www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Herceg Novi
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je ovo mnogo lepse mesto za letovanje nego Budva! Wink

Ne znam zasto ali Herceg Novi i Igalo od malena volim! Ovog leta sam proveo 10 divnih dana tamo i odusevio sam se. Sta se starog grada tice, prosao sam ga do kraja, bio sam i na liturgiji u onoj crkvi koja je gore na slikama. Ja mislim da je dan-dva kasnije i bila slava (letnji Sv. Stefan - inace slava Herceg Novog) u HN ali u onom manastiru (nazalost sam ime zaboravio ali pocinje na S)! Very Happy

Sta se provoda tice, je Budva verovatno vrh, jer vise nudi, ali posto je kvalitet bolji nego kvantitet se ne mogu zaliti za nocni zivot u HN i Igalo! Wink

Ako ovog leta idem na letovanje, onda sigurno opet u HN i Igalo! 8)


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Jugo u pravu si..Herceg Novi zaista jeste divan...Ja sam tamo isla pre dve godine ali samo na jedan dan..predivno je mesto

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Herceg Novi je lep grad, ali nazalost nedovoljno je u njega ulozeno
plasim se da ce uskoro propasti
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sam zaljubljen u ovaj grad.
Pogotovo od proshle godine...

_________________
Vujanic je zakon
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

herceg novi???
Pa sto da se kaze....od septembra do juna- mrtaw grad( uostalom kao i skoro svi na cg obali-sem kotora), februar nesto malo praznik mimoze i to je to ...

ljeti moze da prodje

narod mi je nesto .... bzwz
nije HN sto je nekad bio, najmanje je starih novljana u njemu a od doshljaka je prosto jezim

mozda ga i zato pretjerano ne gotivim
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam kuću u HN i tamo letujem svake godine od kada znam za sebe, i još uvek mi nije dosadio...grad je poseban na svoj način, i u njemu se možete provesti kakva god da su vam interesovanja...a Jugo je nešto pominjao neki manastir na S... Smile ...e pa verovatno je mislio na Savinu, to je jako blizu moje kuće... Wink

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manastir Savina


Savina je jedan od najljepsih pravoslavnih manastira koji se nalaze u Boki. Nalazi se na udaljenosti 2 km od Herceg Novog. Manastir Savina se sastoji od dvije crkve, obe posvecene Uspenju Bogorodice, konaka sa riznicom, te izdvojene crkve Sv. Save. Mala crkva Uspenja Bogorodice je znacajna po freskama koje prikazuju Velike praznike i Hristov zivot i radio ih je poznati kotorski slikar Lovro Dobricevic. One su primjer sazimanja vizantijske ikonografije i gotickog nacina izrazavanja. Velika crkva je iz XVIII v. Nju je radio korculanski majstor Nikola Foretic. Na crkvi se istice zvonik, isprofilisan vijencima, otvorima, rozetama i balustradnom ogradom dajuci fasadi baroknu siluetu. Riznica manastira posjeduje ruske, italo-kritske ikone, povelje, okovana Jevandjelja.

 
Zoii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam proslo leto bila u HN!!! Extra grad, najlepsi na Crnogorskom primorju!!!Ovo leto cu opet!!!!

_________________
Smile
 
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino mesto na CG primoriju gde su ljudi skroz ok..Divan grad!
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Herceg-Novi je najljepsi grad na primoriju i ima dosta lijepih kula kao sto ste vidjeli na slikama i svima vam preporucujem da dodjete u Herceg-Novi, pogotovo ljeti.
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, ko planira da ljetuje u HN i Igalu, neka obawezno posjeti Bristol!
Garantowano najbolji prowod, mada nazalost samo do 1 uveche, ali se sigurno necete pokajati, obecawam!
U Igalu je, samo pitajte bilo koga tamo, swi znaju gdje je...

_________________
Vujanic je zakon
 
slobohn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 23

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 06, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

herceg novi je ludilo mozete se provesti nezaboravno to je moj grad ja u njemu zivim i mogu vam reci da nikad nije dosadno i da se vazda nesto zbiva slobodno dojite necete pozalit budite sigurni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Herceg Novi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon