff ..

U pravu si sto se tice Gasola ali .. znas kako .. veoma je jaka Zapadna konferencija tako da ne vidim da imaju neke sanse .. samo cekam kad se susretnu Lejkersi protiv Sakila, Nasha i Stoudemir-a ( Finiks ) to ce biti pravi rsum Smile



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
E,ljubo085,sad je stigao Pau Gasol,sad Lejkersi imaju šanse da se bore za titulu.Kobi je fantastičan igrač,po menim,prirodni Džordanov naslednik.


malo bi se nadovezo....Kobe jest najbolji igrac otkad je Jordan presto igrat....ali najbolji je kao individualac...znaci to je igrac koji stavlja sebe i svoju statistiku ispred momcadi..a tako se trofeji ne osvajaju...a to Jordan nikad nije radio.(znas kako govore ljudi...najbolji igrac je onaj koji svoje suigrace ucini boljima a to je Jordan upravo radio).......zato ga ne mozes nazvat Jordanovim legitimnim nasljednikom....jer takvog nema niti ce ikad biti...jedan je Michael Jordan.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batino20 je napisao/la sledeće:
Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
E,ljubo085,sad je stigao Pau Gasol,sad Lejkersi imaju šanse da se bore za titulu.Kobi je fantastičan igrač,po menim,prirodni Džordanov naslednik.


malo bi se nadovezo....Kobe jest najbolji igrac otkad je Jordan presto igrat....ali najbolji je kao individualac...znaci to je igrac koji stavlja sebe i svoju statistiku ispred momcadi..a tako se trofeji ne osvajaju...a to Jordan nikad nije radio.(znas kako govore ljudi...najbolji igrac je onaj koji svoje suigrace ucini boljima a to je Jordan upravo radio).......zato ga ne mozes nazvat Jordanovim legitimnim nasljednikom....jer takvog nema niti ce ikad biti...jedan je Michael Jordan.


Potpuno se slazem sa ovim sto je Batino rekao .. svaka cast !!

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videces Johnny da ce jedva proci prvi krug play-off-a,ako se plasiraju tamo do kraja Laughing neznam nikad ga nisam gotivio jer je covek uvijek imitirao dzordana i po pokretima i po ulazu u reket i po gestovima (zvakaca guma,ruke na kukove...) Lebron James ili Treisi McGreidi su pravi dzordanovi naslednici ako cemo realno,ali po pravilu nemozes sam da osvojis titulu,za to ti je potreban jos jedan ili 2 super igraca i jos toliko solidnih da mogu da isprate sve to. Pa i Dzordan je osvojio titulu kad su mu dosli pipen,rodman,harper...kukoc Shocked Laughing

_________________
kokos
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu Lebron Džejms ili Trejsi MekGrejdi da budu Džordanovi naslednici samo zato što mogu da zakucavaju kao on.Lebron nije ništa više timski igrač od Kobija.I on isto voli da igra sam za sebe isto koliko i Brajant.MekGrejdi nije rodjeni lider,nije to igrač koji preuzima odgovornost kao što to rade Džejms i Brajant.Naravno,Majkl Džordan je jedan i niko ne može da bude kao on,ali Kobi je najdominantniji u NBA otkako se Džordan povukao.
Evo,otkad je Gasol došao Lejkersi su uz Boston i San Antonio najbolji u ligi,a O'Nil otkad igra za Finiks,oni ne mogu da se ''sastave''.Ipak je bio pametan potez što su Lejkersi umesto O'Nila ostavili Brajanta u ekipi.Titula koju je osvojio Majami meni deluje više kao splet srećnih okolnosti,nego što je zaslužena.Ne razumem kako je moguće da jedan tim igra fantastično jedne sezone(2005/06) i osvoji titulu,a već sledeće sezone(2006/07),sa gotovo istim timom,igra očajno.
I dalje tvrdim da boljeg od Kobija u NBA trenutno nema.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta da mislim o trenutno najboljem kosarkasu na planeti Smile Smile

_________________
bludnik
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 34

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobe is tha man Wink

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prgavi_Stanojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa misilim da previse solira, forsira, jeste extra igrac, a kad bi se samo malo vise dao timu, lejkerse niko ne bi pipnuo
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U guzu treba da ga ljubU sto ga imaju 'nako štrkljastog. Svi redom u Lejkersima! Od kafe kuvarica , preko uprave pa do navijaca na celu sa onim Nikolsonom. Da stanu u red i da cekaju da ga celivaju. Dabome, u guzu.
i da ne preskacu red , jer bice tu za svakoga, da se ne guraju.
A kad se on natrti pa kad ga poljubU da kaze:"Hvala brate, drzi tata", kao u onoj pripoveCi Laze Lazarevica " Prvi put sa ocem na jutrenju".
Kompletne familije da idu na celivanje, nikad vise lakersi nece imati takvog igraca.
Tko izostane - izdajnik!

To majka crnkinja vise ne poradja!
 
OZIRIS2009
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno najbolji igrac svijeta...... ovo sve govori.....samo naprijed Kobe

_________________
Lamar Odom
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 22, 2009 12:20 pm    Naslov poruke: la lakers Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:

.. sad si me razocarao .. ali bas razocarao .. koji bre Kobi .. Kobi je dokazao da uopste nije igracina kada je prosto oterao Sakila iz Lakers-a da bi mu ovaj sledece godine dokazao da je 100 puta bolji igrac od njega time sto je osvojio titulu sa Majamijem dok Kobi nije ni usao u playoff ..

ali .. znas kako .. veoma je jaka Zapadna konferencija tako da ne vidim da imaju neke sanse .. samo cekam kad se susretnu Lejkersi protiv Sakila, Nasha i Stoudemir-a ( Finiks ) to ce biti pravi rsum Smile


Kobi nije igračina???? Evo završilo se finale u NBA i zna se ko je pobednik.
Dao je u proseku oko 30 koševa u finalnim mečevima, ako to nije dobar igrač, onda...
Ekipe koje si pomenuo, nisu ni došle do finala.
Možeš da ga gotiviš ili ne gotiviš, ali reći za njega da nije igračina...

A što se tiče toga da je oterao Šejkila...
Boky, nikoga Kobe nije oterao, oterao je Šejkila isto kao što je "oterao" i Divca kad je došao u Lejkerse.
Šejkil i on su vrhunski igrači, ali se pojavio negativni rivalitet izmedju njih i jedan je morao da leti iz kluba. Uprava Lejkersa i Fil Džekson su dobro procenili da će imati više koristi ako zadrže dvojku, a ne peticu u timu. Fil Džekson je već trenirao jedan tim gde se sve vrtelo oko igrača koji igra na istoj poziciji kao i Kobe ( Majkl Džordan).
Imali su u vidu i to da je Kobe mladji i da će igrati duže, pa je t obi orazlog više da zadrže Bryanta, a ne Šejklila koji igra još sledecu sezonu i onda se povlaci iz NBA.
To je pravilo u šou biznisu, a NBA to jeste: vode se interesima, a ne emocijama.
Kad se Kobe pojavio sa nepunih 17 godina, Lejkersi su odmah žrtvovali Divca za njega. Nema veze što je Divac u to vreme vec postao nekakva ikona kluba i legenda.
Sutra će to isto uraditi i sa Kobijem. Ako se pojavi neki super talentovani košarkaš od 17 godina, oni će menjati njega za nekog drugog, možda čak i za Brajanta.

A da je Kobe najbolji igrač sveta trenutno .. Jeste, tu nema nikakve dileme.
la lakers

 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majstor!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kobe Bryant Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon