www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav mog zivota!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Jeste li ikada u zivotu sreli "onu pravu" osobu od koje ste mislili da biste cijeli zivot sa njom htjeli provesti???????????
Ja jesam ali mi je otisla kao golub iz ruke.....ali i dan dans se nadam da ce mi se jednoga dana vratiti....
36%
 36%  [ 4 ]
Jos ne
27%
 27%  [ 3 ]
Jesam i dan danas sam sa tom osobom
36%
 36%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 11

Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i to onda kad sam se najmanje nadala! Kad sam bila na dnu, razocarana, povredjena, kad sam izgubila veru u ljubav i ljude, dosao je on. Usao je tiho u moje srce, uvukao mi se pod kozu, polako poceo da me osvaja svojom cistom dusom, neiskvarenoscu, paznjom, ljubavlju koju mi pruza... I srecna sam sa njim, zelim da budem sa njim zauvek, da osnujemo porodicu i da ostarimo zajedno! Embarassed


_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada sam sa dragim već skoro tri godine i nadam se da ćemo biti zajedno do kraja, jer se slažemo i volimo i jednostavno smo svoji kada smo zajedno...ne glumimo lover
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, srela sam takvu osobu, u braku smo, imam divnog sincica, volimo se..Sta da vam kazem...uzivamo. Laughing Samo verujte u to, i desice vam se!! Wink
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sreli smo se i jos smo skupa. lover
Pet i po godina, zadnje dvije zivimo zajedno...

Mislim da smo 'sve gori i gori', kao zaljubljeni tinejdzeri. Very Happy
Ne mogu rijecima opisati taj osjecaj bliskosti, povjerenja, srece, ljubavi...

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,ali je ta osoba nestala....ne bas lep zavrsetak Confused Sad ...nije bio za mene....ali docice drugi,ne brinem se! Razz

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!


Poslednja prepravka: bree datum Sre Apr 19, 2006 8:59 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam srela tu pravu osobu Embarassed Vec smo 1 god skupa, nadam se da ce potrajati Wink
 
gospodjica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U vezi sam sa tom osobom! Very Happy
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako su naucnici pokazali u istrazivanjima, da se prava ljubav moze osetiti jednom maximallno dva puta u toku celog zivota. Sve ostalo je laz.

_________________
Sustina Ljubavi nije pronaci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno. Prava ljubav nema srecan zavrsetak, ona jednostavno nikada i ne prestaje...
 
Maza_uk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 50

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nasla i mislim da se ponovo vratim u te godine da bih opet njega srela zivimo vec 6 godina u braku i imamo predivne dvoje dece i da mogu opet birati opet bi njega izabrala.
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jeste li ikada u zivotu sreli "onu pravu" osobu od koje ste mislili da biste cijeli zivot sa njom htjeli provesti???????????



Uvek sam verovala u pravu ljubav posto sam nepopravljivi romantik. Verovala sam cak i kada je nije bilo, jer smatram da za svakog postoji taj neko pravi ko naidje kad-tad. U svakom slucaju srela sam nekog ko me cini srecnom. U zivotu nema garancija da ce bilo sta trajati vecno, mozemo samo da se nadamo i trudimo da to uspe, a veliku ulogu igra tu i "prst sudbine" u koji ja jako verujem. Kad sam pored njega kao da se zemlja zaustavlja, kao da vreme stoji. srecna sam kada ga gledam, kada me dodirne, kada me poljubi kao sto nikada ni sa kim nisam bila. Nedostaje mi kada nismo zajedno kao sto mi nikada niko nedostajao nije. Prema tome, da srela sam nekog za koga mislim da bih mogla citav zivot da provedem s njim...E sad, mogu samo da zelim da to tako bude, i da se trudim da ljubav ostane kao sto je sada, i nadam se da ce to potrajati. Ako je to onaj osecaj kada se probudis pored nekog pogledas ga i shvatis da bi mogao ceo zivot da se budis pored njega - onda da, upoznala sam ga

:love_u: babyboy

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie on Pon Jul 17, 2006 12:55 am; ukupno izmenjena 3 puta
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam ali vise nisam s njim ali gajim skrivene nade da cemo opet biti zajedno...

_________________
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislila sam da jesam.. Al se pokazalo da nisam.. Nastavit cu cekat tog Mr Perfect! 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav mog zivota!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon