www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pokazi mi tvoj auto...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
msurovy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88
Mesto: Backi Petrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predstavljam vam moju Fabiu (2005 god). Rado bih nesto ulepsao automobil sada razmislam o neonkama ispod automobila, mozda obrvicama i definitivno zatamnjivanje stakala.
Rado bih cuo vase savete i misljenja.


 
guti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 78
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo šta ja vozim trenutno(ali ne još dugo)
 
adamovicivan2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 67

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

nije nesto,ali sljaka dobro..
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vectra gts,
3,2 v6
211 konja!!!!
Cipovana na 240!!!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Tema je Pokazi mi tvoj auto...

A ne tema: Koji automobil ces za godinu ili 2 da vozis? ili "Koja kola zelis"?


Mislim da je ovde sve receno,molim clanove da pogledaju prethodne postove i da se pridrzavaju teme!!!
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno a voleo bi zauvek FORD FIESTU RS





_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo moje pile:

http://img71.imageshack.us/my.php?image=img0656pj9.jpg
http://img218.imageshack.us/my.php?image=img0659wx0.jpg
http://img363.imageshack.us/my.php?image=img0661bw3.jpg
http://img482.imageshack.us/my.php?image=img0668qd3.jpg
http://img89.imageshack.us/my.php?image=img0670ev6.jpg
http://img156.imageshack.us/my.php?image=img0682nl2.jpg
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Civic izgleda cool. Koji motor je unutra? Kakav je inace u voznji?

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Civic izgleda cool. Koji motor je unutra? Kakav je inace u voznji?


motor je 1.5 16v, jedna bregasta(SOHC) bez Vteca 90KS, ide solidno za svoju snagu tvor.podatak 9.7 do 100km/h to moze zahvalit dosta kratkom mjenjacu (1.brzina 50, 2.brzina 90, 3. 130...sve na 7000rpm) za sada je na njemu samo auspuh srednjen (al opet za mjesec i pol idem kod novog majstora sta mi je zanji lonac radio da napravi novi srednji protocni i sve nove cijevi sa unutarnjim promjerom fi53mm, inace taj majstor je radio ispusnu granu niki pulicu sta vozi mercedesov trkaci kamion i uspjeo je sa ispuhom mu izvuv 55kw vise nego oni inzinjeri u mercedesu Smile ) , i usis je sredjen......toliko za ovu godinu, a iduce ce gore koni federi -4cm i novi motor 125 ili 160ks ovisno koloko cu love imat.

a sto se tice voznje samo , rijeci hvale auto ima nezavisni ovjes odostraga, servo kakvog nema ni jedan auto te klase kojeg sam vozio, dosta je sirok i nizak tako da olicno lezi.

A mane su mu , lose kocnice(tu upravo sad smisljam sta iskemijat sa vecim diskovima od Vti-a i boljim plocicama i diskovima...) , i zadnji kraj je strasno lagan pa autu cesto guzica zna bjezat po krivinama kad se pretjera po mokrom asvaltu
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo moj fiat seicento
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je auto mog muza, za pocetak. moj cu ti kasnije pokazati....tj. dokumentovati.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i moja nova kola.Dugo sam zelela nesto ovakvo i napokon ispunila mi se najveca zelja.Super je kad spustis krov i kad ti vetar prolazi kroz kosu.Nema boljeg.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Pokazi mi tvoj auto... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon