www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav mog zivota!!!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Jeste li ikada u zivotu sreli "onu pravu" osobu od koje ste mislili da biste cijeli zivot sa njom htjeli provesti???????????
Ja jesam ali mi je otisla kao golub iz ruke.....ali i dan dans se nadam da ce mi se jednoga dana vratiti....
36%
 36%  [ 4 ]
Jos ne
27%
 27%  [ 3 ]
Jesam i dan danas sam sa tom osobom
36%
 36%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 11

Autor Poruka
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Našli smo se i ljubimo se.Samo još da se sačuvamo u ljubavi.


_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
dika88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasla sam ga,ali trenutno nismo zajedno.Ipak,nadam se da ce se vratiti,i on shvata sta ima...Ako je prava ljubav,ona prevazidje prepreke,zelim u to da verujem i nadam se da ce tako biti i sa nama...
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jesam, zajedno smo 7 godina i volim ga kao prvog dana i zelim da budem sa njim ceo zivot...mada me nekad nervira New Evil

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
jellena_b77
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 333
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bar sam mislila da je bio ljubav mog zivota Crying or Very sad

_________________
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam,ali nikad nisam mogao da budem s njom.Prosto nisam njoj bio ono što je ona tražila za sebe.I dan-danas mislim da je to možda bila prava osoba za mene,iako nisam više zaljubljen u nju.A opet,ne mogu,a da se ne nadam da ću sresti novu ''onu pravu'' osobu.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam i dan danas sa njim... volim ga i obozavam Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
Samo verujte u to, i desice vam se!! Wink


E ovo je tacno!

Vjerujte da postoji ta osoba i ako naletite na neku koja vam se cini kao TA osoba, opustite se i vjerujte da vam se ne cini i da ona jest osoba za vas Wink


Ja sam dok sam upoznao trenutnu djevojku znao da je ona ta s kojom zelim provesti zivot. Vec u prvih par dana dopisivanja sam je pozelio zaprositi Smile
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa neznam dal je bas bio On ljubav mog zivota ali mi je znacio mnogo i previse,mogu reci da mi i sada nesto znaci , da ga jos ima negde u mom srcu. kada se setim svega ahh...bilo nam je lepo Crying or Very sad Crying or Very sad Smile

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz dana u dan osećam koliko je on baš taj gospodin PRAVI!

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adrijana20 je napisao/la sledeće:
Jeste li ikada u zivotu sreli "onu pravu" osobu od koje ste mislili da biste cijeli zivot sa njom htjeli provesti???????????

Da je to vasa prava i iskrena ljubav????????????????


jesam... jednom za sad... duboko sam verovao da je to ta "prava ljubav"...
nije vazno ko je i sta je... nije zazivela... zajedno smo krenuli jednim putem... i putevi su se podelili... svakom svoje zelje... kako je vreme odmicalo zelje su se sve vise razlikovale... i kao po obicaju... desio se kraj...
nije bila ni prava ni iskrena...
sigurno nam je bolje jedno bez drugoga ...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da sam sa devojkom mog zivota, tako da ako jeste ce da saznate, ce da dobijete pozivnicu za svadbu Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ga nasla,jos uvek Laughing ali se iskreno nadam da je tu negde..iza coska.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav mog zivota!!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon