www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
dilo1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2009
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja uvjek klikam na to Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Laughing

 
Tommy2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Feb 2009
Poruke: 1

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno hvala o obavestenju Laughing

_________________
 
Mimi87nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 1
Mesto: Nis

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2009 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na obavestenju Smile ipak ne klikcem jer sam upozorena da mogu da dobijem i viruse Smile
 
aloalo123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 24, 2009 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

usla sam u neki razgovor dje su bila dva druga i ima neka fora da je drug kucao umjesto mene, zna li ko o cemu je rijec?
 
Gost
Gost








PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ima stotine tih sajtova, sto nude da se vidi ko vas je blokirao na msn_u.
Jednog dana ako vas neko blokira na msn_u ili vi njega, to je iz nekog opravdanog razloga. Laughing
 
MalenoFL23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2009
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala za pomoc
 
ajLiiCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam msn, ali nikad ne klikam na te "gluposti" jer uvijek mislim da su to virusi, a prijetezno i jesu Wink
 
barbara91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auu.. koliko sam ja puta na to kliknula dok nisam skontala o cemu je rec... heh... sad pazim i sve je ok! Cool
 
twinsbabies
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Maj 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 25, 2009 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao hvala ti puno!!!!!
da nisi ovo postavio svi bih mi se ljutili zato sto im saljem to,a ustvari ja uopste i nisam znala sta se desava!!!!!
mnogo ti hvala!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
braca85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jul 2009
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 04, 2009 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na obavestenji Laughing
 
ligaprvaka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cisto sumnjam da se moze to uraditi,meni su nedavno hakeri unistili MSN i sada se mogu samo potruditi da drugi napravim....
 
Atila88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 5
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 21, 2009 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imate messenger discovery program koji pokazuje ko vas a ko nije obrisao sa msn-a Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Zelite da saznate ko vas je na MSN-u blokirao? Kliknite ovde Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon