www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pravljene besplatnog sopstvenog sajta
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
membak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj nije mi jasno,kad idem na free hosting tamo mi trazi username,pasword,e-mail,i da upisem neke brojeve na slici,ja sve to dam i ono me ponovo vraca da upisujem iz pocetka a inace da zabune ne bude sve upisem kao i brojeve i slova sa slicice koju mi izbacuje,znaci stalno vraca jedno 10-etak puta Neutral

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

membak je napisao/la sledeće:
Cekaj nije mi jasno,kad idem na free hosting tamo mi trazi username,pasword,e-mail,i da upisem neke brojeve na slici,ja sve to dam i ono me ponovo vraca da upisujem iz pocetka a inace da zabune ne bude sve upisem kao i brojeve i slova sa slicice koju mi izbacuje,znaci stalno vraca jedno 10-etak puta Neutral


Pazi imas jedan jako prost izbor. Da radis kako ti se kaze i usput uchis (iskustvo pokazalo da je mnogo brze) ili da sam istrazujes. Sve sam ti lepo objasnio u prethodnom postu shta i kako, a ti ako oces da se zezas sa free hostinzima izvolte ...
 
membak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe izgleda da ces morati da mi napravis sajt Mr.Bond Razz
ajde videcu,da uradim nesto po onim pravilima,ako imas vremena mozes sam da napravis neki sajt bezveze za mene hehe pa da vidim pozzzzzzz
 
webmaestroo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Jul 2008
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druze da bi napravio sajt moras malo i da se pomucis.
Ako hoces nesto obicno tipa jedna strana onda je to i lako. bacis neke slike u html-u i gotovo. Za kreiranje html stranice mozes da procitas svuda na netu i ima da se lako snadjes. ako hoces php kod ili css ili mesavina, pa jos i bazu neku da ubacis...

Onda si gotov

Za ovako nesto ti treeba malo vise vremena. ali isto tako imas sajtove na engleskom (ako znas eng) i mozes da se snadjes...

pozdrav
 
palebez
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: web sajt Na vrh strane Na dno strane

Drug daj mi msn pa polahko idemo i ja sam mlad al imam jedan skoroman sajt po mom misljenu.
 
jesper94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 03 Sep 2008
Poruke: 8
Mesto: Šipovo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto mnogima smeta to sto je u pitanju engleski evo jednog tutorijala za HTML na nasem jeziku i ja sam preko ovog tutorijala naucio osnove HTML-a valjda ce jos neko
SIGURNO CETE USPJETI

_________________
Kada ti život donese limune zatraži tekilu i so i nazovi me
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooj, pusti me Vitasa...
Od njega sam "puno" nauchio...
Ako cesh bash te fakultetske, onda bolje kod asistenata pogledati... Wink
http://www.matf.bg.ac.yu/~jelenagr/uwit/

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://rti.etf.rs/rti/ir4pia/materijali/HTML.zip

Ako nekoga zanima ... najbolje da pocne odavde.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nego sto ista pocnes, uzmi par praznih papira A4 velicine i olovku.
Sedi lepo, i potrosi dan il' dva, ako treba i tri, da isplaniras kako ce izgledati tvoja Internet stranica.
Sta ce biti na prvoj, sta na drugoj, itd, itd.

Znaci prvo sve isplaniraj na papiru, pa se onda vrati ovde sa pitanjima, pod uslovom da pocnes od prve stranice pa do zadnje, od dugmadi do banera...

E kada se sve to lepo napravi i sacuva na hdd, onda cemo da ganjamo hosting i domain.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za ucenje Html-a najbolja ti je ova dole knjiga Boska Nikolica...Sve je u njoj objasnjeno,a ima samo 63 strane...Ali kao sto Makro rece,fino sve isplaniraj i sacuvaj,pa onda predji na ovaj drugi deo... Wink

_________________
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sajt je lako napraviti ... nego ako se bas trudis , znaci budzis ga izgled dovodis ljude i sta ja znam i onda se pojavi neki haker ili sta ja znam ko ... prijavi te i ode forum... zato najbolje da kupis posto to i nisu neke ne znam kakve pare a mnogo brze ce raditi i biti sigurniji... sada na tebi je da odlucis sta ces raditi Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabados je napisao/la sledeće:
Sajt je lako napraviti ... nego ako se bas trudis , znaci budzis ga izgled dovodis ljude i sta ja znam i onda se pojavi neki haker ili sta ja znam ko ... prijavi te i ode forum... zato najbolje da kupis posto to i nisu neke ne znam kakve pare a mnogo brze ce raditi i biti sigurniji... sada na tebi je da odlucis sta ces raditi Wink


A opet i da platis 100 webmastera, ako covjek zna znanje, i namjerio se na tebe, nema ti spasa... Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> pravljene besplatnog sopstvenog sajta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon