www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samohrane majke(roditelji)....
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Samohrane majke(roditelji).... Na vrh strane Na dno strane

ja sam samohrana majka i imam dva sina( 6 i 4 god) , razvedena sam vec 4 godine i imam jako malo razumijevanja od ljudi koji me okruzuju(mada se ja jako ponosim sto sam uspjela svojoj djeci stvoriti lijep i sretan zivot ukljucujuci i sve sto im je potrebno za zivot normalan) mislim od same ljubavi se ne zivi.Sada poprilicno imam sve ali nije uvijek tako bilo.Mada imam velikih problema jer kao samohrana majka nemam nikakvih prava ni u jednom pravnom smislu pa cak ni moja djeca na zdravstvenu zastitu.Ni u jednom pogledu mi drzava nije pomogla , a cijelo vrijeme se s velikim glasom govori o djeci koju roditelji ostavljaju u domove.Mislim da drzava ni u kom slucaju ne pokusava pomoci i olaksati samohranim roditeljima da svoju djecu zadrze uz sebe ako nemaju uslova iako bi to zeljeli.Ja sam se obracala svim ustanovama da mi pomognu da zadrzim svoju djecu jer sam bila bez posla i stana , sama sa dvoje male djece i uvijek sam dobijala samo pusta obecanja ali mi nikada niko nije pomogao ni u kom pogledu.Borila sam se mada je bilo jako tesko ali uspjela sam.Moja djeca su uz mene i nikada ih ne bih ostavila pa kada bih i na ulici bila s njima bilo bi mi dovoljno jer sam s njima.
sto vi mislite o tome i kako se drustvo nosi s tim i rijecima pojedinaca da zena s djecom nema prava na novi zivot , ljubav , postobvanje i tako to



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
ja sam samohrana majka i imam dva sina( 6 i 4 god) , razvedena sam vec 4 godine i imam jako malo razumijevanja od ljudi koji me okruzuju(mada se ja jako ponosim sto sam uspjela svojoj djeci stvoriti lijep i sretan zivot ukljucujuci i sve sto im je potrebno za zisvot normalan) mislim od same ljubavi se ne zivi.Sada poprilicno imam sve ali nije uvijek tako bilo
sto vi mislite o tome i kako se drustvo nosi s tim i rijecima pojedinaca da zena s djecom nema prava na novi zivot , ljubav , postobvanje i tako to

Ma naravno da svatko mora imati pravo na novi zivot, ljubav, postovanje itd...

Samo zasto si tako negativna prema ljubavi. Meni se cini da tip s kojim si bila (koji te mlatio) nije te niti volio. Nikad. Mozda ti je lagao, a ti si mozda bila naivna.

Evo ja sam ozenjen, imam kcer. Nikad, ali nikad bas, ne bih digao ruku ni na jednu od njih. Nikad im ne bih naudio. I sve cu dati od sebe da im omogucim miran i sretan zivot. Cak i pod cijenu da moram oteti od sebe i zadnji komad kruha.
Zato sto ih obje, ali stvarno i iznimno iskreno, volim.

A da nismo imali problema, o - jesmo itekakvih. Ali, razgovarali smo i rjesavali ih zajednicki. I tako je to...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Saamo zasto si tako negativna prema ljubavi

naprotiv jako sam pozitivna osoba narocito nakon svega sto sam prozivjela kroz zivot i sada sam jako sretna i nisam bila naivna samo sam ga jako voljela i zeljela da ostanem s njim do kraja zivota ali sam naucila i znam da je zivot lijep i da nikakvo zlo bilo kojeg tipa ne treba trpjeti vec napustiti
to je samo dio moje price kojom jednostavno zelim ukazati ovim mladjima da moraju da se bore za sebe i da sami sebi stvaraju ljepsu buducnost
da ne trpe nikakav vid nasilja ni po koju cijenu
a oni koji ipak takvo sto rade drugima zelim samo da se zapitaju sta da je to njihova majka ili sestra i da li bi voljeli da se netko s njima tako ophodi?

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Citat:

Saamo zasto si tako negativna prema ljubavi

naprotiv jako sam pozitivna osoba narocito nakon svega sto sam prozivjela kroz zivot i sada sam jako sretna i nisam bila naivna samo sam ga jako voljela i zeljela da ostanem s njim do kraja zivota ali sam naucila i znam da je zivot lijep i da nikakvo zlo bilo kojeg tipa ne treba trpjeti vec napustiti
to je samo dio moje price kojom jednostavno zelim ukazati ovim mladjima da moraju da se bore za sebe i da sami sebi stvaraju ljepsu buducnost
da ne trpe nikakav vid nasilja ni po koju cijenu
a oni koji ipak takvo sto rade drugima zelim samo da se zapitaju sta da je to njihova majka ili sestra i da li bi voljeli da se netko s njima tako ophodi?

Vjerujes li ti i dan danas da te je on nekad volio?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas vise i ne razmisljam o tome jer to je proslost a ja sam naucila da se ne osvrcem na ono sto je proslo vec na ono sto ce biti
sada sam jako sretna uvjerena sam da mogu opet da zivim , volim i da budem voljena
a o njemu i njegovoj ljubavi prema meni , da li je ili me nije volio mislim da nema smisla vise razmisljati

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
znas vise i ne razmisljam o tome jer to je proslost a ja sam naucila da se ne osvrcem na ono sto je proslo vec na ono sto ce biti
sada sam jako sretna uvjerena sam da mogu opet da zivim , volim i da budem voljena
a o njemu i njegovoj ljubavi prema meni , da li je ili me nije volio mislim da nema smisla vise razmisljati
Now that is smart Very Happy Very Happy Very Happy

Tako i treba.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ne odemo predaleko i zadjemo u caskanje..jako mi je zao sto crnibiser prolazi kroz takav zivot...to su stvari sa kojima se ne treba saliti, samo na zalost sve je vise takvih "crnih bisera" u nasoj zemlji, i sve se manje pomoci pruza takvim roditeljima. Da najlakse je kriviti roditelje sto ostavljaju decu.Krivim ih i ja. Jer imam dete i ne bih ga ostavila pa makar morala sebe prodavati kako bih mu obezbedila parce hleba i koliko toliko normalan zivot. Ipak svesni smo svi toga da nije nimalo lako.Biti samohrani roditelj postizati sve,raditi, vaspitavati dete i izvesti ga na pravi put. Ovde nije pitanje ljubavi.To je apsolutno nevazno.Cak i da se saputnici nikada nisu voleli....drzava je ta koja treba da pomogne roditeljima koji se staraju o detetu.Mada kakva drzava, takva i pomoc.Nasoj zemlji je politika najvaznija..a deca...manje vise...na moju veliku zalost.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
stickmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Apr 2004
Poruke: 56
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja keva je samohrana majka, ja imam 18 moj burazer 17 pa vi zamislite kako je njoj. Samo sam hteo da vam kazem da je i pored toga nama pruzila sve u zivotu, uvek je radila i nikad nije kukala kako joj je tesko i ne moze sto radi vecina majki a to je ono najstrasnije jer je najlakse reci ne mogu...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 6:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stickmaster je napisao/la sledeće:
Moja keva je samohrana majka, ja imam 18 moj burazer 17 pa vi zamislite kako je njoj. Samo sam hteo da vam kazem da je i pored toga nama pruzila sve u zivotu, uvek je radila i nikad nije kukala kako joj je tesko i ne moze sto radi vecina majki a to je ono najstrasnije jer je najlakse reci ne mogu...


ni ja ne kukam..čak što više jako se borim kako bih svojoj djeci pružila sve za normalni život i da ne zaostaju za svojim drugarima

ali zar ne misliš da se država nemarno odnosi prema ljudima koji su samohrani roditelji

mislim znaš ono cijelo vrijeme kukaju kako još malo pa će zavladati bijela kuga ili kako u domovima ima mnogo ostavljene djece..a apsolutno ničim ne podržavaju niti pomažu samohrane roditelje..

pa niko nije svojevoljno samo iz hira postao samohrani roditelj

ja se borim i nikada dokle god mogu micati svojim tijelom neću dozvoliti da mi djeca budu uličari , lopovi i ubice radi nedostatka

eto to sam mislila da iskažem sa ovom temom o samohranim roditeljima i pomoći i podršci koju imaju u okruženju

ajde reci ko je pomogao tvojoj majci kad joj je bilo najteže a i sada je jer svaka majka želi svojoj djeci da pruži sve..niko a ponajmanje država

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
SKANDAL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubim ja svoje hrabro sunce. CrniBiser je sto se svega tice moj heroj. Kroz sve sto je ona prosla, nebi ni svome najgorem neprijatelju pozeljela jer svak ima pravo na dobar zivot, koji je ona preko sviju nas najvise zasluzila.

Svaka ti cast sekice moja. Ponosim se na tebe i sve sto si ucinila da omogucis sebi i svojoj dijeci sretan i prelijep zivot.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CrniBiser svaka ti cast....zene kao ti imaju posebno mesto u raju.....ti si jedna od onih koja je shvatila da imas dva andjelcica poverena tebi na cuvanje i pokazujes da takvu obavezu ne prihvatas olako.....pozrtvovana si majka, hrabra zena, i jako mi je drago da nisi napravila gresku da svoju privatnu srecu potcenis potrebi da vodis racuna o svojoj deci (kao sto mnoge zene cine)......srecan roditelj je dobar roditelj......zelim ti sve najlepse na svetu....i tebi i tvojoj deci.....nadam se da ces naci novu ljubav, jer svako zasluzuje da je voljen i da voli.....a u medjuvremenu uzivaj uz svoju decu....tako brzo odrastaju da ti se ponekad cini da vreme leti......a zivot cine male drazi......srecno...... 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

thorn je napisao/la sledeće:
CrniBiser svaka ti cast....zene kao ti imaju posebno mesto u raju.....ti si jedna od onih koja je shvatila da imas dva andjelcica poverena tebi na cuvanje i pokazujes da takvu obavezu ne prihvatas olako.....pozrtvovana si majka, hrabra zena, i jako mi je drago da nisi napravila gresku da svoju privatnu srecu potcenis potrebi da vodis racuna o svojoj deci (kao sto mnoge zene cine)......srecan roditelj je dobar roditelj......zelim ti sve najlepse na svetu....i tebi i tvojoj deci.....nadam se da ces naci novu ljubav, jer svako zasluzuje da je voljen i da voli.....a u medjuvremenu uzivaj uz svoju decu....tako brzo odrastaju da ti se ponekad cini da vreme leti......a zivot cine male drazi......srecno...... 8)


hvala najljepša na lijepim željama

ja svakako uživam u svojoj djeci i ni za bilo kakvo bogastvo ih ne bih mijenjala
jako sam sretna jer me Bog nagradio s njima...teško nekada jeste ali kada pogledam u njih sve mi se čini kao ptičije pero
mislim da sve ovo ne bih uspjela da njih nemam..oni su moja sreća , radost i snaga Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Samohrane majke(roditelji).... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon