www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Facebook
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzasno je glup mada su se mnogi ljudi pronasli tu.
Nervira me strasno,te njegove bespotrebne glupave aplikacije,smaracine,haos.
Fuj,space je zakon.



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

space je sharolik mozes se pretstaviti u kakvom god hoces svetlu, kao na ovom forumu...

dok je FB to sto jesi. FB ako ti ne valja, bolje ze zamisli....

_________________
~Duo de la muerte~
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 6:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice Facebook-a upravo sam proslog vikenda otkrio " moc " facebook-a ...

Tetka moje devojke je upravo preko facebook-a nasla neku svoju drugaricu sa kojom se nije cula punih 20 godina a jedini razlog je u tome sto su obe postavile srednju skolu i tako se i nasle ..

Ipak ima necega dobrog na tom sajtu a isto tako morate da shvatite da je taj sajt delo jednog veoma mladog momka koji je tek usao u taj svet biznisa i svet popularnosti.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam probao skriptu Facebook clone i lepo je odradjena ili ti skinuta sa originala samo mi je jako skrt admin deo. Je l' zna neku adresu gde je objavljen facebook clone i da taj site radi?

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
okili87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Sep 2008
Poruke: 41
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Myspace sam volela do pre godinu dana, do tada je bio i popularan, a onda su odjednom svi prešli na facebook....u početku sam bila verna Myspace-u i face me je nervirao, ali vremenom....toliko sam se navukla da to više nije zdravo, imam oko 360 prijatelja, i sve ih poznajem iz stvarnog zivota...bezveze mi je to dodavanje ljudi koje ne poznajem i upoznavanje preko face-a...aplikacije mi više nisu interesantne kao u početku, sada se non-stop komentarišu slike, statusi prijatelja, dopisivanje preko 'zida'....održavam kontakte sa mnogim ljudima sa kojima ne bih da nemam face, stupila sam u kontakt sa starim prijateljima iz osnovne i srednje skole, i sto mi je najdraze, pronasla sam svoje dalje rođake i stupila u kontakt sa njima...sada se zanimamo za porodično stablo....da nema facebooka nikad to sve ne bih otkrila....kada neko od prijatelja okači slike, obavezno odem da ih pogledam, i tako znam gde su bili, šta su radili, kako su se provodili, a to mi je bitno za ljude koji žive u inostranstvu pa na drugačiji način to ne bih mogla. takođe, veoma su mi interesantne grupe, ima dosta poučnih sa edukatvinim sadržajem, može svaša da se sazna, da se nauči, a takođe je dobar način da se ljudi okupe u razne ogranizacije i drže na jednom mestu...mnogi studentski protesti i organizacije su nastali na taj nacin....
preko statusa svojih prijatelja saznajem maltene sve o njima, kad god neko položi ili padne ispit, kad se neko smuva ili raskine, kad je neko srećan ili tužan, gde je letovao, zimovao, sta je jeo, pio....ma ne moram uopšte da se čujem sa njima da bih znala sta rade....facebook tu ide u drugu krajnost, pa saznajem stvari o ljudima koje me uopšte ne zanimaju, ko je šta rekao kazao...ali opet, postoje opcije preko kojih mozes da namestis sta želis da vidis na svom homepage-u....uglavnom moze sve da se podesi po želji....
malo me je sramota da kažem, ali facebook mi je postao kao drugi život Mr. Green živeo facebook!!!!
Very Happy Very Happy

_________________
baby when the lights go out I see you
 
Atjka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Apr 2007
Poruke: 20
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

facebook nadmasuje myspace ( koji je sve sporiji zbog onih silnih aplikacija )...
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim facebook i zasitio sam se u poslednje vrijeme Shocked
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2009 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma FB ne valja ni k.....A i krsi sva moguca ljudska prava...imate OVDE opsirnije o FB-u...

_________________
 
anda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2008
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 6:33 pm    Naslov poruke: sakriti se na facebooku Na vrh strane Na dno strane

ej ljudi, da li neko zna jel moguce sakriti se na facebooku... tako da npr.kad neko ko ti nije u prijateljima pozeli da te nadje ukuca tvoje ime, facebook mu ne ocita tvoje ime iako si ti tu...


edit by skorpijica: upis prebacen iz dela ~ Čitanje i smejanje ~
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 11:48 am    Naslov poruke: Re: sakriti se na facebooku Na vrh strane Na dno strane

anda88 je napisao/la sledeće:
ej ljudi, da li neko zna jel moguce sakriti se na facebooku... tako da npr.kad neko ko ti nije u prijateljima pozeli da te nadje ukuca tvoje ime, facebook mu ne ocita tvoje ime iako si ti tu...


edit by skorpijica: upis prebacen iz dela ~ Čitanje i smejanje ~


Moze u podesavanjima privatnosti...Samo ukucas ime osobe koju zelis blokirati Wink

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je anda88 mislila na opciju "sakrij profil" tj. da search ne izbacuje nju kad je neko trazi preko preko pretrazivaca. Postoji ta opcija samo trenutno ne mogu da se setim gde je tachno. Pogledacu pa cu napisati.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Settings - Privacy - Search

I tu namesti "Search Visibility" na "Only Friends" Wink


edit:
shomy-delija je napisao/la sledeće:
Ma FB ne valja ni k.....A i krsi sva moguca ljudska prava...imate OVDE opsirnije o FB-u...


Da, isto se moze reci i za google, i za tvoje internet provider-e, sve informacije koje dodju do tebe dodju preko/do njih...i sta sad? Iskopcaj kabel? Mr. Green

Takodje sve poruke koje poshljesh i tvoji razgovori na mobilnom idu preko operatera... i sta sad, necesh koristiti mobilni za slucaj da bash tebe neko ne prislushkuje/cita poruke? Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Facebook Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon