www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biciklizam
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vladajovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Brus

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 11:34 pm    Naslov poruke: Biciklizam Na vrh strane Na dno strane

Ima li nekog da se aktivno iz hobija bavi biciklizmom. Zeleo bih da razmenim misljenja, savete i ideje?

 
ducy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 150

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se aktivno bavim biciklizmom ali samo u zatvorenom prostoru, ako razumes sta hocu da ti kazem!
 
vladajovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Brus

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da a reci mi za koje pare moze da se nabave sobne bicikle i o cemu treba voditi racuna pri kupovini?
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cim dodjem sa posla, obavezno uzjasem svog dorata i na Adu... Leto, voda, cice... Sta ima lepse? Very Happy

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
radancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se aktivno ali iz hobija bavim biciklizmom (kasno sam poceo i pretezak sam za nesto vise), moze se reci da sam entuzijast (vise od rekreativca a mnogo manje od takmicara). Posjedujem drumski bajs sa full shimano 105 opremom (stariji ali u odlicnom stanju) i nov mountain, prava ljepotica (zadnij mjenjac XTR i Magura Julie hidraulika dovoljno govori o tome). Rado bih razmjenjivao bilo kakve informacije o tome.
Pozdrav
 
Marina Dz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se iz hobija bavim biciglizmom vec par godima Wink
 
vladajovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Brus

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja dnevno prelazim po 30-ak KM a vi? Ja imam nesto sklepano sa ACERA X menjacima!
 
Buchko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bicikl je najbolje prijevozno sredstvo što nije na bencin
rekreacija i uživancija
 
S__B
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 36

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vozim redovito bicikl, preko zime slabije, a ljeti znam i do 100km okrenut dnevno, ali čisto rekreativno!!

_________________
Ti znaj da Rijeku Volim ja...
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se rekreativno bavio biciklizmom sve dok nisa povrijedio ledja i nabio kilazu.
Sad samo vozim "sobni"
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dopada mi se ovaj sport ali se nikada nisam aktivnije bavio njim... Reakreativno da, ali profesionalno ne.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice forme biciklizam je super,ali ne vidim nikakav drugi dobitak od tog sporta...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Biciklizam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon