www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Glupi negativci
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 9:01 am    Naslov poruke: Glupi negativci Na vrh strane Na dno strane

Koliko puta se u filmu desilo da negativac ima pozitivca u rukama (na nisanu, na vrhu maca, ispred topa...) i, umesto da ga rokne... ne... on mu drzi propoved tipa: "Toliko dugo sam cekao ovaj dan da iskalim svoju tipicno neobjasnjivu mrznju jednog negativca prema pozitivcu..."

I tako bar 5 minuta...

Ili dok se ne odlomi plafon i padne mu na glavu...

Da li vas nerviaju takvi scenariji? Cemu to?



_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahahaa..gde se samo seti toga,mene takve scene izludjuju..nakon takve scene obicno kazem:"Jaoj..k'o na filmu!" Mr. Green
Mislim..koliko pozitivac ima srece... Rolling Eyes
I kada su scene u pitanju da li ste primetili da padovi sa galerija,stepenista itd...uvek zavrse na neizbeznom staklenom stocicu Shocked
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno i mene znaju da izvedu iz takta

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to je nesto sto i meni neopisivo ide na zivce...stoji tip i pripoveda....celu istoriju isprica....mislim...bas glupo...

_________________
 
Shejn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ces, mora i nama, gledaocima, da objasni neopisivu mrznju koju osjeca prema nasem miljeniku, kako bi nam malo manje bilo zao kad ga rokne.
a gotovo nikad ga ne rokne.
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da znam odgovor na pitanje od milion dolara (kako je moguće da neko piše tako stupidne scenarije i u 21. veku)! J.T. Walsh ne bi mogao da živi od glume kada ne bi bilo tih uloga, jedinih koje on ume da 'ebeno odigra! (pokoj mu duši) Rolling Eyes


_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek cekam da negativac rokne glavnog glumca(jos bolje glumicu),a on mu izlaze svoj plan kako ce osvojiti svet/uzeti 10 mil. $ i onda se pozitivac na volseban nacin izvuce i sve upropasti zloci!!! Twisted Evil
Potpuno razumem M.Jacson-a sto je platio da se napravi crtani u kom kojot hvata pticu trkacicu.
Ja bih platio da neki Ruja rokne Bond-a ili bilo kog lika koji spasava svet Evil or Very Mad
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sheba_diesel je napisao/la sledeće:
Ja bih platio da neki Ruja rokne Bond-a ili bilo kog lika koji spasava svet Evil or Very Mad


Ti si genije! Laughing Laughing Laughing ......uh, što ne držim neki studio, odma' bih te medj' svoje top scenariste!

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
triggerboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takve ce scenarije pisati sve dok ima ljudi koji ce to sve gutati
 
dolovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je sve to smesno do bola. Prisustvovao sam scenama kad raja navija za pozitivca i kad on nekim cudom ostane ziv onda su svi srecni.......smesno
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 7:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno i mene znaju da izvedu iz takta

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je Majk Majers fantasticno docarao u Ostinu Pauersu,gdje glumi Dr. Zlo koji stalno odugovlaci da ukloni pozitivca dok mu svi drugi to sugerisu.

_________________
SK
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Glupi negativci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon