www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prerade fotografija
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe. Rolling Eyes

 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da radim u Fotoshopu,svasta pravim!!! Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
mimaya
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 154
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za obradu stvarno treba biti majstor...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako znas sta radis granica nema za preradu svojih fotki

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e posto je meni to sve zanimljivo a neam pojma o fotosopu bi li netko mogo rec di ste vi i kako naucili mrdat po tome jer i ja bi vec duze vrijeme htjela uoblicit svoje inspiracije na taj nacin al ne znam kako Confused trazila sam po tutorijalima al previse ih je da listam jedan po jedan i koji god otvorim nije mi dovoljno dobar a zapravo ni ne znam sta trebam trazit uopce.pa dajte mi neke upute da probam i ja okacit svoje djelo tu Very Happy ne zanima me obrada ovih obicnih fotki nego ono sto je radio Macoooo.di da naucim nesto o tome?ajde recite kako se to radi

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj fah Very Happy Very Happy
photoshop je keva Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 2:38 pm    Naslov poruke: Skolica footgrafije Na vrh strane Na dno strane

Necu da neko ovo shvati pogresno, da se ja pravim pametan pa da hocu da vas ucim ili nesto tako.. NE! evo otvorio sam ovu temu da postavljamo fotografije komentarisemo delimo savete misljenja ... i koliko god mogu pomocicu oko osnovne obrade fotografija u photoshopu.

nadam se da ste ovu temu shvatili dobronamerno. ne zelim da se svadjam niti bilo koga da vredjam....

evo da probijem led postavicu neke moje fotke pa udrite kritike pitanja i ostalo sta god vas interesuje.








 
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane









[Edit by Annabel_Lee: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema 'Skolica footgrafije' je spojena sa već postojećom Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam hiljadu prerada.
Ova mi se najjakije svidja.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
gorilla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 5
Mesto: Rozaje-Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Orange Na vrh strane Na dno strane

Takodje imam stotine prerada, ali mi se ova najvise svidja Wink
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
ako znas sta radis granica nema za preradu svojih fotki


Word ^^
Drug mi je graficki dizajner, znaci ono shto on moze da uradi... bukvalno ni iz cega napravi sliku koja ostavlja bez daha. Nije potrebna cak ni cela fotografija, samo 2 segmenta, sve ostalo se moze postici raznim brush-evima i evektima, nisam mog'o da verujem dok nisam video svojim ocima...

poison je napisao/la sledeće:
e posto je meni to sve zanimljivo a neam pojma o fotosopu bi li netko mogo rec di ste vi i kako naucili mrdat po tome jer i ja bi vec duze vrijeme htjela uoblicit svoje inspiracije na taj nacin al ne znam kako Confused trazila sam po tutorijalima al previse ih je da listam jedan po jedan i koji god otvorim nije mi dovoljno dobar a zapravo ni ne znam sta trebam trazit uopce.pa dajte mi neke upute da probam i ja okacit svoje djelo tu Very Happy ne zanima me obrada ovih obicnih fotki nego ono sto je radio Macoooo.di da naucim nesto o tome?ajde recite kako se to radi


Sad', cimin greh ali ( Mr. Green ) ima jedan super sajt sa tutorijalima, veoma detaljno objashnjeno, korak po korak. Arrow http://abduzeedo.com/tags/photoshop
Ima dosta osnovnih stvari povezanih u celine pa - nadji shta te interesuje Smile

Ja volEm da se igram u Photoshop-u, jako. Da, svestan sam da to nikada nece ni primirisati nivou koje "profesionalci" mogu da postignu al' vazno da sam ja zadovoljan Very Happy
Shta sam pravio? Paaa, poslednjih par potpisa i avatara koje sam im'o, ukljucujuci i ove sad ovde sam sam napravio, neke kombinujuci vishe segmenata razlicitih slika, neke samo jednu i praveci sam svoje... al' uzivam kad' vidim da je ispalo kako sam zeleo Smile

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> prerade fotografija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon