www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mr & Mrs Smith
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Mr. & Mrs. Smith Na vrh strane Na dno strane

Ovaj film jednostavno morate pogledati!!!
I Angelina i Brad su neverovatni, nemam reci, film je fantastican!
Samo za prvi dan prikazivanja, zaradio je oko 19 miliona dolara!
Kod nas je u bioskopima od 09. 06. - uzivajte!
Pozdrav svima!

Marko MI2


 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kakvu reklamu su napravili za film (afera izmedju glumaca) i ne čudi me da je zaradio 19 miliona za prvi dan prikazivanja Shocked Neeegoooo, ja planiram svakako da ga pogledam, ako ništa drugo, da uživam u lepoti dvoje najlepših glumaca na svetu... malo sumnjam u kvalitet filma, ali, možda se i prijatno iznenadim ko zna... Razz
 
small_devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 32
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 4:39 pm    Naslov poruke: Mr & Mrs Smith Na vrh strane Na dno strane

Andjelina Jolie brilijantna, Brad Pit jos bolji...
Film bas i nije toliko sjajan koliko sam ocekivala od njega. Tematika filma je jako dobra, ali je film napravljen tako kao da se puno vise zguralo u ona dva sata, nego sto je to sam film mogao podnijeti.

Ovdje sad naravno ne govorim o glumi aktera, nego samo u kolicinu novca koja je ulozena u njega i ono sto je sam film pruzio.

Mislim...necete se pokajati ako ga pogledate, ali nemojte ocekivati spektakularno ostvarenje...ipak je to samo jedan ljetni film koji nece ostaviti bas puno traga.

Vase misljenje???
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam film pre neki dan i mogu ti reci da nije losa akcija samo da su jos malo radili na tome da se ne zgura film u to vreme od 2 sata bilo bi jos bolje

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa posebno... Toliko je ostavio utiska na mene da sam prestala o filmu razmišljati pet koraka pošto sam izašla iz bioskopa... Ali sam se smejala na par forica...i oboje izgledaju FENOMENALNO!
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se u potpunosti s mojom zemljakinjom, bas sam film nekidan gledala u Apolu....
Mislim film je ok, al' bez Brad Pitta i Angeline Jolie ne bi nikad privukao paznju. Po meni su oni nosioci cijelog filma. Al' sto jest, jest, previse je sve nabacano u 2 sata. Kad se film zavrsio, izlazeci iz kina nije mi u momentu bilo jasno sta se sve izdesavalo, sve je tako brzo proletilo.... sve je odjednom pocelo i odjednom se sve razrijesilo, kako doslo tako proslo. Na kraju je film ispao laganica... Onako ima vatrenih scena, al' sve se svodi na komediju.... (najbolje mi je "to je samo John!", hehehe)
Sto je tice glumaca, vise cete gledati njih dvoje nego pratiti film (slinila sam za Bradom, uh) stvarno su njih dvoje kombinacija extra......
Vrijedi pogledati, samo ce vam proletiti u sekundi........

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
dubtmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li se moze znati sa kojih medija ste gledali film? DivX ili bioskop
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dubtmn je napisao/la sledeće:
Da li se moze znati sa kojih medija ste gledali film? DivX ili bioskop


Pa jarane vidis valjda da je u postovima vec spomenuto kino iliti bioskop....... Nidje veze....

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam znala koga pre da gledam, da li nju ili njega......... Embarassed
Film je za ocekivati, od jedne akcije......
Sve u svemu, mozzzz da prodje

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
spray
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li u ovom filmu vredi ista osim Angeline?
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nisam videla film, pregledom reklamica dosla sam do zakljucka da ovaj film nije akcija, nego vec reklama njihove "afere".....znaci izigrali su novinare i stampu i napravili film koji jeste smesan, i ima akciju ali takodje i delove koji su izvuceni iz stampe.......
Film izgleda smesan, ali neznam da li cu da idem u bioskop da ga vidim......ne gori mi bas pod nogama Rolling Eyes
 
Dostojevski
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 641
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam ga pre nekoliko dana i skroz je dobar za razbijanje monotonije i odmor

_________________
potpisujem da dovoljno sam luda Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Mr & Mrs Smith Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon