www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tonijev 2006/2008 kutak
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E svratih malo ovde, da vidim kako si itd....
Čak sam i kafu skuvala Mr. Green




_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 11:47 am    Naslov poruke: leteci Bugarin drugi deo Na vrh strane Na dno strane

Hern Stoickov, pa kako ste mogli, kako ste imali srca da nam to uradite, pisalo posle u jednim nemackim novinama.
Da, da, moj tonci, tako je bilo...
A Vrancuzi, e Vrancuzima je tek zabiberio. Njima je zabio gol pod samu precku. Znas zasto? Da vise pate, da svisnu od muke. Prema Svabama je jos bio ok, ali ove bas nije postedeo.

Ajde, tonci, prelazi vise na taj 8. sprat pa da ti pricam o jednoj drugoj legendi , da ti pricam nesto o broju 9 i verovatno jednom od naj golgetera koji se pojavio u poslednje vreme. Dabome, o Gabrijelu Batistuti .

p.s. Ja ne znam sta ti bi, samo pricas o tom Bugarinu Stoickovu, ko o cemu - ti o njemu.

A kafu sto ti je Jeja donela, sam ja popio. Dok mi sacekamo da ti dodjes... Nema ljutnje!

leteci Bugarin drugi deo

 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejoooooo,hvala za caffee,nego hoce li se otopit ta kocka leda sa avatara ili ipak nisi tako vruca? Mr. Green Mr. Green
raptore druze,sta ti mislis o tome? Laughing Laughing
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 9:17 pm    Naslov poruke: kolo tonija2006 ( 3 kg bananarama) Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Vreme je da moje verno zence i ja usvojimo dete na forumu, sto da nas dvoje budemo gori od Angeline Jolie i Brada Pitta?

@toni2006
Sine moj, padni mi na grudi!


Mislim da je krajnje vreme, da pocnes da me oslovljavas sa " babo moj".
Ja sam ti sad forumski tatko, upisanko moj! I da popravis one silne jedinice koje imas u skoli. I ja sam bio probisvet i bitanga, ali sam ipak zavrsio skolu.
A to kad uradis, tatko ce ti ostaviti u nasledstvo dve gajbe, imam ja dva stana na domacem.de, pa da mozes da u jednom zivis sa zenom, a drugi... Drugi za svaleraciju. Ostavice tatko svom upisanku oba stana, znas kako smo mi Crnogorci slabi na musku decu, sokole moj!
I Soniclady da postujes, da postujes svoju forumsku mamu.

Toni, sine moj, sokole, junacino, upisanko...
Ajde , ljubi te tata, idi u temu " asocijacija na nick" i napisi coco bill me asocira na Mila, a alexns na Uzbeka, napisi sreco moja, pa ti sledeci put na poklon donosim cokoladu sa lesnicima. Od 300 grama!

Cestitam ti na kandidaturi za kolo foruma domaceg.de. Puno srece, pa nek pobedi bolji!


kolo tonija2006 ( 3 kg bananarama)

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 4:35 am    Naslov poruke: decija pesma Na vrh strane Na dno strane

10.decembar 08 Shocked
Ovaj i dalje na sedmom spratu, nikako da dodje do osmice. Kao Georgina iz Radovana Treceg. Lepo mu tu, zaseo, uvalio se u fotelju...
Dzaba ja/mi njemu pisemo uvatija sedmi sprat i ne pusta ga. Sto bi rekao Ptolomej " Uvatija ga, andjele".

@zenski deo foruma
Probajte vi da mu saljete poljuBci, mozda i krene aktivnije da postuje, inace ce ovo potrajati kao zidanje Skadra ba Bojani.

Tonci, jesi citao tu pesmu " Zidanje Skadra na Bojani"? A " Malog Radojicu"?
To ti je bio veliki 'ajduk. E sad cu ja o njemu da ti napisem nesto.
Taj je tukao dusmane samo tako, gazio ih kao mace muskatlu.
I dosadi to Becir-Agi, dosadi mu pa na prevaru uhvate naseg junaka.
I pitaju ga sto to radi, a on nista...Cuti, nit romori nit govori.
I Turci njega onda odvedu na detektor lazhi.Tehnologija tad nije bila razvijena kao danas, pa je i detektor izgledao razlicito.
Detektor lazhi je tad bio : turanje zmije otrovnice u njedra, zakivanje klinaca pod nokte, paljenje vatre i slicno.
Ma pusti, sta da ti pricam.
I stave Turci nasem Radu zmiju prisojkinju u njedra, a on ni da bekne.
Nit romori nit govori, moj tonci.
Turci ne mogu da veruju, gledaju jedan u drugog, gurkaju se laktovima, ali ne mogu da veruju.
Onda pocnu da mu zabijaju klince pod nokte.
Nista! Ama nista, nas junak ni da mrdne.
Turci se stipaju za obraz, ne mogu da veruju.
Cvrc, seti se neko, provale oni kako da stvarno testiraju ovog 'ajduka.
Dovedu oni pred njega rumenu seljancicu.
Opa, opaaaaaa, zhiv je!!! Zhiv je, sto bi rekao jedan od Topalovica!
Mrdnu Rade, samo mu brk zaigra od srece.
Zhiv je ,sunce mu kalajisano, povikase svi u glas!

Levim okom pogleduje,
a desnim brkom se smeska...
Pazi kontrast, levim okom pogleduje, desnim brbkom se smeska.
E tako cemo i mi tebe, tonci, da testiramo. Kad ti dodju najlepse devojke sajta pa kad ti posalju poljuBci, da vidimo hoces li poceti da postujes,
hoce li da ti se nasmeje desni brk
Mi cemo tebi da nadjemo zence na forumu, kao u pesmi Kemala Malovcica " Ozeni me , babo moj!"
I to kakvo zence: lepo, sa mnogo postova...Ma, divota jedna!
A do tada, do tada jedna decija pesmica.

pozzz!!!








decija pesma

 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svalercinpoooooooooooooooooooo
sunce ti kalaisano dzesi bolan
dzesi ,dzesi dodje mi da vrisnnem hahhahahha
aaaa jest te zena stisla nidje te aaaaaa Mr. Green
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ona nevolja od tvog muza mi zenu zvala i krive savjete joj dao,sad me mala stisla i ni makac... Mr. Green Mr. Green
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Živ je. Živ je!!! Very Happy
Mali Radojica domaceg.de se napokon javio.
C...c...c... kako poljuBci lekovito utiču na muški svet.

Od sada ću/ćemo/ćete/će tako: koga nema na vorumu, samo mu šaljemo/te poljuBci i o'ma ima da se pojavi.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 6:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecna Nova 2009 i sve najbolje Wink



 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na čestitkama! Želim ekipi s domaceg da se Ludo zabave na doceku nove 2009 i da zaborave na krizu jel se samo jedno zivi na ovom svijetu! Laughing
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tonice moj zelim ti srecnu novu godinu
i sve najlepse u njoj! Ljubim te najjace
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Tonijev 2006/2008 kutak Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon