www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suva koza
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Modesty Blaise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Mar 2004
Poruke: 98

portugal.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Napravite prirodnu masku za kosu, smrdi ne daj boze, ali vredi - kosa ce vam biti tako svilena nakon nje.

Umutite jaje, smrvite pola banane, i umesajte solju maslinovog ulja. Neko sipa malo rakije ili brandija, ne bi li malo smanjio miris ulja. To razmazite po kosi, umotajte kosu aluminijskim papirom ili stavite kesu na glavu i ostavite da se to "kuva" jedno 15-ak minuta. Nakon toga normalno operite kosu. Verujte - vredi.


 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mi to ne vredi prvaiti svaki dan...
meni treba nesto sto mogu da koristim svaki dan

_________________
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporučujem ti još jednom NiveuQ10, znam da nisu svi tipovi kože isti, ali meni je koža bila suva i ovaj preparat mi je pomogao. Preporučila mi ga je čak i drugarica koja koristi i mnogo bolje kozmetičke marke.. Najvažnije je da ima puno vlage u tom mleku.. Wink
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ti to ne moze niko reci, jedino dermatolog bi trebao da ti kaze sta i kako. Pa on je valjda strucan za to.
Glupo je da ti sada nabrajamo tu imena raznih kozmetickih proizvoda, kad ih ti sigurno neces kupiti sve da bi znala koji ti od njih odgovara.
A da kupis samo jedan od tih sto ti je neko predlozio-mislim da bas i nije pametno.
Ne znas da li ce ti odgovarati.
Zato pravo kod dermatologa opet i ispitaj sta bi bilo dobro za tvoju kozu.
Pa nije se za dzaba skolovao za to.
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam suhu kozu,al koristim dobre kreme i to je to

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Modesty Blaise je napisao/la sledeće:
Napravite prirodnu masku za kosu, smrdi ne daj boze, ali vredi - kosa ce vam biti tako svilena nakon nje.

Umutite jaje, smrvite pola banane, i umesajte solju maslinovog ulja. Neko sipa malo rakije ili brandija, ne bi li malo smanjio miris ulja. To razmazite po kosi, umotajte kosu aluminijskim papirom ili stavite kesu na glavu i ostavite da se to "kuva" jedno 15-ak minuta. Nakon toga normalno operite kosu. Verujte - vredi.



Tema je ,,Suva koža,, a ne kosa.


Poslednja prepravka: ***Srna*** datum Čet Okt 19, 2006 10:06 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najblje ti je koristit specijalne kreme za dermatitis i jednom mj ići kod kozmetićara na njegu

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmi neki losion ili mlijeko za tijelo sa vitaminom E. ja sam imala problema sa suvom kozom i to samo po nogama u dijelu ispod koljena, to je samo nedostatak vitamina E.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ti imam jako suhu kozu ljuska mi se jako u predjelu cela i oko nosa oko ociju gdje su borice i oko ustiju mi se rade krastice i neka vrsta alergije Zato znam svakako otidi kod kozmeticarke da ti napravi piling i masazu lica i stavi masku To ti je korak br 1 Nakon toga ide odrzavanje otidi u apoteku neka ti da Atoderm tekucinu za pranje lica ili ako nema objasni o cemu se radi pa ce ti preporucti i iz iste linije neka ti da krmu za lice Odrzavas i tako da bar 1 tj stavis masku za lice to ti nije skupo Dove camay isl su dobri proizvodi ali ne za tebe ti imas kozu s problemom i uzalud kupujes tako nesto nece ti pomoci sapun izbjegavaj ja ti se npr tuširam s gelom za tuširanje bez boje mirisa i konzervansa ulje ti nece pomoci pomaze za tjelo ali kratko

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam isto suvo kozo.. sad imam neko ulje od bubchen (bebina kozmetika) Razz ovo ulje je supar Laughing navlazi i nahrani suvo kozo
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 4:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Srna*** je napisao/la sledeće:
Preporučujem ti Nivea Q10, on ima mnogo vlage u svom sadržaju a vlaga je najvažnija za mekoću kože ( ja se sada mackam sa tim jer se ljuštim..od letovanja)


ja sam ga probala i meni je bezveze.koza mi je bila meka i hidratizirana jako kratko a poslje ko da je nicim nisam ni mazala gruba i suha, tvrda.jos uz to smrdi.

meni je od svih koje sam probala, a probala sam dosta toga ukljucujuc i ta ulja kojekakva, najbolji losion Aldo Vandini ~ Fruttini Cherry Vanilla.koza mi je nakon njega savrsena.meka glatka, ma osjecam se preporodjeno.a primjetila sam da dugo hidratizira kozu.nakon jednog mazanja mogu se jos dva put istusirat a da se ne mazem.osim toga...auu kako to mirisi Mr. Green decki mi kazu da mirisim tako fino da bi me pojeli a cure pitaju sta to koristim tako fino.nije da je miris tolko vazan al dobro dodje Wink u svakom slucaju losion je super.

iz te kolekcije mi jedino ne valja gel za tusiranje (uopce ne hidratizira), za tusiranje ti preporucam Dove s uljem makadamije.ja ga koristim vec godinama i ne bi ga mjenjala ni za sta drugo jer stvarno njeguje i hidratizira kozu

losion


piling


sprej

isto odlican jedino je problem sto ako pretjeras s njim, budes malo masna

osim toga u kolekciji imas i balzam za usne, sapun za ruke, maslac za tijelo, gel za tusiranja i ovo troje.imas i razne mirise.imas ga za kupit u dm.

kako god nitko od nas ti ne moze rec sta je najbolje za tvoju kozu, buduci da je svacija drugcija.ono sto odgovara meni, tebi mozda nece.zato il isprobavaj dok ne nadjes il odi strucnjaku.ja ti preporucam da odes nekom tko ce ti slozit proizvode na prirodnoj bazi bas prema tvojoj kozi.da si u hrvatskoj tocno bi ti preporucila di da odes.to je po mom misljenju najbolji izbor

_________________
 
mariceto
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja imam suvu kozu ali sa malo pilinga sve je ok Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suva koza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon