www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pokazi mi tvoj auto...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sad ovo Smile


_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
Sponge_BOB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 95
Mesto: Negde na dubini mora

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe vi u dijaspori imate ta cuda, a mi u srbiji Question Idea Very Happy Very Happy Very Happy

e ovo je moj autic
Lada Samara 1300s `91 4 tocka, troja vrata, auspuh mal po mal pa se otkaci, 5 brzina, ali je motor zakon. Ide deda kao lood!

uz Bubanj potok 140 km/s bez naprezanja, na 160 km/h se vec trese Laughing


nemam bolju sliku bat jbg

_________________
 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: sta reci Na vrh strane Na dno strane

sta reci
 
grobari pazova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 23 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: Melburn

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj BMW
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tvoj bmw hahaha.... E moj stari ti si onda najveća faca u novoj pazovi... Rolling Eyes
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuoio sam auto, pre par dana . Odkako sam slupao Themu matori je isao po kuci kao lud ,sav nervozan i tako tamo-vamo nadrkan na mene. Pre par dana ja u gradu pijem kaficu (vecernju) i zvoni mi tel vidim cale,javim se a on ce meni : gde si? dolaz kuci da ucis,neces dati ni jedan ispit....bla,bla.... Dodjem ja kuci kad ono na cupriji Kappa crna sa crnom kozom unutra,tonirana stakla sa maglenkama radi na leru ja prisao kad matori :a,kakva li je . Seo ja unutra a ona 2.4 140kw,ju j*bte azdaja,
Auto je u perfektnom stanju prvi vlasnik ,prva boja . 120 tkm sa svim servisima, kupljena u delta M 1998.godine. full oprema 2 airbaga,abs,servo,dig clima,el. sedista sa grejacima i memorijom,fabrichka muzika sa 8 zvuchnika,el retrovizore sa grejachima i pomeranjem,maglenke,perache farova
dobio sam sa njom i LK i 4 nove michelin gume,alarm centralno na daljinski,,,, ma extra auto
od ulaganja cu: kupiti neke lepe 16" felne (5 rupa su 5x108,ako neko ima neka se javi na pm,ozbiljan sam kupac felni), drugi radio,moram dobro da ga operem i ispoliram jer je malo zapushten i zagreban i to je to

Auto ide extra , vuche od 0 do 8 rpm stvarno je udoban i luxuzan,chak mi je bolji od a6, a bash chesto vozim a6 '99 god,stvarno su ga italijani odradili svaka im chast,,,,,, Exclamation

pozdrav slike kacim za par dana 8) 8) 8)

_________________
nedd1ch
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 12:41 am    Naslov poruke: hyundai accent Na vrh strane Na dno strane

hyundai accent 1998.g. sad cu ga zamjeniti sa novim
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo mog stila 1.9 jtd, 2004 god. 116 ks

_________________
B & M
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo što vidite je moja ljepotica
e ljudi sad budite i vi realni i stavite slike vaših auta,ali lično vaših

_________________
nisi valjda luda da se stidiš što si me prognala istočno od raja
bar se nasmiješi kada me vidiš,ostani đubre do kraja
 
ludi kure
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 876
Mesto: rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je moj auto do nedavno bio. Prodao sam ga, jer hoću da uzmem nesto novije.
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj auto P-405 Mi 16 116 kw
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lood stroj, prije 4-5 god kad sam bio u ch na feriju navozo sam se u takvom pugu hebeno ide!

Prava old school pila, samo ga spustit i dobru flegu gore(Oz Ultraleggera bi mu dobro stojala u mat grafitnoj boji), mozda ako se da nac kakav T16 swap bilo bi odlicno New Evil

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Pokazi mi tvoj auto... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon