www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samohrane majke(roditelji)....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam samohrana majka sa dvoje dece (mala ce sad 8 i beba od 3 meseca)...i to nikom nikada pozelela ne bi...jer ni malo nije lako

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ženo bez imena ne znam kako si postala samohrana majka i ne znam kroz što lično prolaziš ali ti kao samohrana majka samo mogu dati neke savijete..nemoj da to što si ostala samohrana majka s dvoje djece smatraš kao Božijom kaznom jer djeca su uvijek Božiji dar i neprocjenjivo bogatstvo..nemoj nikada da poklekneš već visoko i gordo digni glavu i kreni snažno i hrabro naprijed..život samohranog roditelja jeste težak i mučan i psihički i fizički ali...moraš da naučiš da voliš i poštuješ prvenstveno sebe i svoju djecu pa tek onda okolinu...djeca su ta koja ti trebaju dati snagu da se boriš i opstaneš na svojim vlastitim nogama čvrsto...nikada nemoj da te vide da plačeš i da te to boli..prkosi životu i traži utjehu , snagu i sreću u svojoj djeci i u Bogu....

Sretno..i ako imaš potrebu da se olakšaš ili postzaviš neko pitanje slobodno napiši i pitaj tu sam da ti pružim pomoć svoju koliko je god to moguće.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dajte pa i nije tako strasno biti samohrana majka, kad kad naidjes na poteskocu al ta muka traje dok nepogledas malene okice. Zene smo mi bre mozemo sve Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako...cini mi se ponekad da i u samoj cinjenici da neka zena jeste samohrana majka ima velika prednost..sutra ce vas dete pogledati u oci i znati da ste bas vi zasluzni za sav njegov uspeh Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Daimonion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji bolestan stav,c,c,c...neces TI biti zasluznja za SAV njegov uspeh,pa valjda ce za nesto i samo da bude zasluzno :/

_________________
u pocetku sam krenuo slabo,a ona sam naglo popustio
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro dobro..ne bas iskljucivo vi sami..naravno da ce dete imati mnogo vise zasluge u sopstvenom razvitku nego roditelji.Ali zar nisu roditelji ti koji treba da izvedu dete na pravi put, upute ga na dobre i lose stvari u zivotu...Iskljucivo sam na to mislila. Govorilo se o tome da je tesko biti samohrana majke.Verujem da jeste..ali vredi...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
upravo tako...cini mi se ponekad da i u samoj cinjenici da neka zena jeste samohrana majka ima velika prednost..sutra ce vas dete pogledati u oci i znati da ste bas vi zasluzni za sav njegov uspeh Wink


hehehehe pinki zavisi..može vas to vaše dijete pogledati u oči i biti zahvalno za to što ga nikada niste napustili i što ste ga izveli na put pravi..ali isto tako može se desiti da sve to što ste ulagali u to svoje dijete na kraju vas ubije , raskomada vam tijelo i pobaca po kontenjeru kao onaj ludjak u Novom Sadu ili vas zaklati i prolaznicima reći da je klao Kurban kao ona budaletina u Sarajevu hehehehe

Ali i pod cijenu ma koju ja se svoje djece nikada nisam odrekla niti ću ikada..ni kada mi je bilo najteže već se i dan danas borim za njih i pokušavam od njih da stvorim sretne i zadovoljne ljude , i uvijek ću se boriti za njih jer nema bogatstva bez njih.

A kako će oni tu moju ljubav prema njima jednog dana vratiti i da li će zaista ju vratiti to ostaje na njima. Wink

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 7:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko kaze da samohrana majka nema prava na bilo sta!? Evil or Very Mad
Ne samo da ima prava, nego mislim da je i zasluzila mnogo vise od bilo koje druge ( srecno udate ) majke! Skidam kapu svakom samohranom roditelju, a sto se tice predrasuda o njima i osudjivanja od strane okoline - porucila bih im svima da prvo pociste u svom dvoristu, pa tek onda zavire u komsijsko ( mada ne moraju uopste! )! Evil or Very Mad Uvek je bolji jedan zdrav razvod, nego "bolestan" brak!

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu ste svi do neke mjere
naravno da je tesko nositi teret sam i nemati nikoga pored sebe da makar rijecima mozes izkazati kada ti je tesko znate kako kazu nasi "moras uci u kucu i prvi upaliti svijetlo" jer nema nikoga drugoga ali u isto vrijeme sve se to moze za ljubav svoje djece i velika istina zalosno da u danasnje vrijeme jos uvijek medu nasim ljudima postoji ogromna stigma oko "raspustenica" pa niko se nije udao sa namjerom da se razvede
zalosno ali istinito
da napomenem jesam samohrana majka ne pisem bez veze
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je jako tesko biti samohrana majka i saosecam sa svim zenama koje su se nasle u toj situaciji.Meni je tata umro kad sam imala 4 i znam kako je mojoj mami bilo tesko da izdrzava nas dvoje.Doduse tu su se nasli baka i deka ali nije to to.
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam takodje dete, koje je odgojila samohrana majka...a imam i brata...
nije joj bilo nimalo lako...ali uvek nam je dala sve sto smo hteli...
cak i deca koja su imala dva roditelja nisu imali toliko kao mi...
ja cenim svoju majku zbog toga i svaka joj cast Wink
to kevoooo 8) Laughing

_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja majka je samohrana vec 10-ak godina...Imam takodje i starijeg brata...Otac nije imao nikakvog uticaja na nase vaspitanje ili uspeh u skoli koji je uvek bio dobar.Moja majka je najjaca i najhrabrija zena koju znam...Sigurna sam da bih bila drugacija(u negativnom smislu),da se moji nisu razveli...Sve bih dala kad bih mogla svoju decu da vaspitam kao sto je mene moja majka... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Samohrane majke(roditelji).... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon