www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom?
Strana 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom? Na vrh strane Na dno strane

zanima me iskreno dali biste mogli biti sa osobom koja je veoma siromasna. znam da mnogi kazu da novac nije bitan i sve ali me zanima dali biste mogli biti sa osobom koja je jako siromasna. dali mislite da bi ta veza mogla funkcionirati?


molim iskrene odgovore


(ja osobno stvarno ne bih voleo da cura bude puno bogatija od mene, to bi je pravilo nekako neovisno)


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih mogao biti sa devojkom koja je siromasna u dusi i glavi.

Materijalne stvari se mogu steci radom i znanjem. Mozda bi mi cak bilo draze i nesto zajednicki stvoriti sa voljenom osobom. Tolko ima parova koji su iz nicega stvorili nesto, i sada uzivaju u tome maksimalno i umeju to da cene.

Sta mi vredi sto cu se zabavljati sa devojkom koja je puna para ako ta devojka nece imati pojma o zivotu i biti nesposobna za bilo sta sto angazuje mozdane celije a ne zove se shoping.
Istina je da je sa parama mnogo lakse uzivati ali to je mac sa dve ostrice.
Iskreno,nije mi bitan materijalni status voljene osobe ako ta osoba ima ambicija da nesto stvori za sebe u zivotu.
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Ne bih mogao biti sa devojkom koja je siromasna u dusi i glavi.


Bravo. Sve u jednoj recenici.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
mirkom79
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas tako.Sve dodje i prodje.Na kraju ostaju samo prave.Ljubav itd.

_________________
Ma samo opusteno.....Sve se na kraju vrati..-Smile
 
lisac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih mogao boti sa siromasnom curom. zar je vazno da li je siromasna ili bogata ako je volis. isto vrijedi i za djevojke Very Happy Evil or Very Mad Razz
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roberto-NS je napisao/la sledeće:
Ne bih mogao biti sa devojkom koja je siromasna u dusi i glavi.

Materijalne stvari se mogu steci radom i znanjem. Mozda bi mi cak bilo draze i nesto zajednicki stvoriti sa voljenom osobom. Tolko ima parova koji su iz nicega stvorili nesto, i sada uzivaju u tome maksimalno i umeju to da cene.

Sta mi vredi sto cu se zabavljati sa devojkom koja je puna para ako ta devojka nece imati pojma o zivotu i biti nesposobna za bilo sta sto angazuje mozdane celije a ne zove se shoping.
Istina je da je sa parama mnogo lakse uzivati ali to je mac sa dve ostrice.
Iskreno,nije mi bitan materijalni status voljene osobe ako ta osoba ima ambicija da nesto stvori za sebe u zivotu.


Amin... ovo svakako potpisujem, bolje nebi mogo to da objasnim Exclamation

Jer sta ce meni devojka sto ima puno pare i sto misli da je nesto bolje od mene i drugih ljudi, a u sustini nista u zivotu nije stekla, nego sve dobila od roditelja i mozda ne shvati neke stvari ozbiljnim Exclamation

Meni bi cak siromasna devojka vise odgovarala, jer ona zna da ceni sitnice i za sve sto joj pruzis, ce biti zahvalna i cuvace to u srcu. U ostalom mogu sa takvom devojkom da steknem nesto, bez da razmisljam dal je azdaja i sto ce meni zadnji cent/dinar oteti, ma da ima i takvih Exclamation

Moja majka je meni najbolji primer... ona je u 21. godinu svog zivota napustila Srbiju i dosla u Nemacku bez para, uslova, moze se reci bez ista je dosla, a danas ima porodicu i zivi pod dobrim uslovima Exclamation
 
Drax1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: Dsseldorf

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina,Nije dobro da je cura bogatija od momka jer to obavezno prolazi sa prigovorima !!! Dakle samo obrnuto !!! Exclamation
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ozenio "materijalno" siromasnu curu. Tj. curu iz materijalno siromasne obitelji.
Ali ona nije siromasna u nicemu drugom...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Ja sam ozenio "materijalno" siromasnu curu. Tj. curu iz materijalno siromasne obitelji.
Ali ona nije siromasna u nicemu drugom...
Bravo majstore,nadam se da si svestan onda da pored sebe imas pravo bogatstvo Wink
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i oni su ljudi ali su bogatog srca sto je ipak najvaznije
 
Neta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto da ne?! Mozda nece biti lako, ali koja ljubav je laka?
Ja verujem da ako nekoga volim i on je siromasan to nije bitno.
Ja zivim u Nemacku a moj decko u SCG, ako pomislim on je "siromasan". Moj zivot i njegov su dva razlicita sveta.
 
aleksandra rajkovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije vazno bogatstvo ili siromastvo,vazna je ljubav,koja ako je dovoljno jaka moze prevladati sve prepreke pa i tu najtezu-novac.a s druge strane, bitan je i karakter pojedinca - koliko mu je materijalno vazno u zivotu - imam decka koji trenutno i nije pri lovi a navikao je imati hrpu love, ne moram ni pricati da nasa veza propada zato sto on vec mjesecima ganja pare, a mene zanemaruje. s druge strane prica da je ljubav bitna, a sam se ponasa suprotno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  sledeća
Strana 1 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon