www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako dozivljavate postove clanova domacih?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2010 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znam, ima dosta duhovitih ljudi, pametnih, malo slabije,
uglavnom se javljaju po potrebi...ili inspiraciji...ili se ne javljaju uopste...
ja citam sve...i nije mi dobro, bas...salim se...
da ste vi meni dosadni otis'o bih ja odmah...
ako nekog moram da izdvojim, to necu namjerno...
uglavnom sve sa svojim godinama ide...pa tako i pametovanje...



_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2010 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nakon dužeg vremena, jednako razmišljam kao i na početku, redovno ih čitam, pratim, i na sreću ne doživljavam ih još uvijek lično u smislu da me zabrinu, zaintrigiraju ili, ne daj Bože, nanerviraju. Naravno da sam sada upoznala mnogo bolje forum i njegove članove i naravno da članovi koji su mi dragi i dalje imaju moje zanimanje i pažnju. Svaki post vrijedan pažnje, svaka zanimljiva tema ili rasprava u meni uvijek nalazi pažljivog učesnika ili posmatrača.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 26, 2010 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Апсолутно ме не дотичу. Шта ја имам с тим што они пишу. Има пар људи с којима волим да се играм, остало ми није интересантно.

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od samo par članova pročitam ponekad postove a od nekih (većine) nikad ne čitam (naleteh par puta na njih i ne učiniše mi se zanimljivim) jer su prazni i u tim rečima/rečenicama nikad ništa nema zanimljivo ni smešno ni korisnog saveta niti zaista jednom rečju n i š t a Exclamation Laughing Laughing Laughing
 
Rene Artoa
Добар дечко
Добар дечко



Godine: 33

Datum registracije: 16 Mar 2010
Poruke: 1530
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam sta da kazem. Svaki post za mene ima dvojno znacenje sto se tice zena, a muski ono normalno nista posebno Smile

_________________
Ја сам анђео у облику твора!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke citam neke ne citam... Laughing Laughing Laughing
neke sa visokoim iq uopste ne citam... Confused
jer se samo ponavljaju iz teme u temu... Rolling Eyes
i tuse...i guse....i ne pisu onako kako osjecaju...ili misle... Shocked
( a to najvise mrzim kod ljudi...kad mi tu nesto...prosipa... Laughing )
u sebi...iskreno...i na svom maternjem jeziku... Razz tj kucnom... Neutral
nego onako kako ce ispasti najpametniji.... Shocked
nema emocija u rijecima... Rolling Eyes nema nista sem ustaljenog sematskog prikaza Rolling Eyes
profesorovog misljenja...ili procitane price...iz nekog zastarjelog udzbenika koji nema veze sa stvarnim zivotom svakodnevnih ljudi....
tj sablonskog pogleda na zivot... Laughing Laughing Laughing
sa neke vise ltice s koje se vidi samo povrsina....i boja mora... Rolling Eyes
cije valove vjetar baca sad na jednu sad na drugu stranu...
a da bi znao sta se desava u moru moras se malo spustiti u more i na razne dubine... Wink
dodirnuti more... plivati u njemu...a ne samo ga gledati... Wink i brbljati....
more se svakim trenom mijenja...i svaki tren je nesto drugacije... Wink
a kad udjes u more i pocnes da plivas i ronis sve drugacije izgleda... Wink
i sve ono sto si procitao shvatis da ti puno ne koristi...
i shvatis da na more nikad ne treba da izlazis sam.... Shocked
( da se razumijemo...cast izuzetcima ...kojih ima par... Wink )
uglavnom sve iskrene reci ljudi koji nesto osjecaju
i tako ih napisu...dozivljavam sa odusevljenjem...

a ja uglavnom...lupetam.... Laughing Laughing Laughing Wink i imam pravo da ovako mislim... Wink

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka citam...Neka ne citam...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing tako je i ne treba sve i svasta citati... Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2011 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nčitam šta je ko pisao,jer nemam vremena,i ne volim baš puno da se petljam po nečijem životu,kao što važi i za mene..na dinstanci sam izvesnoj,jer ne želim puno da se zbližavam,jer u prošlosti se to pokazalo kao loše po mene,jer su zloupotrebili moje poverenje..dakle,pročitam,baš kad pišem neki post,i tu je okolo neko do mene,..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2011 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

И даље редовно читам постове од којих могу шта паметно да сазнам, научим, размислим, па чак и промијеним мишљење. Реченице које имају две ријечи или евентуално три, прескачем, јер ту нема шта да се прочита. Волим постове којима се осјећа душа, срећа, туга, речена властитим ријечима, ненаученим из књига, то није задирање у приватни живот, јер сајт је јаван и ако је већ рекао, свјестан је да ће тај исти пост прочитати маса људи. Не љуте ме постови, осим када се двије три особе препуцавају, а не кажу ништа конкретно на питања стара стољећима, немам стрпљења за таква вријеђања и срећа те модератори прије или касније одреагују. Не треба се палити одмах на прву и изазивати непријатност људи који налете на такве постове.
Ту смо да на озбиљним темама размијенимо мишљења и ставове, да дамо аргументе или туђе побијемо, али не вријеђањем, него културним ријечником.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*[~SuVise_Brz!~]*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2011
Poruke: 148
Mesto: Ispod Haube,U Kadici Za Volanom Masine 6000ccm.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2011 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Мало читам мало не читам

_________________
S.M,Speed Masters ta ekipa skroz je cool,
besni auti, lepe cice, dobra voznja, sve je tu.
Ako se pitas ko je najbolji, odgovor je jasan,
moje reci znace mnogo, ne moram da budem glasan!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2011 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim normalno, još uvijek, mada me malo iziritiraju ljudi koji nemaju šta da kažu nego samo napišu post, eto čisto da se jave i malo me smeta kada neko na određenim temama kaže: Osoba oznad ne zna da ja..." Inače, sve je ok, kada mi dosadi samo ću da nestanem, uvijek imam šta da napišem i kažem, malo sam zapustila ozbiljne teme, jer usljed posla i na dva tračunara zaista se smorim. I ne volim prepucavanja dva člana koja vode u nedogled a n kažu ništa.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako dozivljavate postove clanova domacih? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon