www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Glupi negativci
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
lovra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostin Pauers je nenadmasan film...hehe,a kada se vraca kroz vreme pa dolazi sa samim sobom (Ostin,naravno) da bi mogao da spase i devojku i svet, i onda trosi dragoceno vreme hvaleci svoga klona? Smile

ma mene jako iritiraju te fraze, plagijati, npr...kada pozitivac ima uperen pistolj u negativca, a ovaj ga ubedjuje "hajde,pucaj" i ti fazoni,ili u hororima kada uvek beze na sprat i slicno Very Happy


 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha, ha!!!
To mi je oduvijek bilo smijesno!
Zbog toga najvise mrzim filmove u kojima glumi Brus Vilis. Obavezno spasava svijet i izvuce se iz svake bezizlazne situacije!
Inace, dobra je fora u Kill Bil-u, kada se Uma Turman bori sa sto samuraja sam i pojedjuje .
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tema koja se provlaci kroz filmsku istoriju. Sa jedne strane - ne bi bilo intresantno kad bi id pocetka do kraja "dobro" razvaljivalo "zlo." Sa druge strane film izgubi vjerodostojnost ako se pretjera
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 2:41 am    Naslov poruke: Glupi negativci Na vrh strane Na dno strane

Film koji sam nedavno gledao na tv (ne znam mu naziv) idealan je za naslov: "glupi negativci". Negativci, rasporedjeni u 2 vozila, proganjaju pozitivca. Dok ga prvi auto juri, drugi u telefonskom dogovoru, postavlja zasedu na putu sa sleperom. Medjutim to cini tako da, bukvalno sebi ispred nosa, ostavlja slobodan sporedni put dobrom momku, da u svom porshe-u zbrise.....Lepo sam se nasmejao i promenio kanal.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bi bilo to to kada bi pobedjivali negativci, glavni lik MORA da ostane ziv!

_________________
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da....e jeste!
A najgore mi je kad negativci konstantno pucaju u pozitivce, i baš nikako da ih upucaju...kao da je to nemoguće, kao da su ovi toliko vešti da mogu da izbegnu kišu metaka...strašno... Confused

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lilly2eternity je napisao/la sledeće:
Ma da....e jeste!
A najgore mi je kad negativci konstantno pucaju u pozitivce, i baš nikako da ih upucaju...kao da je to nemoguće, kao da su ovi toliko vešti da mogu da izbegnu kišu metaka...strašno... Confused


istina!

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim to! a i najgore je sto ti pozitivci moraj uvek d pobede!pa daj jedan film u kojem ce negativac da pobedi osvoji svet i to!
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima i zanimljivih "glupih" negativaca meni je najurnebesniji dr Evil iz filmova Austin Powers
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 4:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozitivac je potplatio rezisera!

Salu na stranu, gledao sam neke filmove iz 70-ih u kojima se desava obrnuto: pozitivci ne uspevaju da obave posao do kraja. Tada je bilo u modi da se snimaju "nedovrseni" filmovi, pa kad izadjes iz bioskopa da razmisljas "sta li se posle desilo..."
Mogu vam reci da je i to glupo.

A da negativac bez neke diskusije opali metak u glavnog glumca... onda bi film trajao bar pola sata. Very Happy A Cak Noris, Stalone, Svarceneger i ostali ne bi bas bili toliko popularni... Ipak su antiheroji popularniji. Very Happy Odrasli vise vole Paju Patka od Mikija jer se Miki uvek izvuce, a Pajin lik je bukvalno pravljen kao stvarna osoba: lenstina, prznica, svadjalica i vecito u finansijskim problemima. Wink

Usput, kad smo vec kod Stalonea, najvise mi se svideo film "Stani ili ce moja mama pucati". Koliko se izvlacio kod negativaca - mama ga je u tom filmu najvise dokusurila... Twisted Evil

PS: Da li danasnju decu pripremaju sa tim sa raznim "Mocnim rendzerima", oni crtani tipa "pet likova imaju svog robota koji se na kraju sklapaju u jednog" [ne mogu da se setim sad niti jednog naslova Sad] i slicno... Na kraju, zar nije isti slucaj i sa Popajem? Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Van Helsingu je dat omaz ovim odugovlacenjima katda Kate Beckinsale kaze nekoj vampirici dok je ubija da na treba da odugovlaci sa pricanjem kako nekog treba da ubije vec da to uradi... Filmovi sa takvim glupostima su skoro svi sa Staloneom, Svarcenegerom, Van Damom...
 
olakomeestas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Sep 2007
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

arsen lupen je napisao/la sledeće:
ima i zanimljivih "glupih" negativaca meni je najurnebesniji dr Evil iz filmova Austin Powers

parodija na pozitice i njihove uvek resive bezizlazne situacije je kad dr Evil kaze Austinu i njegovoj devojci u I delu da ce ih staviti u easy escapable situation Laughing

_________________
..and they live happily ever after..


ide maca oko tebe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Glupi negativci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon